Zuzana (cvičenie na doma)

Zuzana (cvičenie na doma) Follow

🙋‍♀️ online trénerka
❤️ mama 2 detí
💪 VIP skupinka 1900 dievčat
🇸🇰 Slovensko a 🇨🇿 Česko
🏆 ocenenie FIT LEADER 2017
⤵️ Polročný program so zľavou 47%

http://linktr.ee/cvictesozuzanou

24,863 Followers  101 Follow

Share Share Share

Mám si dať či radšej nie ? 😂😍🙈
Prajem Vám krásny víkend dievčatá, dúfam že stíhate nakúpiť všetko čo potrebujete pod 🌲 ale nezabudnite na momenty so svojimi najbližšími... nemusí to byť všetko perfektné radšej strávte viacej času spolu💕🥰
Získajte ❤️VŠETKY programy + NOVINKU 💥 (zľava 47%) 💪Cvičme spolu najbližších 6 mesiacov. Poďte do toho a ja budem stáť pri vašej premene.  Dajte si najkrajší 🎁 darček k Vianociam a pustite sa do cvičenia od nového roku. Na konci vás čaká krásna vyformovaná postava 👙do plaviek. Čo poviete?
•
🙋‍♀️Otváram pre vás Polročné cvičenie, kde si užijete:
✔️ Program pre začiatočníkov
✔️ Do formy za 10 týždňov
✔️ HIIT program
✔️ a teraz aj NOVINKU program Mesačná makačka
✔️ a prvým 50 z vás dám ešte navyše ZADARMO aj ebook Jedzte so Zuzanou
•
•
•
👉 Dokopy tak získate 26 týždňov nášho spoločného cvičenia
👉 prístup ku všetkým videotréningom od začiatku
👉 exkluzívne aj (zatiaľ nedostupný) program Mesačná makačka- zameraný na celé telo (zadok, nohy, bruško).
•
❤️ A to všetko pre vás za mega cenu 77€ (namiesto 145€)
Rátajte so mnou.
V prepočte to je 12,83€/mesiac. To je ešte menej než hodina ⏰ s osobným trénerom (a ja pri vás budem stále celý čas). Je to menej než permanentka 🎟 do fitka (a vy tak môžete cvičiť doma kedykoľvek máte čas).
•
Pridajte sa už teraz za túto limitovanú 🏆 cenu na odkaze ☝️ v profile hore 💥 (počkajte kým vám načíta stránku)
a začíname hneď 1.1.2019.
•
•
•
Ani neviete, ako veľmi sa na vás teším 🙏 a moje novoročné #predsavzatie je, aby ste každá jedna dosiahli vytúženú postavu a boli na seba pyšné. Ideme do toho spoločne? 🙋🏻‍♀️🙋‍♀️
•
Stojím pri vás.
Zuzka 💕
Áno 🙋‍♀️ priznávam, aj ja musím na sebe makať🙈 . Po 2 deťoch som si povedala, že sa chcem dať do formy. Mám aj svojho 💪osobného trénera, ktorý ma usmerňuje, ale väčšinu cvičím doma v obývačke ( kým deti spia alebo ma nechajú 🤣🤣). Prečo vám to píšem? Lebo už ✔️ zajtra vás pozvem na cestu premeny so mnou.
•
Mám pre vás nový #program a vytvorila som pre vás 🎁 1 darček, ktorý by ste mali venovať samé sebe. Sledujte ma už zajtra a odhalím viac 😉.
.
.
.
.
.
#cvicenie #cvictesozuzanou #dnescvicim #fitinsta #trenerka #mama #greendress #blondie #milujemslovensko
🙋‍♀️Baby moje, ste medzi prvými , ktorým dávam vedieť 😉 Predtým než poletím na sviatky domov na Slovensko, tak makám o 106 😂💪 Točím videá do nového programu a potím sa viac ako v lete ☀️🔥, keď boli horúčavy. Zaujímavá info pre vás, tento program sa (zatiaľ) ale nebude dať objednať samostatne.
•
👉 Prečo vám teda píšem? Lebo chcem, nech  ho máte v exkluzívnom balíčku za tú najlepšiu cenu (keď na to tak pozerám a počítam, tak vlastne skoro zadarmo). Zaujíma vás, ako ho získať?
•
