Demi Lovato Poland

Demi Lovato Poland Follow

Instagram najlepszego polskiego źródła informacji o Demi Lovato! 🇵🇱
Twitter: DDLovatoNewsPL
Facebook.com/DemiLovatoPL
⬇⬇⬇

http://dlovato.pl/

239 Followers  85 Follow

Share Share Share

ddlovato: Nie wiem jak to opisać.. rzeczywistość jest taka, że siedzę na siłowni po jiu jitsu czując się nabuzowana życiem i pijąc mój potreningowy shake. Jestem spocona i nie wyglądam tak olśniewająco teraz, ale kurwa czuję się niesamowicie i dodając to czuję wzmocnienie, bo lubię to zdjęcie gdzie czuję się seksowna i mogę również bronić się przed każdym, kto kiedykolwiek spróbuje mnie zaatakować. Nie ważne jaki rozmiar, jaki kształt czy płeć. Mam ochronę, ale w momentach gdy jestem sama czuję się pewnie (nie chodzi o grę słów), że mogę przeciwstawić się napastnikowi, mam nadzieję, że każdy znajdzie coś w czym poczuję się pasjonatem, tak jak jak czuję się w jui jitsu"
ddlovato: #ThreeCourseMeal .. Po prostu ja i moi najlepsi przyjaciele żyjący naszym najlepszym życiem.. Dziękuję za to, że nigdy nie opuściliście mnie w moich najciemniejszych chwilach, za to, że zawsze osuszacie moje łzy... nawet gdy chodzi o oglądanie "Moana", dziękuję za bycie lojalnymi, uczciwymi i wdzięcznymi za każdą małą rzecz.. jak płacz, ponieważ pływałyśmy z rybami/rekinami/płaszczkami i rafą koralową.  Mam szczęście być najlepszymi przyjaciółmi z tymi dwiema niesamowitymi duszami, które są tak utalentowane i kreatywne, ponieważ inspirują mnie codziennie. Oraz wspierają mnie i każdą małą rzecz, którą robię.. Podróżowaliście po kraju, by mnie odwiedzić i spędzać ze mną czas w moim domu przez wiele dni, kiedy staraliście się upewnić, że wszystko w porządku, ale co najważniejsze, nigdy mnie nie opuściliście, tak jak inni, kiedy przechodziłam przez gówno.  Byliście tam, żeby słuchać, bez osądzania i tylko z miłością, a ja nigdy nie będę w stanie w pełni wyrazić tego, co dla mnie znaczycie. Jesteście najlepszymi przyjaciółmi, jakich kiedykolwiek miałam i nasza przyszłość razem jest taka jasna. Kocham was oboje bardziej niż możecie sobie wyobrazić!! Dziękuję za ostatni tydzień 💗 @sirahsays @matthew_scott_montgomery ps. Jestem największą fanką Was obojga! 👐🙌👐"
ddlovato: I adora Bora Bora 💗 📸: @sirahsays 🌴
ddlovato: I adora Bora Bora 💗 📸: @sirahsays 🌴
ddlovato: I adora Bora Bora 💗 📸: @sirahsays 🌴
ddlovato: Na dzień matki mój kuzyn @crowe4sho zrobił mojej mamie niespodziankę i SPODOBAŁO jej się! Mamo jestem dozgonnie wdzięczna za to, że mam Cię jako mamę. Będę Cię kochać za zawsze, będę Cię zawsze uwielbiać. Dopóki żyję Ty będziesz moja mamo. Bardzo Cię kocham. Również szczęśliwego dnia matki, dla wszystkich niesamowitych mam.
Demi: "LUDZIE!!! Moje marzenia się dziś spełniły. Oficjalnie mam NOWEGO MENEDŻERA!!! I to nie jest tylko nowy menedżer, ale jedyny @scooterbraun!! Nie mogłabym być szczęśliwsza, zainspirowana i podekscytowana, aby rozpocząć kolejny rozdział z tobą Scooter! Dziękuję za wiarę we mnie i za bycie częścią tej nowej podróży. Zróbmy to!"
@ddlovato @matthew_scott_montgomery
@ddlovato @sirahsays @matthew_scott_montgomery
ddlovato: Po prostu opuściłam coś, co prawdopodobnie jest moim ulubionym miejscem na Ziemi z moimi najlepszymi przyjaciółmi.  Bora Bora jest dosłownie niebem na Ziemi .. Być może zamieszczę wiele zdjęć w ciągu najbliższych kilku dni .. Przepraszam z góry 😂
ddlovato: Po prostu opuściłam coś, co prawdopodobnie jest moim ulubionym miejscem na Ziemi z moimi najlepszymi przyjaciółmi.  Bora Bora jest dosłownie niebem na Ziemi .. Być może zamieszczę wiele zdjęć w ciągu najbliższych kilku dni .. Przepraszam z góry 😂
ddlovato: 📷: the one and only @angelokritikos 
#demilovato