Anadolu Yıldızlar Ligi

Anadolu Yıldızlar Ligi Follow

Anadolu Yıldızlar Ligi ile ilgili haber ve duyurular anadoluyildizlarligi.sgm.gov.tr adlı internet sitemizin yanında bu platformdan da sunulacaktır.

https://anadoluyildizlarligi.sgm.gov.tr/

737 Followers  8 Follow

Share Share Share

‪#ANALİG #Softbol #Beyzbol Samsun (Çarşamba) ilimizde Türkiye Birinciliği yarışmalarında dereceye giren il karmaları yapılan ödül töreni ile kupa ve madalyalarına kavuştular.
‪#Analig Samsun/Çarşamba #Beyzbol #Softbol Türkiye Birinciliği’ni gerçekleştiriyor. Müsabakaların 3.gününde İl temsilcisi İrfan ATASOY, Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa BAş ve İlçe kaymakamı Doç.Dr.Şükrü YILDIRIM teşrif ettiler.
#AnadoluYıldızlarLigi 12-16 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan #Beyzbol #Softbol Türkiye Birinciliği müsabakaları için açılış seremonosi @Samsun_GSIM ilimizde gerçekleşti.
‪100.Etkinlikleri kapsamında #ANALİG #Judo @Samsun_GSIM ilimizde Türkiye Finallerinde dereceye giren il karmaları yapılan ödül töreni ile kupa ve madalyalarına kavuştular.
#AnadoluYıldızlarLigi
‪100.Etkinlikleri kapsamında #ANALİG #Bocce @Samsun_GSIM ilimizde Türkiye Finallerinde dereceye giren il karmaları yapılan ödül töreni ile kupa ve madalyalarına kavuştular.
Seremoni’den bir kare...
Masa Tenisi İzmir İl Karması
Bocce Mersin İl Karması
‪100. Yıl Etkinlikleri kapsamında #AnadoluYıldızlarLigi 29-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan #Judo Türkiye Birinciliği için açılış seremonosi @Samsun_GSIM ilimizde gerçekleşti.
‪100. Yıl Etkinlikleri kapsamında #AnadoluYıldızlarLigi 28-29 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan #BOCCE Türkiye Birinciliği için açılış seremonosi @Samsun_GSIM ilimizde gerçekleşti.
#ANALİG Türkiye Finallerinde 28-29 Mayıs 2019 tarihleri arasında @Samsun_GSIM ilimizde yapılacak olan #Bocce Türkiye Birinciliği teknik toplantısı yapıldı.