anu klik

anu klik Follow

no pasarán
i światło, dużo światła
ps heidegger to patus

http://www.pokrzywejwiezy.pl/2019/07/infantylizowanie-czytelniczekkow-o.html?m=1

152 Followers  270 Follow

Share Share Share

da się wytrzymać
(od dzisiaj alerty pogodowe traktuję poważnie)
ulubiony festiwal. bez napinki, w super miejscu i znośnymi ludźmi. wydawało mi się, że w przypadku takich wydarzeń komunikacja kryzysowa (serio) jest do ogarnięcia, jednakże nope. chyba że milczenie, to efekt przemyślanej strategii. jeśli tak — nie umieją państwo w pr. dobry kontakt z odbiorczyniami i odbiorcami to podstawa i ciężko mi uwierzyć, że państwo nie zdają sobie z tego sprawy. może mogłabym liczyć na jakikolwiek odzew, gdybym była krytyczką zajmującą się spisywaniem wrażeń z lektury lub parafrazowaniem. albo krytykiem, który przede wszystkim pisze posty na feju I lokuje książki od każdego wydawnictwa. jednak, jak wnioskuję, jest taki ochłap grupy docelowej, którym szkoda się zajmować.
i tutaj popełniają państwo błąd, bo jak zostaną państwu tylko ci fancy, to festiwal szlag trafi i sami będą państwo przybijać sobie piątki (o ile już tak nie jest). co do samych toreb — piękna sprawa, świetny projekt.
mogą państwo powiedzieć — czepidupa, odpowiem — owszem. błędy zdarzają się każdemu, a ja nie jestem osobą, która wytyka je poza literaturą. jak podkreślałam wielokrotnie — język należy do nas, więc na pohybel purystom. mówimy jednak o festiwalu literackim, gościniach oraz gościach stąd i nie stąd. w każdym razie w grę wchodzi raczej duże poczucie siary.
jest jedna funkcja festiwali literackich, która ostatnio stała się bardzo modna — edukacyjna. i choćby dlatego należałoby unikać takich sytuacji, a jeśli już się zdarzą: REAGOWAĆ. pokazać, że zależy państwu na każdym, a nie wysyłać komunikaty w stylu mamy państwa w dupie.

miłego życia misie
@literackisopot

#bookstagrampl
to żem niesła

#bookstagrampl
🌼
książka polecona przez jedną fajną krytyczkę.
może będzie komentarz na pkw
a może nie

#bookstagrampl #terazczytam #libro #knihy #igreads #edouardlouis
#historyofviolence
muminki, wszystko spoko
na przypale albo wcale
znalazłam legendarne flizy (pozdrowienia dla fanów i fanek prof. o.)
w dobrych wakajkach chodzi o to, żeby nie było na nich ludzi — to raz. dwa: jest pps i już feels like home. 
elo
siedemnastowieczne piece kaflowe, nadchodzę

#bookstagrampl #terazczytam #libro #igreads #istalibri
aktorsko zdecydowanie najsłabszy bolek, ale przynajmniej już nie muszę patrzeć na tę idiotyczną kampanię dot. otyłości

#strangerthingspoland