Share Share Share

Tak co, už se někam chystáte? 🤔😀
Kompletní rozpis zápasů MSFL 2019/2020 🤔 Termíny budou včas upřesněny 📆
Ukončení sezony našich malých reprezentantů 1.SC Znojmo FK - více jako vždy na webu, Twitteru a Facebooku.
Dne 11.5.2019 se naši nejmenší fotbalisté v klubu - kategorie U6 - účastnili turnaje (mj. SV Horn). Vyhráli všichni! Děkujeme všem fotbalistům za předvedenou snahu, rodičům i dospělým, za to, že děti vedou nejen ke sportu a fotbalu v našem klubu, ale i k pohybu a životnímu fair-play!
Dnešní trénink našeho Áčka 💪
Po dnešním utkání se rozhodl prezident klubu Jiří Tunka odvolat trenéra Františka Šturmu a jeho asistenta Darka Šuškavčeviče.
V druhém poločase U19 jsme už branku neviděli. Ze zápasu si tak oba celky odnáší bod. 👍
Naše U19 po prvním poločase hraje 1:1, gól za nás dával Radim Pohanka s číslem 11.