Bir şey beni sana çekiyor. Öyle durup rüzgarin saçlarımın arasında estiğini hissettiğimde, isterim ki uçlarındaki hasretimi alıp sana götürsün, nerde olursan ol. Bir âdet parlayan göz.. gözlerini kapat görüp hatırlarsın sana nasıl baktıklarını.

Bir şey beni sana çekiyor. Durakla, sende bu çekimi hissedersin. Etrafıma bakıyorum, gözlerim sadece seni arar ve yanımda olup ya da olmayabilirsin, bir yerde kesin olduğunu biliyorum. Göğsümun içinde derin bir yerde bir ateş yuvarlaksın.. dönüyor... beni yakıyorsun.

Bir şey beni sana çekiyor. Sanki yer çekiminden daha güçlü, seni düşündükçe ayağımı yerden kesiyor. İçimden gel akışına bırakalım beraber bulutların üzerinden uçalım hiç inmeyelim sen korkmazsan bende korkmam demek geliyor. Benim bunlari dile getirebilmek için yüreğim ve cesaretim var, ama neye yarar? Bu çekim kara delik gibi ve onun içine çekilmeye o kadar razıyım ki, ardından ne geldiğini görmek ve sanada göstermek isterim.

Bir şey beni sana çekiyor. Kesik nefesler, sıcak dudaklar, sakalların arasında oynayan parmaklarım. Dokunmaya ne kıyan ne de doyabilen eller. Hisset. Birbirimizin gözlerinde kaybolup huzur bulalim.

Bir şey beni sana çekiyor. Yapabileceğim hiç bir şey yok. Ben bu çekimin kurbanıyım ve ona karşı güçsüzüm ama bunu senden başka birisi görmemeli, göstermemde bunu sende biliyorsun. Hissettiğimiz duygularımızdan emin olmadan sana bile göstermem çünkü bir şeye güvenebilirsin: olmayan duyguları var gibi gösteremem ama eğer gösteriyorsam bil ki bu duygular gerçek ve derin. İçinde boğulacak gibi derin. Bu derinliği sana göstersem? Korkarmısın? İsteyerek içinde boğulup ardından daha güzel hava aldığını anlayip, ruhumun derin dalgalarında kaybolmak istemezmisin? Keşke içinde yüzebilsen, suya ilk dokunduğunda hissettiğin o acı soğuktan korkmadan derindeki sıcak kaynağa varabilsen. Kalbime kadar dalabilsen.

Bir şey beni sana çekiyor. Ama kendimizi koruyalım derken zaman kaybediyoruz. İster aşk de ister tutku, birbirimize yar olmadan olmaz artık. Ben seni istiyorum. Ve benim seni istemem, inan bana, sana doğru hissettiğim ve burda bahsettiğim çekimden daha kuvvetli ve muazzam ki... kelimlere sığdırmaya çalışmak hakkını vermez.. aksine, yazık olur.

193 likes  4 comments

Share Share Share


#kuma_open