Düzce Teknopark

Düzce Teknopark Follow

BİGG DÜNYA Başvuruları Başladı🎊🚀
Başvuru yapmak için👇

https://biggdunya.com/basvuru/

5,598 Followers  1,232 Follow

Share Share Share

FİKRİ SINAİ MÜLKİYET HAKLARI FARKINDALIK SEMİNERİ
Düzce Teknopark & Düzce TTO olarak Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Platformu (KÜSİ) işbirliği ile gerçekleştireceğimiz “Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Farkındalık Semineri” etkinliğimize tüm kamu, üniversite, sanayi temsilcileri ve çalışanları davetlidir.
Tarih:15 Nisan 2019 (Pazartesi Günü)
Saat:17.00-18.00
Yer: Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu

Konuşmacı: Muhammet Yasin Gök – Fikri Sınai Mülkiyet Hakları ve Türk Patent Bilgi Doküman Birimi Sorumlusu 
Etkinliğimiz ücretsizdir.
DüzceTeknopark olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın himayelerinde Samsun Teknopark'ın ev sahipliğinde düzenlenen '6.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısı için Samsun'dayız.
Ön lisans ve lisans öğrencilerinin, ülkemizin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda bilimsel çözümler üretmelerini ve bu doğrultuda bilgi ve becerilerini geliştirmelerini teşvik etmek amacıyla açılan 2242-Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje Yarışmaları başvurusu devam ediyor.
Kurumumuz Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığınca ön lisans ve lisans öğrencilerinin, ülkemizin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda bilimsel çözümler üretmelerini ve bu doğrultuda bilgi ve becerilerini arttıracak projeler geliştirmelerini teşvik etmek amacıyla 2242 Üniversite Öğrencileri Araştırma Proje Yarışmaları düzenlenmektedir. 2019 yılında yedinci kez düzenlenecek olan yarışmamız "Akıllı Şehirler ve Ulaşım", "Bilgi ve İletişim Teknolojileri", "Eğitim", "Enerji ve Çevre", "Gıda ve Tarım", "Makine İmalatı ve Otomotiv", "Sağlık", "Savunma, Uzay ve Havacılık", "Sosyal Yenilikçilik ve Girişimcilik" kategorilerinde başvuruya açılmış olup, 10 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurular e-bideb.tubitak.gov.tr adresinden çevrimiçi olarak alınacaktır.  Yarışma çağrı duyurusu www.tubitak.gov.tr/bideb/2242 adresinde yayınlanmıştır.
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Teknoloji Transferi Uygulama ve Araştırma Merkezi (BAİBÜ-TTMER) ile Düzce Teknopark tarafından; Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Bolu Teknoknet), Bolu Ticaret ve Sanayi Odası,  Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), KOSGEB, İda Finansal Yatırımlar Dan. Tic. Ltd. Şti. ve I Global Eğitim ve Danışmanlığın katkıları ile 30 Nisan 2019 tarihinde Saat 09.00-18.00 arasında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salon ve Fuaye Alanı’nda “BOLU-DÜZCE AR-GE PROJE PAZARI”  düzenlenecektir.
Başvuru Linki : 
http://bit.ly/argeprojepazari2019

ÖDÜLLER :
Öğrenci Ödülü: 3.000 TL
Patent/Faydalı Model Başvuru Desteği
Teknopark/Teknokent Ön Kuluçka Ofis Alanı
Akademisyen Ödülü: 3.000 TL
Patent/Faydalı Model Başvuru Desteği
Teknopark/Teknokent Ön Kuluçka Ofis Alanı
Sanayi/Serbest Ödülü: Proje Kontrolü ve Destek Hizmeti
Patent/Faydalı Model Başvuru Desteği
Yerli veya Yabancı Yatırım ve Finansman Kaynaklarına Erişim Mentorlüğü
BİGG DÜNYA 2019 1.Dönem Başvuruları Uzatıldı...🎊🚀
Sen de 200.000TL Hibe ile BİGG DÜNYA'lı bir girişimci olmak, Düzce Teknopark ve TÜBİTAK destekleri ile girişimine hayat vermek için hemen kayıt ol! 
Başvuru yapmak için👇
https://biggdunya.com/basvuru/

#tübitak #bigg #arge #dünya #teknoloji #Düzce #Bolu #Sakarya #Zonguldak #Bartın #Karabük #Kastamonu #Sinop #Çankırı #Çorum
Yönetim Kurulu Üyelerimizden Faruk DARIYERLİ'nin Annesi Feriha DARIYERLİ'nin vefat haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhum Feriha DARIYERLİ'ye Allahtan rahmet, Sayın Yönetim Kurulu Üyemiz Faruk DARIYERLİ'ye ve DARIYERLİ ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz.
MARKA 2019 Ocak-Şubat dönemi teknik destek başvuruları sonucu Düzce Teknopark olarak bölgemize hizmet verecek projemizin desteklenmesine karar verilmiştir. Düzce Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr . Üyesi ÖZKAN ŞAHİN Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Kocaeli merkezinde gerçekleştirilen imza törenine katılım sağlamıştır.
18 Mart 1915’te Çanakkale’de destan yazan tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyoruz…
Yeni Zelanda'da iki camiye yapılan hain saldırıyı kınıyor; hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun...
Düzce Teknopark olarak uygulayıcı kuruluşu olduğumuz 200.000₺ Hibe destekli TÜBİTAK 1512 “BİGG DÜNYA – Bireysel Genç Girişim Hızlandırma Programı”  Akademisyen ve Öğrencilere ile buluşmak üzere 2019 1.Dönem tanıtım turumuz kapsamında 6 ilde 1.000 den fazla girişimci adayı ile buluştuk.

Ev sahipliği yapan Üniversite, Ticaret ve Sanayi Odalarına teşekkür ederiz.

#SinopÜniversitesi #KastamonuÜniversitesi #KarabükÜniversitesi #ÇankırıKaratekinÜniversitesi #HititÜniversitesi #BartınÜniversitesi
İslam medeniyetine ve bilime önemli katkılar sağlayan Prof. Dr. Fuat Sezgin’in anısını yaşatmak amacıyla, Düzce Üniversitesi öncülüğünde  Teknoparkımız bünyesinde kurulan Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim Atölyesi,  Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, 65. Dönem T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, protokol ve ilimizdeki ilk ve orta öğretim okullarından öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.