Je ti teplo🤔? Nechce se ti cvičit🤔? Věděl jsi ale, že CVIČENÍ ve vyšších TEPLOTÁCH přináší hned několik BENEFITŮ🔝💪🏻? ✅ Tvé svaly jsou zahřáte už když přijdeš💪🏻! ➡️ nehrozí riziko poranění ➡️ dostaneš se rychleji do tempa (nejsi zatuhlý) ✅ Více spaluješ🔥! ✅ Trénink v náročnějším prostředí ještě více zvyšuje tvou fyzickou kondici💪🏻! POZOR‼️! Přestože je cvičení v teple z mnoha hledisek prospěšné, je pár věcí na které bys přesto neměl zapomínat.
1️⃣. PIJ🥤 - hydratované tělo je alfa omega, jak zvládnout trénink ve vyšších teplotních podmínkách.
2️⃣. DOPLŇUJ MINERÁLY🧂 - s tím jak se více potíš, kromě vody z těla oscházejí i minerály, takže pokud nechceš dostat křeč, je potřeba doplnit vše co z těla odešlo.
3️⃣. SLEDUJ SVŮJ STAV 🧐- pokud po tobě teče chladný pot, motá se ti extrémně hlava, cítíš se “slabě”…vykašli se na trénink, doplň tekutiny a jdi domů, je možné, že jsi přehřátý.
Tak už se chceš zpotit? Tak neváhej a doraž na trénink mezi nás🤩💪🏻: www.profitko.cz #profitko #profitkotrainingcenter #pfcreew #liberec #czech #motivation #crossfit #functionalfitness #fitness #fitnessmotivation #workout #beastmode #be #strong #healthylifestyle #lifehack #biohackcz #newposttday #movebetter #feelbetter #crossfitczech #crossfitmotivation #trainasbull #healt #fit #startoftheweek #pullups #movementculture #gymtips #fitfam

43 likes  1 comments

Share Share Share


Profitko Training CenterProfitko Training Center