NAJLEPŠIA ÚTOČNÁ DVOJICA V 1. LIGE ?

Minulú sobotu sme ukončili základnú časť sezóny 2018/2019. Už túto sobotu začíname PlayOff do ktorej si nás vybral Púchov. Takže sa považské derby odohrá minimálne ešte tri krát. Táto sezóna bola pre nás zatiaľ najvydarenejšia. Pred sezónou sme si dali cieľ postúpiť do PlayOff a to sme splnili. V sezóne sme podali skvelé výkony aj proti silným tímom, ale niekedy sme zase dokázali pokaziť zápasy proti tým slabším a prehrať. Na budúcu sezónu to budú určite ciele skončiť v prvej päťke.

V sezóne sa mimoriadne darilo našej útočnej dvojici Petrovi Blažejovi #10 a Michalovi Janigovi #87. Síce sme tím, ktorý skončil na 8. priečke ale naši chalani skončili v bodovaní jednotlivcov na najvyšších priečkach.

Michal Janiga, ktorý odohral 18 zápasov dokázal bodovať 59 krát. Z toho 35 gólov a 24 asistencií. V celkovom bodovaní skončil na štvrtom mieste. Bohvie kde by sa nachádzal ak by odohral všetky zápasy.

Peter Blažej odohral všetkých 22 zápasov. Dokázal streliť 44 gólov (najviac strelených gólov v lige) a prihral na 35 gólov (najviac asistencií v lige) . Za 79 bodov skončil na prvom mieste. Druhý najproduktívnejší hráč mal 60 bodov.

Uvidíme či sa im bude dariť aj v PlayOff. Príďte sa pozrieť v sobotu DO sTC Arény v Púchove o 17:00 a povzbuďte ich k lepšiemu výkonu.

42 likes  0 comments

Share Share Share


Victory Stars Dubnica n/VVictory Stars Dubnica n/V