AGOG Marketing

AGOG Marketing Follow

➡️Ne jemi një kompani e re që menaxhojmë prezencën e Oragnizatave të vogla dhe të mesme në Mediat Sociale në mënyrën më efektive, falë specializimit.😉

http://bit.ly/FBInsta101

3,782 Followers  3,740 Follow

Share Share Share

AGOG gjatë trajnimit Tirana Entrepreneurs of Tomorrow!😍😍😍😍😍Supporting young entrepreneurs! #entrepreneurship #publicspeaking #speaker #youth #marketing #pr #socialmedia #socialmediamarketing #eventplanner #albania #durres #young #youngentrepreneur #youngentrepreneurs #digitalmarketing #onlinemarketing #training #marketingtraining #business #businesstraining #AGOGmarketing #AGOG #onlinemarketing #socialmedia #instagram #facebook #advertising #digitalmarketing #mediasociale #marketing
GËZUAR PAVARËSINË KOSOVË nga AGOG! 17.02.2008 💛💙❤️🎉🎉🎉🙌🙌🙌😍😍😍😍😍 #happy #Independence #Day #Kosovo #AGOGmarketing #AGOG #celebration #prishtina #tirana #albania #kosova #happyday #socialmedia #onlinemarketing #digitalmarketing
😍😍😍 #AGOG #agogmarketing #weekend #weekendvibes #happyweekend #enjoylife #marketing #socialmediamarketing #socialmedia
Mos harroni që të gjithë ju keni një mundësi për të marrë pjesë në trajnimin e AGOG në 7 dhe 8 Mars në Protik Innovation Center! 😍 Si?! 😮🤔 Shumë e thjeshtë, mjafto të ndiqni hapat e  mëposhtëm!!⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
Ndaj këtë foto në profilin tënd të Instagram dhe Facebook dhe fito një vend në Trajnimin “FACEBOOK & INSTAGRAM 101”! Bëhuni pjesë e Konkursit duke ndjekur hapat e mëposhtëm! 
1. 📷 Repost ose Share foton e mëposhtme.
2. 📲Postojeni Foton në Instagram dhe Facebook me Hashtag #AGOGtrajnim, bëni tag @AGOGmarketing dhe Check-in në AGOG.
3. 👍Bëni Like Faqen e AGOG dhe Follow në Instagram dhe Facebook.
4. 👍Ftoni miqtë që t'i bëjnë sa më shumë Like fotos në profilin tuaj! 😎 Fotoja që do të ketë më shumë Like do të jetë fituese e një bilete për në Trajnim!
👍Periudha e mbledhjes së Like-ve është 2-20 Shkurt. Me datën 21 Shkurt do të shpallet Fituesi! ⚠️ Kujdes! ⚠️ Foto duhet të jetë publike në Facebook dhe në Instagram, përndryshe ne nuk mund të shohim aktivitetin e saj.
⚠️ Kujdes! ⚠️ Kantidatët me Like Fallco do të Skualifikohen!
#agogmarketing #marketing #konkurs #training #socialmedia #socialmediamarketing
Le ti hedhim një sy asaj çka blogerët dhe marketerët quajnë “tërheqëse” për përmbajtjen e një artikulli. Link-u në Bio!😍✔️💡⬅️⬅️😍😍😍😍 #AGOGblog #AGOGmarketing #AGOG #onlinemarketing #socialmedia #digitalmarketing #mediasociale #marketing #blog #article
Informohuni dhe merni pjesë në konkursin e @AlbanianSkills!⬅️⬇️✔️✔️😍✔️#AGOGmarketing #AGOG #onlinemarketing #socialmedia #instagram #facebook #advertising #digitalmarketing #mediasociale #marketing
Rëndësia e Prezences Online!😃😉😉
#AGOGmarketing #AGOG #onlinemarketing #socialmedia  #facebook #advertising #digitalmarketing  #marketing
AGOG ndaj së ardhmes!😍😊😉 Bëhu AGOG!✔️💡⬅️ #AGOGmarketing #AGOG #onlinemarketing #socialmedia #instagram #facebook #advertising #digitalmarketing #mediasociale #marketing #futuremarketing #futurebusiness #temawork #bestplace
Dashuroni veten për Ditën e Shën Valentinit!😍😍😍#AGOGmarketing #AGOG #AGOGlove #loveday #sharelove #socialmedia #love #fulloflove #bepositive
#Repost  @agogmarketing with @get_repost
・・・
❤️ Gëzuar Shën Valentinin nga #AGOGmarketing të gjithë atyre që nuk bëjnë dot pa Rrjetet Sociale! 😘😂 #ShenValentini #Urim #UrimShenValentini #MediaSociale #valentinesday #SocialMedia #socialmediamarketing @vipat_e_bllokut_official_ #powertolove
Gëzuar ditën e Dashurisë nga AGOG!😍😍😍😍😍😍
#AGOGmarketing #AGOG #AGOGlove #loveday #sharelove  #socialmedia #love #instagram #valentinesday #loved #lovers #loveyourself #sharethelove #loveday
😊 Shën Valentini është një festë shumë e bukur, por vjen me shumë shpenzime! Për këtë arsye R&R Computer Services do të dhurojë një Cover Silicon-i për të gjithë ata që do të blejnë një Smartphone deri me datë 14 Shkurt! 😍 #RRComputer #RRSmartphone #Smartphone #iPhone #Samsung 😍😍 #AGOGclient #AGOG #agogmarketing #socialmediamarketing #socialmedia #onlinemarketing #valentinesday #sharelove