agnesepoikane

agnesepoikane Follow

R E S T A R T

http://agnesepoikane.com/

497 Followers  85 Follow

Share Share Share

12/06/2018
🔽
Kopš mūsu pēdējās sarunas ir pagājuši daži mēneši, bet joprojām spilgti atceros, cik aizrautīgi toreiz stāstīji par gaidāmajām pārmaiņām profesionālajā sfērā, kā centies mani pārliecināt par lēmuma pareizību un smejoties teici: “Bet tas taču ir katra grāmatmīļa sapņu darbs!” Tava aizrautība un degsme vienā acumirklī atspēkoja visus manus pretargumentus, liekot saprast, ka savu lēmumu negrasies mainīt.
🔽
“Lai notiek!” es piekritu un ļāvu Tev pieņemt šo piedāvājumu.
🔽
Kā vienmēr, darbam Tu atdevi sevi visu. Tāpat kā visām pārējām ārpusdarba aktivitātēm un hobijiem, aizmirstot, ka arī Tavā diennaktī ir tikai 24 stundas un ka arī Tavas enerģijas rezerves nav neizsmeļamas.
🔽
“Būs labi!” Tu attrauci un nemaz negrasījies samazināt sava “vāveres riteņa” tempus, jo tik tikko biji saņēmusi pirmo paaugstinājumu darbā, un priekšā gaidīja vairāki svarīgi sporta dzīves notikumi. “Vēlāk, es atpūtīšos vēlāk!” Tu solījies, lai arī abas zinājām, ka tā nebūs.
🔽
Bet tad…
🔽
Slimnīcas sienas, neskaitāmas sistēmas un mūžīga pateicība asins donoriem. Nespēks, daudz miega un vēl vairāk domu, asaras un solījums sev pašai, ka mainīsies. Un skaidra apziņa, ka trešās iespējas dzīvot PILNVĒRTĪGU dzīvi Tev var arī nebūt. 🔽
Un tikai tagad, kad atkal guli pieslēgta pie sistēmām un pusmiegā vēro, kā vēnās burtiski ieplūst dzīvības eliksīrs, Tu saproti, cik lielu kļūdu esi pieļāvusi pirmajā reizē, kad ļāvi sev pārdzīvoto aizmirst. 🔽
#personīgi #izdegšana #uzdrīkstēties
#делайчтолюбишь #restarts #restart #newlifenewbegginings #dienasgrāmata #diarynotes