BookySpace · Книжковий Простір

BookySpace · Книжковий Простір Follow

All Leaders are Readers © H.Truman.
Найкращі фото букстаграмерів України та світу.
Букбокси для книголюбів.
Рецензії на книги від А до Я↓

https://bookyspace.com/abetka-knyg/

2,634 Followers  498 Follow

Share Share Share

Маленька леді знайомиться з життям і творчістю відомої мексиканської художниці Фріди Кало. Прекрасне фото від @annas_big_love😍 Публікуйтe книжкові світлини з хeштeгом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!
·
A little lady explores the life and art of Frida Kahlo, famous Mexican painter. Beautiful photo by @annas_big_love😍 Please tag your photos with #bookyspace so we can discover them!
Атмосферне фото від @sonya_babiy16🔺 Не вистачає лише поскрипування🔻Публікуйтe книжкові світлини з хeштeгом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!
Справжнє літо не літо без казкових пригод 🎩 А мумі-літо тим паче! Чудове фото від @olenaandra😍
·
Не забувайте ділитись книжковими пригодами з хештегом #bookyspace, і про них дізнається весь світ!
Такий літній і чайно-ароматний. Абрикосово-книжковий спокій на фото @kristina_rosokha😍
·
Атмосферою читання варто ділитись, а найкраще це робити з хeштeгом #bookyspace, не забувайте📚😊 Додавайте його до ваших книжкових світлин і/або відмічайте BookySpace на фото, і жоден цінний кадр не загубиться!
Останнє тепло західного сонця над "Отруєними пейзажами" Мартіна Поллака. Неземне фото від @juliab_juliab🌿 Публікуйтe книжкові світлини з хeштeгом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!
·
Beautiful photo by @juliab_juliab. Please tag your photos with #bookyspace so we can discover them!
Можна довго сперечатись, які книги краще читати - паперові чи електронні, але фотографувати варто чудово обидві версії😍 Здається, перша світлина з електронною книгою у профілі, і, звичайно, що далеко не єдина з хештегом #bookyspace 📚 За фото merci чарівній @raquelreads!
·
Beautiful view by @raquelreads😍 Tag your photos with #bookyspace to be featured!
Таємниче фото від @anastasiia_hladii😍 Публікуйтe книжкові світлини з хeштeгом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!
·
Mysterious photo by @anastasiia_hladii😍 Tag your photos with #bookyspace so we can discover them!
На днях від @ulianaprus БукіСпейс отримав запрошення відповісти на цікавий тег під назвою #книжковийсупергерой. Читайте, будь ласка, трохи нижче, що з того вийшло😊 Зі свого боку пропоную пофантазувати автору цього чарівного фото @dananaten😍, прекрасним @shaura_17, @belle_library, @beauty_and_gloom та всім охочим!
·
1 В голову якого письменника Ви б хотіли потрапити?
В голову Віктора Гюго чи Антуана де Сент-Екзюпері. Дж. К. Ролінг обирати не раджу, бо там, мабуть, уже затісно😂
·
2 В яку епоху Ви б хотіли вирушити?
Тільки в майбутнє, років на 10, 50 чи 100 вперед- не так важливо🚀
·
3 Який літературний твір хотіли б екранізувати?
Сумніваюся, що маю до цього хист, але 2й сезон "Американських богів" пришвидшити було б непогано📽
·
4 Яку книгу Ви б випустили безкінечним тиражем?
"Маленького принца" або "Їжачка в тумані"📚
·
5 Ваше ім'я та суперсила.
Я Книжковий Ельф із королівства BookySpace, а моя суперсила- це фотографічна пам'ять📸
·
Сподіваюсь, вам було цікаво. Публікуйте книжкові світлини з хештегом #bookyspace, і про них дізнається книжковий світ! P.S. І бережіться ті, хто раптом забуде це зробити, бо запам'ятаю:)
І нехай небо оповите хмарами, так станьмо сонцями під ним🌻 Своїм чудовим кадром із нами поділилась @golodnyuk69, дякуємо😍
·
P. S. Більше 2500 світлин із хештегом #bookyspace- це неабияк приємно🎉😌📚 Букстаграмери України та світу, ви найкращі!
·
Публікуйтe книжкові фото з хeштeгом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!
Книга з головною героїнею на одному фото (а чому б і ні, про собак же є твори). Насправді повісті австрійського письменника про кохання, а не про кішок, але ж ім'я автора не таке вже й далеке від котячого світу. До речі пан Леопольд фон Захер-Мазох родом зі Львова.
·
Автор цього розКІШного фото й господар тваринки- @eatmybook😍 Якщо вам сподобався кадр, завітайте до її вінтажного профілю, там на вас чекає решта атмосферних знімків:)
·
Публікуйтe книжкові світлини з хeштeгом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!
Нові книги не володіють тим шармом, який випромінюють старенькі екземпляри. Останні пахнуть інакше, їхні сторінки гортаєш обережно не тому, що це вперше в їхньому житті, а через те, що переживаєш, аби не востаннє. Трапляється, знаходиш у старих книгах послання від попереднього читача з побажанням та привітом. Можна по-різному ставитися до них: з особливою любов'ю чи навпаки з прохолодною байдужістю, але кожна нова книга старішає, як би ми її не берегли. Що потім робитимете з такою бібліотекою? Мабуть, насолоджуватися, приймати та цінувати її атмосферу😌
~
Чудове фото від @victoria_bondar35 📚💖 Публікуйте книжкові світлини з хештегом #bookyspace, і про них дізнається решта учасників спільноти!
~
Nice photo by @victoria_bondar35 📚💖 Tag your photos with #bookyspace to be featured!
Чарівне фото від @yatsyk_marina 😊 Відгук на книгу "Таємниця катакомб" можна почитати в її профілі📚 Публікуйтe книжкові світлини з хeштeгом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!
~
Beautiful photo by @yatsyk_marina 😊 Tag your photos with #bookyspace so we can discover them!