Beşiktaş JK 🏆

Beşiktaş JK 🏆 Follow

Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK

http://bit.ly/2G526J4

2,076,592 Followers  57 Follow

Share Share Share

BJK TV’de Günün Programı
Hentbol Şubemizin 40. Yıl Balosu, Akatlar No:1903 Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. 
Baloya, Başkanımız Fikret Orman, Basketbol Şubesi’nden Sorumlu Üyemiz Cihat Kumuşoğlu, Kartal Yuvaları’ndan Sorumlu Üyemiz Hüseyin Mican, Amatör Şubelerlerden Sorumlu Üyemiz Erdal Karacan, Genel Koordinatörümüz Levent Çifter, Beşiktaş Mogaz Takımımızın Antrenörü Müfit Arın, teknik kadro, oyuncularımız ve Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu katıldı.

Başkanımız Fikret Orman baloda yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bugün özel bir gün hepimiz için. Ben ve benden önce başkanlık yapanların, yönetim kurulumuzun çok büyük emeği oldu. Dışarıdan da destekleyen çok insanlarımız oldu. Aramızdan ayrılanları da burada rahmetle anıyorum. Tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Ben de camia başkanı olarak hepinize çok teşekkür ediyorum. Bugün geldiğimiz süreçte Müfit hocanın çok büyük emeği var. Altı yıldır beraber çalışıyoruz. 32 kupa almışlar tüm ekibiyle beraber. Tüm takımı tebrik ediyorum. Müthiş işler yapıyorlar. Bugün hentbolda çıkan bir  kanunla beraber, hem tesis yatırımlarımızı hem de Beşiktaşımızın uluslararası başarılarına daha fazla yatırım yapmak istiyoruz. Mogaz, Aygaz grubu ile hep beraber el ele yola çıktık. Hiç elimizi bırakmadılar. Çok teşekkür ediyoruz. Nice başarılarla bu çocuklar, hem sizi hem de Beşiktaş camiasını sevindirirler.” Erdal Karacan ise baloda yaptığı konuşmada, “Hentbol takımımız inanılmaz başarılara imza attı. Olağanüstü başarılarından dolayı oyuncularımıza, idari ve teknik kadromuza sonsuz teşekkür ediyorum. Ben Başkanımıza 2012 yılından itibaren elinden gelen tüm maddi, manevi destek için teşekkür ediyorum. Mogaz ailesine de çok teşekkür ediyorum. Mogaz’ın desteğiyle Avrupa’da da başarılı olacağımıza inanıyorum. Şampiyonluklarımız ara vermeden devam edecektir, hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Balo, 40. Yıl anısına Hentbol Şubemize emeği geçenlere plaket takdimi yapılarak son buldu.
#Beşiktaş
Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti.
#Beşiktaş
Kulübümüzden Açıklama
Yarın yapılacak olan Divan Kurulu Olağanüstü İstişare Toplantısı’nda Camiamızın ileri gelenleriyle gündemdeki konular görüşülecektir.
Bu toplantının ardından Yönetim Kurulumuz toplanacak ve alınacak kararlar resmi internet sitemizden açıklanacaktır. 
Saygılarımızla,
Beşiktaş JK
2018-2019 Sezonu Öncelikli ve İndirimli Kombine Yenilemelerinde Son 4 Gün! 
Vodafone Park’da kombinesi olup yenilemek isteyen taraftarlarımız, yenileme işlemlerini www.passo.com.tr ve Vodafone Park’da bulunan Kombine Satış Ofisi’nden yapabilirler. 
Detaylı bilgi www.bjk.com.tr adresinde.
#Beşiktaş
BJK TV’de Günün Programı @tvbjk
Kamuoyuna Açıklama
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Sayın Şekip Mosturoğlu'nun basın toplantısındaki sözlerini esefle kınıyor, Türk Spor dünyasının artık bu nefret söyleminden en kısa sürede kurtulmasını diliyoruz. 
Federasyonun kurulları bu tarz söylemler üzerinden yapılmaya çalışılan algı operasyonlarıyla değil, somut deliller ışığında bağımsız karar vermelidirler. 
Bununla birlikte; Perşembe akşamı saha içerisinde yaşanan olaylara ve maçın tatil edilmesine rağmen kulübümüzün duruşu, Başkanımızdan Hocamıza kadar bütün sözcülerimizin Türk Futbolu adına yapıcı söylemleri ortadadır. Özellikle Pazar günü evimizde oynadığımız maç öncesi Başkanımızın açıklamaları ve taraftarımızın tribünlerde maç boyunca sergilediği küfürsüz pozitif görüntüler tüm spor kamuoyuna örnek olmuştur. 
Savunma yapmak, yaşanan olayları kendi çerçevesinden değerlendirmek herkesin hakkıdır. Ancak bu savunma karşı tarafı ‘aşağılama’, renkler ve memleketler üzerinden ‘nefret suçu’ işleme hakkı vermemektedir. Şenol Hocamızın uluslararası kariyeri ve başarısı ortadadır. Hocamıza ve oyuncularımıza çamur atmak itibarsızlaştırmaya çalışmak hiç kimsenin haddi değildir.
Fenerbahçe Spor Kulübü kupa maçında yaşanan çirkin olayları savunmak dışında, Beşiktaş Kulübü olarak göstermeye çalıştığımız tüm iyi niyetimizin karşılığında dün kendi tribünlerinin 90 dakika boyunca rahmetli onursal başkanımız dahil hocamıza ve kulübümüze edilen küfürleri nasıl açıklayacaklar?
Bu tribün görüntüleri ve söylemlerle kupalar ve anlık zaferler kazanacaklarına inansalar da, sadece ve sadece Türk Sporu’na çok büyük ve kalıcı zarar vermektedir. 
Son olarak belirtmek isteriz ki; 
Beşiktaş’ta milyonların alın teri ve emeği vardır. 
Beşiktaş, Türk sporunda değerleri temsil eder. 
Beşiktaş’a, temsil ettiği değerlere, bu camiayı özümsemiş ve bünyesinde bulunmaktan şeref duyan insanlara çamur atanlar için söylenebilecek tek söz 'akıl tutulması’ yaşadıklarıdır.
Saygılarımızla, 
Beşiktaş JK
2018-2019 Sezonu Öncelikli ve İndirimli Kombine Yenilemelerinde Son 5 Gün! 
Vodafone Park’da kombinesi olup yenilemek isteyen taraftarlarımız, yenileme işlemlerini www.passo.com.tr ve Vodafone Park’da bulunan Kombine Satış Ofisi’nden yapabilirler. 
Detaylı bilgi www.bjk.com.tr adresinde.
#Beşiktaş
Dün Vodafone Park’ta çocuklarımızın imzası vardı! 🎉 
Maç öncesi ilk 11’imizi ve takımımızın gollerini Beşiktaşlı çocuklarımız anons etti! 🎤
Skorbordumuzda çocuklarımızın resmettiği takımımız yer aldı. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun! 🇹🇷
BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamasından görüntüler
#Beşiktaş
Teknik ekibimizin, futbolcularımızın ve Beşiktaşlı sanatçıların eşleri ile çocuklarının katıldığı antrenmanda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu yaşandı.
#Beşiktaş
Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Galatasaray ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenmanla ara vermeden başladı.
#Beşiktaş