BookySpace · Книжковий Простір

BookySpace · Книжковий Простір Follow

All Leaders are Readers © H.Truman.
Букфото від книголюбів України та світу.
Діліться атмосферою читання з #bookyspace!

http://t.me/bookyspace

2,954 Followers  464 Follow

Share Share Share

🍁 @myblueberrypies про стиль Мілана Кундери: "Ох і закрутив же автор вальс, мене затягнуло з головою!.. Історії Кундери наповнені відчуттям безвиході та неможливості змінити цей втрачений світ, але чомусь мене зачаровує ця важка атмосфера. А ще неймовірно прописані персонажі...".
⠀
Якщо Кундера не надихає, у @myblueberrypies ще є цікава підбірка книжкових книг і топ кумедних запитань, якими випробовують терпіння консультантів у книгарні. Підказка: шукайте світлини з осіннім листям🍂 та чорною дошкою😍
⠀
#bookyspace #щопочитати #букстаграм
🍁@lifepleasure_v радить казки: "Якщо Вашій душі бракує лоскоту сонця і солодкого аромату квітки, або ж у Вас стереотипні уявлення, що казковий жанр передбачуваний і банальний, - Вам варто взятись за історії Ґурама Петріашвілі".
⠀
Книга вийшла друком у @stary_lev у далекому 2012 році. Але шанси на успіх є завжди🍎.
⠀
P. S. А відгук @lifepleasure_v огортає теплом і затишком не менше, ніж хороша дитяча книга. Таке моє суб'єктивне враження😉.
⠀
#щопочитати #bookyspace #фрукти_в_БукіСпейс
Фото @rona777ful, @romanchenko_vika, @olesiatymchak та @ilonka_reads здалися такими, що випромінюють затишок, тому вони сьогодні тут😍 Затишку всім нам!
⠀
Нижче - фрагменти відгуків на книги від дівчат) За повними враженнями ходіть до їхніх профілів📚👣
⠀
@rona777ful🎃 про “Дівчинку, яка випила місяць” Келлі Барнгілл:
⠀
"Жители Протектората каждый год приносят в жертву дитя. Для чего спросите Вы? Так для того, чтобы ведьма не трогала народ... Ну а ведьма то в шоке! Думает, что за нелюди, каждый год, оставляют младенцев в лесу🙄 И приходится бедной старушке возиться с ними, находить новые семьи... Книга о многом заставит задуматься... не всегда монстры/ведьмы/драконы плохие, обычные люди намного хуже".
⠀
@olesiatymchak🎃 про "Ініціацію" Люко Дашвар:
⠀
"Історія про дуже різних людей, які мають свої проблеми… Емоцій "Ініціація" в мене не викликала… Не було ні співпереживання з персонажами, ні тривоги за їхні долі. Нічого. Ви не подумайте, що я безсердечна. Всі попередні книги Дашвар надовго вибивали мене з колії нормального життя. Я пам'ятаю свій стан, коли читала "Село не люди" та як довго ще думала про "Мати все". А в новій книзі для себе нічого не знайшла".
⠀
@romanchenko_vika🎃 про “Поліанну” Елеонор Портер:
⠀
"Переказувати сюжет, звісно, не буду, бо цю дівчинку, певно, знають усі. Дівчинка-радість, дівчинка-щастя, дитина, яка у кожній людині вміла бачити лиш найкраще… Тож коли читаєш, то просто не можеш всидіти від натхнення і хочеш просто з цієї хвилини спробувати на собі чарівну "гру у радість" Поліанни та стати трошечки краще💛".
⠀
@ilonka_reads🎃 про “Славетне життя Ей-Джея Фікрі” Габріель Зевін:
⠀
"Це книга для легкого читання з чайочком і пледом, коли йде дощик. Просто саме тоді!.. Ця історія не є супероригінальною, але ця атмосфера острова, на якому кожен одне одного знає. Ця книгарня, в якій з’явилося нове диво і принесло щастя. Ці герої, які одразу стають улюбленими. І багато рецензій на книги. Все тут є. Все, що допоможе полюбити цю книгу". ⠀
⠀
Звичайно, це лише маленька частина того, чим хочеться поділитись. Решта трохи згодом. Не забувайте додавати #bookyspace до книжкових світлин та відмічати БукіСпейс на них, щоб ми бачились частіше📚🤗
В ефірі нова рубрика😇: #bookterview_in_BookySpace!

Буктерв’ю – це короткі інтерв’ю з книголюбами на книжкові, соціальні та подекуди особисті теми в добре знайомому форматі запитання-відповідь) Рубрика покликана продовжити знайомство з цікавими профілями та книгами через тексти, трохи розважити та, було б чудово, спонукнути до роздумів. Наче зрозуміло, решту деталей залишу на кінець, а зараз – до справи.
⠀
Героями першого експериментального випуску стали Дана @my_cozy_world_of_books_ та Ірина @book_klondike. Про участь одна одної вони, звичайно, не знали. Правило було одне: відповідати від душі. Гадаю, вийшло досить нетривіально.

