Altınoluk Turizm

Altınoluk Turizm Follow

1994 yılında kurulmuş olan acentamız; yurt dışı turlar, yurt içi turlar, Hac ve Umre organizasyonu ile uçak bileti satışı faaliyetleri yapmaktadır.

http://www.altinolukturizm.com/

4,005 Followers  0 Follow

Share Share Share

8 Ağustos'ta BATI KARADENİZ'e gidiyoruz! Gaziantep çıkışlı bu unutulmaz geziyi sakın kaçırmayın!

Amasya, Yeşilırmak, Sinop'ta tekne ile mavi tur, Kastamonu, Ilgaz, Safranbolu, Amasra ve Abant Gölü göreceğiniz yerlerden bazıları.. 3 gece-4 gün kişi başı sadece 690 TL.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
Tel: 0342 2311188 - 0534 5745959 
Web: goo.gl/UfJmS9
Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz..
Tüm Doğu Karadeniz turu gruplarımızı; yeni yeni keşfedilmeye başlayan ve bir çok tur organizasyonlarınca henüz tur programına dahil edilmemiş, bölgenin en muhteşem ve el değmemiş manzaralarından birine sahip olan KARAGÖL'e hiç bir ücret talep etmeden minibüslerle götürmekteyiz.

Doğu Karadeniz turlarımızı incelemek için web sitemizi ziyaret edin: www.altinolukturizm.com
Sıcaklaran çok mu bunaldınız? Doğu Karadeniz'in serin yaylaları sizi çağırıyor!.. (30 Haziran Doğu Karadeniz turu grubumuz.) #doğukaradeniz #ayderyaylası #kaçkar #uzungol #karagöl
Altınoluk Turizm'le Doğu Karadeniz turları tüm hızıyla devam ediyor! Siz de tatilinizi 26 Haziran grubumuz gibi serin yaylalarda ve muhteşem manzaralar eşliğinde geçirmek istiyorsanız Doğu Karadeniz turlarımız sizi bekliyor.. #karadeniz #doğukaradeniz #uzungöl #ayder #yayla #batum
#Ramazan #Bayram
Ramazan-ı Şerifiniz Mübarek Olsun..
#ramazan #ramadankareem
28 Nisan Cuma Gaziantep çıkışlı, 2 gece-3 günlük ÇANAKKALE+BURSA turu.. Kişi başı sadece 490 TL.
Detaylı bilgi ve rezervasyon için;
Web: https://goo.gl/fyz7Ee
Tel: 0 342 2311188
HAC KURALARI ÇEKİLİYOR! Kuralar 24 Şubat Cuma günü saat 15:00'te çekilecek ve sonuçlar gece saat 23:00 itibariyle internet ortamından yayınlanacaktır. Saat 23:00'ten itibaren kura sonuçlarını www.altinolukturizm.com web sitemiz üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Belkide ömürde bir defa nasip olacak bu kutlu yolculukta Altınoluk Turizm olarak huzurlu bir Hac yapmanız için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. 23 yıllık tecrübemizle Hac ve Umre organizasyonlarında bölgemizin en çok tercih edilen acentası olarak, konforlu otellerde ve işinde uzman ekibimizle siz değerli hacı adaylarının hizmetindeyiz. Bugüne kadar bizi tercih etmiş olan on binlerce hacı ve umrecilerimiz en iyi referansımızdır. Kurada ismi çıkmış hacı adaylarını görüşmek üzere kesin kayıt tarihinden önce acentamıza davet ediyoruz.

Merkez Adres: Muammer Aksoy Bulvarı, Vakıflar İş Merkezi İl Emniyet Müdürlüğü karşısı GAZİANTEP
Tel: 0 342 2314870
Web: www.altinolukturizm.com

Kilis, Siirt, Adıyaman, Nizip, Osmaniye, Van ve Malatya'daki Altınoluk Turizm temsilciliklerimizin iletişim bilgilerini görmek için lütfen bu linke tıklayınız: www.altinolukturizm.com/iletisim
Hac 2017 ön kayıtlarımız devam ediyor. #altınolukturizm ile #hac2017 #hac