EN⬇️
Ahojte 🖤 Aká kniha vas naposledy donútila byť hore do noci, pretože ste ju nevedeli prestať čítať? 😊 Ja sa veziem na vlne zaneprázdnenosti a nedokážem odpovedať na vlastnú otázku. Teda, mohla by som vytiahnuť nejakú učebnicu, ale to by vás aj tak veru nezaujímalo. Ale verím, že to so mnou ešte chvíľku vydržite, aj ked vám nemám moc čo povedať o mojom čítaní.🙏 Práve preto by ma zaujímalo, aká kniha vás naposledy donútila odložiť všetko ostatné, nech môžem závidieť a chystať si knižky, ktoré budem čítať hneď ako budem môcť.
.
.
Hi 🖤 What's the last book that made you stay up all night just to finish it? 😊 I am still a busy girl which means a I can't even answer my own question. I could say some textbook, because I have been reading them really often, but I that isn't exactly interesting. I hope you will bear with me in this crazy time when I have no time for anything.🙈 That is why I am curious about your answers, so I can make my TBR for better times and dream about reading.
.
.
.
.
#readingtime #moodyportraits #bookstagramer #bookblogger #booksandme #bookishlove #tinytinymoments #moodygrams #myartsoul #selflovematters #darlingdaily #bookseverywhere #readwithme #caroknih #dnescitam #citajmespolu

655 likes  33 comments

Share Share Share


ᴀᴅɪᴀᴅɪ