Знаєте, накипіло😒
Зараз сезон відпусток і все більше людей відвідують західну Україну, їдуть насолодитися горами, лісами, повітрям і взагалі атмосферою.

В кожному туристичному містечку, чи то на водоспаді, чи на озері, чи просто на базарчику по-під дорогою обов'язково зупиняються і купляють місцеві смаколики. Трав'яний чайок, зібраний високо в горах, білі грибочки з екологічно чистих лісів, мед, варення, сиропи... Але коли повертаються додому і все те смакують, отримують шок!

Чай - збір невідомої гіркої трави, гриби взагалі не пахнуть і трухляві, мед чи то штучний, чи невідомо що то таке... 70% продавців пропонують вам відверте г*но.
Я говорю це базуючись як з власного досвіду, так і з досвіду моїх підписників.

Кому дзвонити? На кого поскаржитись? Продавці на базарах орієнтовані на швидкі продажі, розраховані на один раз. Їм не важлива ваша думка, їм потрібні ваші гроші.
Саме це і стало для мене мотивацією створення ЇЖАка з лісу і якісного Карпатського продукту.

Мені соромно за те, що недоброчесні продавці псують враження про Карпатські смаколики і про місцевих людей.

Я хочу, щоб ви знали, що Карпатські чаї бувають смачними! Що білі гриби мають шалений аромат і смак! Що мед буває натуральним!

Я не говорю про 100% людей, я маю на увазі більшість з них.

Я впевнена, що кожна моя травинка, квіточка, ягідка, грибочок - ідеальні! Але я людина, і можу іноді помилитись, та завжди готова піти вам на зустріч😘
Я завжди на зв'язку! Завжди рада, коли ви мені дзвоните і ми говоримо ніби давні друзі!
Я ціную кожного з вас, мені важлива кожна думка!
І я вдячна, що ви вже 4й рік зі мною!

Чи траплялось з вами таке, що придбані смаколики з базару вас розчарували?

#їжакзлісу #карпати #truskavets #Carpathian #карпатскийчай #карпатськігриби #травянийчай #ягіднийчай #ukrainianproduct #ukraine #myukraine #гори #Carpathiantea #Carpathianmushrooms

656 likes  136 comments

Share Share Share


Чай, Гриби, Варення з КАРПАТ🌲Чай, Гриби, Варення з КАРПАТ🌲