Apedd4

Apedd4 Follow

Veselīgs gardums, kurš sniedz kārtīgu enerģijas devu. Bez piedevām. Tikai žāvēti augļi, auzu pārslas un sēklas. Ideāla uzkoda, lai remdētu apetīti.

30 Followers  22 Follow

Share Share Share

Esam jau šeit! Tiekamies no 10:00 līdz 21:00 pie Ņujorkas ieejas! :)
Savu ikdienu pavadi skolā, augstskolā vai darbā, un brīžos, kad parādās neliela izsalkuma sajūta, Tu nevēlies uzreiz skriet uz tuvāko kiosku pakaļ kādam kraukšķīgam, bet neveselīgam un cukuru vai sāli pārbagātam našķim? Vai vienkārši mēdz pirms miega palutināt sevi ar kādu kārumu, taču nevēlies, lai tas ir taukiem bagāts, cukurots vai eļļains? Mums ir lieliska alternatīva, ko Tev piedāvāt – Apedd! Tas ir veselīgs gardums, kas Tev sniegs kārtīgu enerģijas devu, un kas nesatur krāsvielas, konservantus un citas vielas, kas kaitē veselībai. 
Apedd ir piecu Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studenšu – Aldas, Paulas, Elīnas, Ditas un Dženijas - roku darbs, kura sastāvā ir sēklas, auzu pārslas un žāvēti augļi. Šobrīd piedāvājumā ir četri dažādi veidi: kakao-ķiršu, čia-linsēklu, ābolu-kanēļa un aprikožu. Laika gaitā sortiments tiks papildināts ar citiem, neparastiem garšu salikumiem.
Ja vēlies nobaudīt šo gardo un veselīgo produktu, 6. un 7. maijā nāc uz modes un izklaides centru Rīga Plaza, kur Inovāciju stendā ikvienam būs iespēja iegādāties sev tīkamākā garšu salikuma batoniņu. Tiekamies!