✅ Bude to mesačná makačka zameraná na všetky partie tela. Pripravila som totiž program 👙 Polročné cvičenie so Zuzanou👙  a dám vám ho s takmer 50% zľavou.  Ha ha 😃😃Cítim sa ako taký 🎄🎅 Santa Claus.
•
Budete mať všetky moje programy a aj tento úplne nový na 6 mesiacov za jednu mega super cenu, tak aby ste cvičili doma. A boli kráľovné domáceho fitka 👸🏻. Chcete mať info medzi prvými? Napíšte ÁNO do komentára a dám vám vedieť už o pár dní 😘
Dve veci Vás definujú ako 🙋🏻‍♀️človeka : ✔️Tvoja vytrvalosť keď nemáš nič ✔️ A tvoj prístup/postoj keď máš všetko .
😘Dievčatá moje nič nie je ľahké v živote. Je to len na vás ako veľmi chcete byť úspešné a ísť si za svojim cieľom.
•
Stojí to kopu odriekania, pádov, sĺz 😢ale nikto Vám nič nedá zadarmo. Je to len na vás ako sa k tomu postavíte a či jedna negatívna veta vás položí, alebo postaví na nohy . Sú ľudia ktorý Vám neprajú možno aj závidia ale sústreďte sa nato načom Vám záleží a čo vy chcete dosiahnuť.
•
😍🙌Pozerajte sa dopredu a obklopte sa ľudmi, ktorý pri vás stoja, podporujú vás a veria Vám v tom čo robíte. A vďaka Vám veľkej komunite dievčat , od ktorej dostávam neskutočne povzbudivé správy 💌každý deň stoji za každý jeden pád alebo úspech.
•
Ďakujem že vás mám aj keď sme sa naživo nestretli 😌😍🥂🙏
Máte toho dnes veľa? Žiaden problém, aj tak cvičíme😉💪...pitie kávy a pozeranie na video sa nepočíta🤣 zacvičte si a dajte ma sledovať 💖👭 pre viac videotréningov zdarma . @cvictesozuzanou
.
.
Dajte si túto sériu cvikov na bruško:
✅ 1.Cvik 3x 12 každá strana ✅ 2.Cvik 3x30 každá strana ✅ 3.cvik 3x 30 sekúnd ✅ 4.cvik 3x20 každá strana
🔥Nikdy nie je neskoro začať. Treba len vydržať a mať pevnú vôľu! 🙋🏻‍♀️😍 Toto je len jeden z príkladov, ako ste to úspešne zvládli. Jedna z "mojich" mamičiek sa dnes konečne cíti výborne! (a uznajte vyzerá skvele 👙-fotka je zrkadlovo otočená)
•
Buďte so sebou spokojné a budete si aj konečne môcť obliecť👚👗👠, čokoľvek sa vám páči. Máte na to. A vy to zvládnete. Poďte do toho so mnou a dalšími 1800 VIP dievčatami. Budeme sa navzájom podporovať, aby sme to zvládli💪!
•
📩 Napíšte mi kľudne správu a pošlem vám presne postup, ako dosiahnete podobne krásny výsledok aj vy @cvictesozuzanou #cvictesozuzanou
otagujte kamarátku alebo mamičku, ktorá mala tažký týžden (tak ako ja🙈) a potrebuje na konci týždňa sa troška uvoľniť a dať si vínko🍷☺️💖#peknyvikend #maminzivot
🙈🙈🙈dúfam že môžem aj takú fotku troška bez športového ☺️🙈🤷‍♀️😘...
Ináč dnešné LIVE video je už v storke dievčatá, ktoré ste ešte nestihli pozrieť 💪
🔴 Baby OZNAM: dnes cvičím naživo tu na Instagrame. Sledujte ma večer a pridajte sa 🙋🏻‍♀️🙋‍♀️ aj vy. 
PS: chystám pre vás nový 💪 program, chceli by ste z neho dnes naživo malú ukážku ?
SÚŤAŽ ❤️ o môj NAJhodnotnejší program 💪 na cvičenie HIIT program.
💥Podmienky 💥
1) follow na môj profil @cvictesozuzanou 🔴 (dôležité) 
2) otagujte do komentárov 🙋🏻‍♀️🙋‍♀️aspoň 2 kamarátky, ktoré by chceli cvičiť doma. ⤵️
•
Už 10.12. vyberiem 1 odpoveď a všetky 3 vyhráte tento 10 týždňový program.
•
✅Potešíte ma, keď dáte ❤️, aby som vedela, že chcete vyhrať.