EN⬇️
Príjemný pondelok želám 🖤 Máte obľúbené kvety? Aké? 🌸 Moje životné šťastie v skratke - už asi tretí rok som sa chystala na magnolie (či už tu alebo v BA) a nikdy mi to nevyšlo z rôznych dôvodov. Tento rok to vsak vyzerala fakt nádejne- až kým som sa k nim realne nedoťapkala, vonlu lialo ako z krhy, fukalo a ružová ostala už len jedna magnolia. Ale možno budúci rok sa mi to už podarí? 😁 Ale aj tak som si aspoň par fotiek urobila a kupodivu sa mi celkom páčia. Nemohli by vydržať ružové dlhšie?
.
.
Happy Monday sweethearts 🖤 What is your favorite flower? 🌸 So I've wanted to take photos with magnolia trees for three years. And it never really happend because of so many reasons. This year it looked so promising. Until I finally had time, came to this place and there was only one pink mganolia, other were already green. Plus it was raining and the wind was so strong! 😁 Sooo... maybe next year? Can magnolias stay pink longer please? But I still kinda like the vibes of this photo.
.
.
.
.
#magnoliatree #moodygrams #whpvibes #caroknih #dnescitam #bookishfeatures #bookstagramer #bookblogger #yabooks #lovereading #bookishphotography #naturephoto #portraitmode #darlingdaily #instagood #top_bookstagram #booklion

797 likes  36 comments

Share Share Share


ᴀᴅɪᴀᴅɪ