Oficiální profil hokejového týmu Draci Šumperk. #dracivsrdci #draci
Official Instagram of Czech hockey team Draci Šumperk.

776 Followers  89 Follow

Share Share Share

Pohled do statistického výkazu mluví jasně! DANIEL HROCH otevírá v páté minutě skóre utkání a vedeme nad @hcorlova 1:0!

#DraciSumperk #DraciVSrdci
Jde se na věc, čeká nás další výzva - @hcmb2005!
Naši hasiči na rozcvičce :) #dracivsrdci
Tak už ta paráda na zítřejší zápas dorazila! Děkujeme, @ddsportdresy #jersey #icehockey
Speciální dresy vyvedené v hasičských barvách navléknou #Draci v obou zápasech základní části proti hokejistům "Plamenů" SKLH Žďár nad Sázavou. Celá akce má za cíl vzdát hold všem členům hasičského sboru, kteří denně riskují své zdraví, aby pomáhali druhým. Zároveň uctíme památku tragické události z konce srpna letošního roku, kdy při havárii hasičské cisterny jeden ze členů sboru zahynul, druhý potom skončil s těžkým zraněním v péči lékařů. Před začátkem utkání společně poděkujeme všem hasičům minutou potlesku.
Vážení fanoušci, dostihla nás velice smutná zpráva. Včera nečekaně opustil tento svět náš velký kamarád, fanoušek a bývalý dlouholetý kustod Draků David "Beny" Benedikt... Beny, díky za všechno, další zápasy a body budou pro tebe! 😞 Nezapomeneme. #rip
Něco se chystá... Info už brzy!
#dracivsrdci
Obránce Tomáš Drtil (@tomasdrtil) prožil hodně emotivní minulé dny. Výraznou měrou pomohl Drakům usadit se na čele tabulky, proti @shkhodonin skóroval. Hlavně se však stal otcem malého Adámka! Blahopřejeme ještě jednou oběma rodičům a přejeme všem hodně štěstí a zdraví! 👫➡️👪 #DraciSumperk #DraciVSrdci
Svůj debut před šumperským publikem si v utkání proti @shkhodonin užil JONÁŠ KOČICA, který nám pomáhá formou střídavých startů z @hokejzlin. Vítej mezi Draky, chlape!
#DraciSumperk #DraciVSrdci #2liga #hockeygram #player #91 #Sumperk #Draci
Je to tam! Draci si připsali tři body za vítězství 5:1 nad Hodonínem! Tak co na to říkáte? :) #draci #dracivsrdci #dalsistanice #pisek #diky
Po druhé třetině zůstávají Draci ve vedení o dvě branky, když se ve 28. minutě prosadil Dmitrij Vorobjev (@vorob24)... #SUMvHOD #DraciSumperk #DraciVSrdci
#Draci jsou na cestě do Kopřivnice a my vám přinášíme pravděpodobnou sestavu k zápasu.