"Evrencan ve Uzaylılar"ın ezberbozan performansını ilk defa bu yaz Çeşme'de, yüzümde kocaman bir gülümsemeyle dinlerken "nasıl yani?" demiştim kendi kendime, "Bu ekip gerçekten de uzaylı olmalı!". Bugün #Milliyetpazar köşemde Evrencan Gündüz'le yaptığımız samimi sohbeti okusanız ya, biliyorum iyi gelecek❤ 🔹️Sevgilisinde aradığı ilk özellik masumiyet. Şu arayışın güzelliğine bakar mısınız? Hep diyorum, inanın, var böyle insanlar! 🔹️Bir gün evlenip dünyanın en tontiş dedesi olmak istiyor. Evet, aynen böyle dedi. Hatta o özel kadına yazıp sakladığı bir şarkı bile mevcut. 🔹️"Mektup yazdığımız günlere dönsek, sevdiğim kızın babası telefonu açınca heyecanlanıp kapatsam keşke" diyor. Sürekli çevrimiçi halimizin merakı ve heyecanı yok ettiğini düşünüyor.
🔹️İlk albümlerini çıkardılar geçtiğimiz hafta. Bağımsız, kendi kanatlarıyla uçan bir albüm bu. Favori şarkım "Bulutlaar gidin gidin gidin..."
🔹️Değerli müzisyen Asım Can Gündüz'ün oğlu Evrencan Gündüz içine olgun bir ruh kaçmış, pırıl pırıl bir genç. Annesi Sevda Hanım'a, ekibin koordinatörü Aygül Hanım'a bayıldım, güzel kalpli insanlarla sarmalanmış Evrencan. Ne şans!
Kısa kısa notlar bunlar, tamamı ise profildeki linkte👆🏻 Güzel pazarlar hepimizeeeee❤

204 likes  8 comments

Share Share Share


Sebnem BurcuogluSebnem Burcuoglu