1🍄 Розкажіть, що Ви зараз читаєте та яка книга буде наступною?

Дана📚: Читаю завжди паралельно кілька книг, але зараз зосередилась на романі Жан-Поля Сартра «Смерть в душі» (третя частина циклу «Дороги свободи»), оскільки вже близько до фіналу. Наступною буде «Ніч у самотньому жовтні» Роджера Желязни. Перечитую її щороку з приходом жовтня, але цього разу все по-особливому - сьогодні отримала українське видання, воно неймовірне.

Ірина📚: Завжди паралельно читаю одразу кілька книг. Зараз це «Як читати класиків» Семківа, «Біла гарячка» Гуґо-Бадера і «Тиша» Хьоґа. Після цього планую «Концерт пам’яті янгола» Еріка Емманюеля-Шмітта та «У війни не жіноче обличчя» Нобелівської лауреатки Світлани Алєксієвич.

2🍄 Який критерій для Вас найважливіший при виборі майбутнього чтива?

Дана📚: Книга або автор мають зацікавити. Але цікавість в кожному випадку – ситуативний фактор.

Ірина📚: Першочерговий – це мій власний літературний смак 😊 або ж рекомендації тих людей/критиків, яким довіряю, бо мають схожі смаки. Не останню роль відіграють якість видання, популярність, титулованість книги чи автора, видавництво, а якщо це зарубіжна література - звісно, ще й переклад.

3🍄 Якби щастя вимірювалось у прочитаних книгах, то...
⠀
Дана📚: Людина втратила би більше, ніж отримала: прочитана книга - лише одна із безмежної кількості причин, що можуть зробити щасливими.

Ірина📚: То точно не їх кількістю, а емоційно-світоглядною складовою😇.
⠀
4🍄 Уявіть, що Вашу книгу нарешті видали... Продовження↓↓↓
Вопросы «зачем?» посещают меня постоянно, но вот ответы всё-таки реже. Иногда без взгляда со стороны просто никак. Поэтому спрашиваю.

Есть ли смысл продолжать репостить ваши фото? Если да, то в каком формате и как часто? Если нет, то что тогда, возможно, взамен?

В принципе, наших и зарубежных «bookstagramfeatures» профилей сейчас хватает. Но есть у меня подозрение, что это дело начинает потихоньку отмирать и сворачиваться. Например, крупная рыба @bookstagramfeatures уже два месяца ничего не публикует. К добру ли это?

Конечно, #bookyspace скорее жив, спасибо всем неравнодушным♥. Фото регулярно просматриваю, делаю запасы, стараюсь свести субъективный фактор к минимуму😅. Конечно, это все не очень всерьез и в основном развлечения ради. Но есть надежда, как там на практике - не знаю, что BookySpace приносит и пользу. Например, помогает единомышленникам найтись, знакомит с новыми интересными профилями, может, настроение повышает или не бесит как минимум.

О книге, что на фото, тоже надеюсь скоро рассказать.
Насолоджуйтесь передостанніми сонячними днями🔆 Фото @nastya_hrytsyna😍.
~
#bookyspace - ще один хороший спосіб розказати іншим, як вам читається восени🍂
🌊@liska_shevchenko 🌊@lileya.c
~~~~~~~~~~~~~
#море_в_БукіСпейс
~~~~~~~~~~~~~
Публікуйте книжкові світлини з хештегом #bookyspace, і незабаром вони з'являться тут😇
@book_geek_ua♥
~~~~~~~~~~~~~
#bookyspace
#море_в_БукіСпейс
Обіцяна порція книг, фруктів і не тільки🍐 За фото спасибі @filolozka_o, @the_pretty_odd та @kkoulini.

Якщо вірите в прикмети, не забувайте про #bookyspace під книжковими світлинами. Якщо не вірите, просто відмічайте на фото. Або навпаки, як вам хочеться😉

#фрукти_в_БукіСпейс #осінь #люблючитати
Трохи фруктів від @lemodream, @jannei._ та @2_tanya_6 на початку осені точно не завадить😋🍉 Наступна порція вже післязавтра.

Не забувайте додавати #bookyspace до книжкових світлин та відмічати на фото. Хороша нагода зробити приємне BookySpace, а згодом і решті учасників цієї скромної спільноти😇
·
#фрукти_в_БукіСпейс #букстаграм
"Все є отрута, і все є ліки; те й інше визначає доза". Читання, мабуть, виняток. А може й ні😉
.
Фото😍 @lifepleasure_v і @lero4ka_kos.

Додавайте #bookyspace до фото зі своїми ліками або відмічайте BookySpace прямо на них📚💊
·
#книгограм #bookphotography #IrvinYalom
Ноги. Частина перша.

Фото:

@ulibook 
@an_net_tea 
@rona777ful 
@caitsdreamscapes 
@dariia.nm

Час згадувати про хештег #bookyspace під своїми книжковими світлинами🐾🎁😅
·
#ноги_в_БукіСпейс #букстаграм