Beşiktaş JK 🏆

Beşiktaş JK 🏆 Follow

Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK

https://www.surveymonkey.co.uk/r/LVF3XLL

1,669,020 Followers  52 Follow

Share Share Share

Futbolcumuz Gökhan Töre Evlendi

Futbolcumuz Gökhan Töre ile Esra Bilgiç, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın nikah şahitliği yaptığı törenle evlendi. 
Törene; Başkanımız Fikret Orman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, teknik heyetimiz, oyuncularımız ile çok sayıda misafir katıldı. 
Gökhan – Esra  çiftini tebrik eder, kendilerine ömür boyu mutluluklar dileriz.
Lisanslı ürünlerimizi büyük taraftarlarımızla buluşturan Kartal Yuvası’nın İçerenköy Carrefour mağazası, İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve Kartal Yuvası’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin Mican’ın katılımıyla açıldı.

Hayırlı olması temennisiyle açılış kurdelesini kesen Ahmet Nur Çebi ve Hüseyin Mican daha sonra mağazayı gezdi, taraftarlarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi ve alışveriş yaptı.

89. Kartal Yuvası mağazasının hizmete açıldığını dile getiren İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi, “Hayırlı olsun. Yeni mağazalar açmaya devam edeceğiz. Taraftarlarımızın takımla temas ettiği en önemli yer Kartal Yuvası. Tüm taraftarlarımızı Beşiktaşımıza destek olmak için Kartal Yuvası mağazalarımız ile maçlarımıza davet ediyorum” dedi.

Kartal Yuvası’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin Mican, Anadolu yakasındaki yapılanmayı tamamlamak üzere olduklarını belirtti ve şunları söyledi: “Kartal Yuvası çok iyi gidiyor. Son üç aylık dönemde 230 bin adet forma sattık. Hedefimiz 500 bin forma satmak. Taraftarlarımız artık korsan ürünlere itibar etmiyor. Beş yıl önce yaptığımız toplam ciroyu bu sene sadece ilk üç aylık dönemde kar olarak elde ettik.”
#Beşiktaş
@kartalyuvasibjk
Bu Pazar yine No:1903’teyiz. 100’den fazla çeşidiyle Açık Büfe Pazar kahvaltılarının vazgeçilmez mekanı, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi sosyal buluşma mekanı No:1903’te yerinizi ayırtmayı unutmayın. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 02125261903
@no1903akatlar
Cumartesi ve Pazar günü takımlarımıza iç saha ve deplasmanlardaki müsabakalarında tribünlerde buluşarak destek olalım. #Beşiktaş 💪
Vodafone Park Dünyanın En İyi Statları İle Yarışıyor!

Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu unvanına sahip, Beşiktaşımızın mabedi Vodafone Park, ‘Dünyanın en iyi stadyumlarının’ halk oylaması ile belirlendiği The Stadium Business Design&Development Awards ödüllerinde finalist oldu.

Vodafone Park’ı birinciliğe taşımak isteyen taraftarlarımız internet üzerinden 10 Kasım’a kadar oy verebilecek.

10 Kasım’a kadar sürecek halk oylaması ile birincinin belirleneceği yarışmada Vodafone Park, Atletico Madrid’in yeni stadyumu Wanda Metropolitano, Liverpool’un stadyumu Anfield gibi güçlü rakiplerle yarışacak.

Vodafone Park’a oy vermek isteyenlerin https://www.surveymonkey.co.uk/r/LVF3XLL adresi üzerinden ‘Project Of The Year Award’ kategorisine kadar ilerleyerek buradan Vodafone Park’ı seçmesi yeterli olacak. Oylama linki profildedir.
#Beşiktaş
@vodafonepark
#BurasıAkatlar
Burası #Beşiktaş
Burası armamıza sevdamızı göstereceğimiz yer.
Destek olursanız bize güç katarsınız.
Takımımızda keyifler yerinde 💪😎
#Beşiktaş
⚡️💨
#Beşiktaş
Beşiktaşımız, M. Başakşehir maçı hazırlıklarına eğlenceli anların yaşandığı taktik ve kondisyon idmanıyla devam etti.
#Beşiktaş
Formada ter olmak için,
Gücümüze güç katmak için,
Yeni bir zafer için,
Evimiz @VodafonePark'ta buluşacağız! 😎
Beşiktaş Futbol Okulları, #GeleceğinKartalları'nı yetiştiriyor.
#Beşiktaş @besiktasfutbolakademi
Tutkuyla bağlıyız #Beşiktaş 😍