Іван чай❤️🌿
Заспокоїть нерви.
Іван чай має м'який седативний ефект. Його рекомендується приймати в періоди емоційних навантажень: іспитів, звітів, працевлаштування. У періоди ПМС 2-3 чашки чаю усувають перепади настрою. Під наглядом клінічного психолога відвари і настої іван-чаю використовують у боротьбі з неврозами та психічними розладами.

Відновить менструальний цикл.
У складі стебла і листя іван-чаю міститься залізо - компонент, необхідний для кровотворення і насичення киснем. Завдяки цьому регулярний прийом відварів нормалізує менструальний цикл. За відгуками користувачів іван чай допомагає при занадто хворобливих і тривалих місячних.

Допоможе при захворюваннях сечостатевої системи.
Жіночий уретральний канал набагато ширший і коротший за чоловічий, тому інфекціям легше проникнути в сечовий міхур. При стресах і неправильному харчуванні на статевих органах представниць слабкої статі швидше розвиваються бактерії. У складі іван-чаю є речовина енотеін В, яка запатентована як протизапальний. Дівчатам рекомендується пити відвари з сушеного і ферментованого дистя. З дозволу гінеколога проводять також спринцювання іван-чаєм.

Нормалізує травлення.
Іван-чай рекомендується в якості легкого проносного засобу. Завдяки протизапальному ефекту він зніме біль при виразці, гастриті і ентериті. У складі квітів і стебла міститься слиз, який обволікає і захищає від хвороботворних організмів. Також він допомагає нормалізувати травлення після отруєння. При хронічній діареї пити кипрей можна тільки з дозволу лікаря.

Поліпшить зовнішній вигляд і самопочуття.
Мінеральні солі і вітаміни в складі іван-чаю позитивно впливають на імунітет і зовнішній вигляд жінки. Кальцій зміцнить нігті і зубну емаль, вітамін К і ретинол - поліпшить блиск і густоту волосся. Завдяки балансу мінералів вирівнюється колір шкіри.

Ціна сушеного листа (не ферментований) 50 грам /18 грн
#їжакзлісу #іванчай #чай #карпатськийчай #карпатскийчай #трускавець

545 likes  27 comments

Share Share Share


Чай, Гриби, Варення з КАРПАТ🌲Чай, Гриби, Варення з КАРПАТ🌲