Beşiktaş JK 🏆

Beşiktaş JK 🏆 Follow

Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK

http://onelink.to/26kvb2

1,379,575 Followers  49 Follow

Share Share Share

Başkanımız Fikret Orman’dan Bayram Mesajı

İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının daha da güçlendiği, milli ve dini duyguların ön plana çıktığı bayramlar; inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği özel günlerdir.

Hep birlikte, sağlık, sevgi ve huzur dolu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, tüm Camiamızın ve Halkımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.

Fikret Orman
#Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı
#FabricioRamirez
#Beşiktaş
@fabricioagostoramirez
Siyah-beyaz tarih Beşiktaş JK Müzesi'nde sporseverleri bekliyor. 
#Beşiktaş @besiktasjkmuze #BeşiktaşJKMüzesi
@kartalyuvasibjk
・・・
Avrupalı Kartallarımız için Beşiktaşımız'ın lisanslı ürünleri şimdi www.kartalyuvasi.eu'da. #şampiyONBEŞiktaş
Geleneksel Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Vodafone Park’ta düzenlenen bayramlaşma törenine; Ahmet Nur Çebi (II.Başkan, İcra Kurulu Başkanı, Fulya Taşınmazlardan Sorumlu, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nden Sorumlu), Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi’nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi), E.Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi’nden Sorumlu), Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi), Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu) Divan Kurulu Üyelerimiz ve davetliler katıldı.

Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Ahmet Nur Çebi şunları söyledi: “Her zaman söylerim Ramazan özel bir aydır. Arkasından gelen bayram da daha özeldir. Biz camia olarak özel günlerimizde bayramlarda hep bir araya geliriz. Bizi bağlayan sadece futbol basketbol değildir. Bizim geçmişimiz var. Arkadaşlarımız gelmişler bayramlaşıyorlar, birbirlerinin hal hatırlarını soruyorlar. Tüm Beşiktaş camiasının, Türk milletinin, Müslüman âleminin bayramını kutluyorum. Sağlıklı sıhhatli nice bayramlara vesile olmasını diliyorum. Her sene şampiyon olduktan sonra böyle bayramlar geçirmeyi Allah bize nasip etsin. Biz seneye yine şampiyon olursak bayramdan evvel şampiyon olmuş olacağız. Üç beş sene bu böyle ayların kaymasından dolayı biz şampiyonlukları genellikle bayramdan önce kutlayacağız.” Bayramlaşma töreni iyi dileklerin sunulması ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.
#Beşiktaş
Beşiktaşlıların resmi buluşma mekanı No:1903, bayramda da hizmetinize açık. İster kahvaltıya ister akşam yemeğine ya da çocuklarınızla park keyfine... Bayram boyunca sabah 10:00 akşam 23:00’e kadar tesisimizi keyifle tercih edebilirsiniz. Bilgi ve rezervasyon için 02125261903
@no1903akatlar
Taraftarlarımızın maçların başında yaptığı üçlü tezahüratı, France Fooball dergisi anketinde en iyi 10 tezahürat listesine girdi.
#Beşiktaş
@kartalyuvasibjk
・・・
Bizi takipte kalın 😉 #semtbizimdostbizim 29.06.2017
#OğuzhanÖzyakup
#Beşiktaş
@ozyakup
@kartalyuvasibjk
・・・
Şampiyonun 2016-17 sezon formalarında, şampiyonluk posteri hediye! #şampiyONBEŞiktaş
Aslolan Hayattır
Hayat da Beşiktaş
Başkanımız Fikret Orman, Hakan Özköse (Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler ve Taraftar ile Pendik Tesisi'nden Sorumlu.) ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu (Hukuk, Bakırköy Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Vodafone Park yakınında meydana gelen hain terör saldırısında şehit olan Kongre Üyemiz Vefa Karakurdu’nun Zonguldak Karadeniz Ereğli’deki baba evini ziyaret etti.

Şehit Vefa Karakurdu’nun babası Erdal Karakurdu, annesi Sabriye Karakurdu, eşi Emel Karakurdu ile çocukları Kaan ve Duru ile bir araya gelen Başkanımız Fikret Orman, Karakurdu ailesinin acısını paylaştı.

Başkanımız Fikret Orman ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hakan Özköse ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu, daha sonra Karakurdu ailesi ile birlikte şehit Vefa Karakurdu’nun kabrini ziyaret ettiler.

Başkanımız Fikret Orman, şehit Vefa Karakurdu’nun kabrine çiçek bıraktı ve dua okudu.

Futbol Takımımızın kazandığı şampiyonluk kupası da şehit Vefa Karakurdu’nun kabrine getirildi.
#Beşiktaş