Mytsura Anhelina

Mytsura Anhelina Follow

Виховуємо та навчаємо
Різноманітні матеріали для роботи з дітьми та розвиваючі ігри

http://doshkilnyk.in.ua/

5 Followers  0 Follow

Share Share Share

«Лісові звірята» Дидактична гра + Демонстраційні картки

Переглянути опис та придбати на сайті - https://doshkilnyk.in.ua/product/lisovi-zviryata-dydaktychna-hra-demonstratsijni-kartky/
Назва: Коректурні таблиці «Зимові свята» (молодша, середня, старша групи) Переглянути опис та придбати на сайті https://doshkilnyk.in.ua/product/korekturni-tablytsi-zymovi-svyata/
Назва: Дидактична гра «Зимові свята»

Мета гри: продовжувати ознайомлювати дітей із святами зимового циклу (Різдво Христове, свято Миколая і ін.), закріпити вміння розпізнавати свята та предмети пов’язані з ними, знаходити відповідні картинки.. Гра включає титульну сторінку (1 аркуш), мета, матеріали, хід гри (1 аркуш), картки із зображенням свят зимового циклу, фішки з предметами та персонажами 7+14 шт

Формат: JPEG (картинкою, для самостійного роздруковування)

Матеріал у електронному вигляді

Придбати - https://doshkilnyk.in.ua/product/dydaktychna-hra-zymovi-svyata/
Вітаю нових користувачів, постійних клієнтів, авторів та всіх, хто цікавиться сайтом, і взагалі дошкільною освітою.

Світ не стоїть на місці, з’являються нові можливості, потреби, а також ідеї. Тому хочу вас познайомити з новим дизайном та навігацією на сайті «Виховуємо та навчаймо дошкільників.

З’явився розділ «Матеріали» та «Журнал», де ви можете придбати авторські розробки в електронному варіанті, та відразу отримати матеріал в своєму кабінеті (Мій кабінет) чи на електронну скриньку.

Як зробити замовлення на сайті? Читати тут – yak-zrobyty-zamovlennya-na-sajti/

Меню розроблено так, щоб можна було легко в декілька кліків знайти бажане, достатньо скористатись фільтрами збоку і матеріали можна сортувати за віком, змістом та ціною. Фільтр, що знаходиться зверху зробить поділ матеріалів за новизною, популярністю та ін.

Також зручно обирати бажане за категоріями (їх на даний момент шість – це розділ «Матеріали»), вони відображаються найвище. Переходите в категорію, наприклад «Взаємодія ДНЗ з родинами» і переглядаєте всі консультації, папки-пересувки та інше, що пов’язано з цією тематикою, не забувайте про фільтри збоку, кожній категорії також можна ними користуватись.

Розділ «Публікації» містить всі безкоштовні матеріали – конспекти, сценарії, презентації, ігри та ін. Ті, матеріали, що розташовуються на файлообмінниках та slideshare можна завантажити. Пояснення про те, як завантажити, ви можете знайти у розділі «Довідка» dovidka там же є, і інша корисна інформація.

Якщо ви бажаєте приймати участь в оновленні сайту – поділитися своїм досвідом та розмістити свої розробки, вам сюди “Сертифікат” – /sertyfikat/ Достатньо прочитати вимоги та заповнити форму.

Щоб дізнатись цікаві новини та акції завітайте у розділ «Блог» blog/

І, наостанок найприємніше – Купони для постійних клієнтів. Як отримати, читайте за посиланням – kupony-dlya-postijnyh-klijentiv/ 
Фото-freepik