Dua të të bëj të lumtur

Dua të të bëj të lumtur Follow

Programi më emocionues në Top Channel!

https://youtu.be/k4TfSbK9NyA

34,658 Followers  42 Follow

Share Share Share

Mikja e përbashkët e Arbanës dhe Ajsit❤
Nëse edhe fëmija juaj mendon se i ngjan një personazhi të njohur dhe përpiqet ta imitojë atë na shkruani në 📧histori@top-channel.tv 📲+355697085355
@topchannelalbania @arbanao @xhemishehu_ 
#duatetebejtelumtur #surprizë #emocion #lumturi #buzeqeshje #argetim #kontakto
Kërkesa e pazakontë që Leonora Jakupi i bënë nënë Ferdonies, e cila gjatë luftës së Kosovës humbi 4 djemtë dhe bashkëshortin duke mbetur kështu e vetme në shtëpinë e saj në Gjakovë. 
Po ju a doni të bëni të lumtur dikë që ka pasur një jetë shumë të vështire
Na shkruani në 📧 histori@top-channel.tv ose në numrin +355697085355
@topchannelalbania @arbanao @leonorajakupi
#kosove #prishtine #duatetebejtelumtur
Momenti kur Ledri bëri të lumtur Xheraldinën.
Po ju a keni dikë që Ledri mund ta bënte të lumtur?
Na shkruani në histori@top-channel.tv ose në numrin +355697085355
@topchannelalbania @duatetebejtelumtur_topchannel @arbanao @ledrivula 
Programi më emocionues rinis në Janar😍
Një grua e thjeshtë si Sanija që kishte kaluar shumë vështirësi në jetë erdhi në program për t'i bërë një surprizë Besit duke e falenderuar për kujdesin që kishte treguar ndaj saj. Por surprizat për Besin nuk mbetën me aq....
Po ju a dëshironi të bëni të lumtur një personazh të njohur që ka bërë diçka të jashtëzakonshme për ju?
Shkruaj në histori@top-channel.tv ose në +355697085355
@topchannelalbania @arbanao @bes_kallaku @xhensilamyrtezaj
Juli kërkoi ndihmën e kolosëve të kinemasë Robert Ndrenika dhe Rikard Ljarja për të qënë pjesë e një surprize të paharrueshme që i bëri bashkëshortes së tij. 
Nëse edhe ju dëshironi që në momentet tuaja më emocionuese të keni përkrahë një pesonazh që e vlerësoni pafund na shkruani në histori@top-channel.tv ose në +355697085355
@topchannelalbania @duatetebejtelumtur_topchannel @arbanao 
Nga Janari në ekranet tuaja
Dëshiron të ritakosh fëmijët e tu të cilët nuk i takon prej vitesh? 
Shkruaj në adresën e email histori@top-channel.tv ose në numrin +355697085355
@topchannelalbania @duatetebejtelumtur_topchannel @arbanao
Të gjithë e kujtoni historinë e dashurisë së Julit dhe Erjolës. Nga ato histori që të bëjnë të besosh se dashuria kapërcen çdo pengesë. Juli pasi humbi të dyja këmbët nga një shpërthim me tritol erdhi në "Dua të të bëj të lumtur" për të falenderuar bashkëshorten e tij, e cila nuk e braktisi as ateherë kur ai nuk donte më veten.  Edhe këtë radhë Juli befason me kurajon për ta jetuar jetën pavarësisht pengesave
#duatetebejtelumtur @topchannelalbania @arbanao @jul_cela_07
.....
Repost @bietasulo Julian Cela, nje nga pjesemarresit me te vecante dhe me frymezues ne Maratonen e Tiranes #ftesene🖐🏼 #ngaehenanetepremte  #ora🖐🏼
Dua të të bëj të lumtur nga Janari në @topchannelalbania 
Na shkruani historitë tuaja të jashtëzakonshme në histori@top-channel.tv ose në +355697085355
 @arbanao @duatetebejtelumtur_topchannel
Familja jote nuk e miraton partnerin ose partneren tënde dhe kjo situatë të bënë të vuash? Shkruaj në histori@top-channel.tv  ose në numrin +355697085355
#duatetebejtelumtur #janar #topchannel
@topchannelalbania @arbanao
Ke lënduar dikë dhe dëshiron t'i kërkosh falje? Kontakto ne email histori@top-channel.tv ose shkruaj në numrin +355697085355
@topchannelalbania @duatetebejtelumtur_topchannel @arbanao 
Nga Janari në Top Channel
Prej kohësh familja juaj nuk është më e bashkuar për shkak të një mosmarrveshje mes jush? Kontakto në histori@top-channel.tv ose shkruaj në numrin +355697085355
@topchannelalbania @arbanao #duatetebejtelumtur