BookySpace · Книжковий Простір

BookySpace · Книжковий Простір Follow

All Leaders are Readers © H.Truman.
Найкращі фото букстаграмерів України та світу.
Діліться атмосферою читання з #bookyspace!
Книжкові коробочки↓

https://bookyspace.com/bookbox/

3,193 Followers  488 Follow

Share Share Share

Прекрасне фото від @olwbooks😍 І глибока історія від Віктора Гюго💔
↣
Діліться відгуками й атмосферою читання з хештегом #bookyspace. Відтепер публікуватимемо ваші світлини частіше й активніше, щоб  завершення року було максимально книжковим і теплим🌲😊📚
·
Вже можна починати рахувати дні до найближчих свят та готувати подарунки🌲😌 Принаймні атмосфера на фото @kuzmiren та численні привітання з початком зими надихають саме на це♥
↣
Не забувайте ділитись атмосферою читання з хештегом #bookyspace, зараз для цього найкраща пора📚
·
Прекрасне фото від @caitsdreamscapes♥ Дякуємо всім, хто публікує книжкові світлини з хештегом #bookyspace. БукіСпейс трохи відволікатиме вас від читання в останній тиждень осені, але зовсім трохи🍂📚
Прекрасне фото від @zlata_vovk😍 Діліться атмосферою читання з хештегом #bookyspace, від цього покращується настрій і стає набагато тепліше! БукіСпейс бажає вам вдалого дня📚
11 історій про життя львівського Біллі Міллігана та обкладинка, що на дотик нагадує м'якеньке ліжко.
·
Друзі, що вам відомо про дебютну книгу Сергія Топольницького "Львів— одне велике ліжко"?) Це збірка оповідань, яка обіцяє відкрити нову грань добре знайомого міста Лева. Оповідань еротичних, заснованих на реальних подіях і вже прочитаних @shaura_17.
·
Свої враження від книги вона (Галя Сагайдак) описала у відгуку на сайті BookySpace. Тож якщо вам цікаво, ласкаво просимо в розділ "Абетка книг", літера "Л"!
·
Хто прочитав книгу, поділіться, будь ласка, власною думкою в коментарях на сайті чи під цим постом😊📚
·
#bookyspace #сергійтопольницький #львів_одне_велике_ліжко #львіводневеликеліжко
·
Прекрасне фото і цікавий відгук від @nami1307😍 На випадок, якщо і вам захочеться почитати автобіографічний роман Орвелла:
·
"... автобіографія Орвелла не розповідає лише про нього. Світ очима інших людей, підслухані розмови та оповідки волоцюг, що ділили з ним хліб та чай; багато роздумів про бідність й «непотрібні» професії (варто прочитати, щоб зрозуміти Орвеллівське трактування цього поняття). Тяжкі часи не змінили Орвелла, але сформували його й зробили тим, ким його знає широкий загал... Дуже раджу!"
↣
Публікуйте книжкові світлини з хештегом #bookyspace або відмічайте Книжковий Простір на фото, і незабаром про них дізнається решта учасників спільноти📚
Чудове фото від @anniereadsbook♥ Публікуйте книжкові світлини з хештегом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!
Хто ж не хоче писати просто й цікаво? На фото @tetianakrysiuk ще одна книга, яка обіцяє цьому навчити😍 Читайте коротенький відгук із цитатами у неї в профілі.
↣
І, звісно ж, не забувайте додавати хештег #bookyspace до своїх книжкових світлин та/або відмічати Книжковий Простір прямо на них♥
·
#живаямуха #bookstagram_ua #люблючитати #щопочитати #bookphotography #booklove
Чудове фото від @tobeistoread😍 І коротенький відгук на книгу одразу двома мовами:
·
"Так вийшло, що якраз до світової прем’єри фільму "Тор. Раґнарок" я прочитала книжку "Скандинавська міфологія" Ніла Геймана. Після того, як вже дуже добре знайомий з марвелівськими Тором і Локі, цікаво прочитати їх фольклорну основу. Хоча, прочитавши, починаєш радіти з того, що студія Марвел вирішила відійти від міфів і зробити свій варіант цих героїв.

Книжка легко читається, як дитячі казочки. Але зразу помічаєш, що уява в тих давніх людей які то складали була дуже бурна".
↣
Nice photo by @tobeistoread😍 And a little "Norse mythology" review:
·
"It happened that just before the world premiere of the movie "Thor. Ragnarok" I’ve read "Norse mythology" by Neil Gaiman. We are already familiar with Marvel Thor and Loki, and now it's interesting to read their folk background. Although, after reading, you are rejoicing at the fact that Marvel studio decided to step away from the myths and make their version of these heroes.

The book is easy to read, as fairy tales for children. But I think that those ancient people, who were making this stories, had a very strange imagination".
↣
Please tag your photos with #bookyspace to be featured♥
Ми в БукіСпейсі віримо в те, що книга— це найкращий подарунок XXI століття.
·
Щоб довести це, ми створили для Тебе нову Книжкову Коробочку.
·
Поклали всередину книгу-сюрприз, додали до неї різні цікавинки, які грітимуть душу до й після читання, і з любов'ю все це спакували.
·
Не забули про смачні й корисні солодощі, ароматні ... (секрет), і, звичайно ж, унікальні закладки й канцтовари, які спонукають серце книголюба битись частіше.
·
Одним словом, подбали про все для створення неповторної атмосфери читання.
↣
Запрошуємо Тебе на сайт, щоб замовити книжкову радість собі та друзям, дізнатися про книгу місяця, варіанти букбоксів і систему знижок, а також переглянути відео з розпакуванням попередніх коробочок (лінк у профілі).
↣
Акція до кінця тижня: розкажи про свій майбутній букбокс у stories, згадавши профіль @bookyspace і хештег #bookyspace_box, та отримай додаткову знижку 5%!
·
#bookyspace #bookbox #букбокс #читайукраїнською #читатимодно
·
Лише подивіться на ці неймовірні фото від @mrynvnd😍 Як можна після цього не любити осінь?
↣
Перед сном хочеться подякувати всім, хто публікує свої книжкові світлини з хештегом #bookyspace, їх уже понад 4000♥ А якщо додати до цього числа фото з відмітками, то набагато більше! Маленьке букстаграмове щастя, чому б і не поділитися😊
Книга, в якій головний герой рятує світ, на фото @tetiana_panasiuk😍 Діліться атмосферою читання з хештегом #bookyspace, і ваші фото будуть у безпеці🍁