Dzikistyl - Usługi graficzne

Dzikistyl - Usługi graficzne Follow

Ubrania z własnym pomysłem, reklamy papiernicze, multimedialne i zewnętrzne zamówisz u nas!
dzikistyldesign@gmail.com
facebook.com/dzikistylx

http://www.dzikistyl.cupsell.pl/

449 Followers  1,430 Follow

Share Share Share

WYGRANA W KONKURSIE! Bluza z naszego konkursu trafiła do zwyciężczyni! Co myślicie o naszej bluzie i samym nadruku? Jeszcze raz gratulujemy wygranej!
DzikiStyl w Kanadzie! Współpraca Polsko - Kanadyjska rozwija się na co raz większa skalę! Oto pierwsze projekty dla."Fit Now - Move Forward" Czekajcie na kolejne Kanadyjskie realizacje!
Dzikie koszulki dla "Chicago Team"! Koszulki dla drużyn sportowych zamówisz u nas! Polub ten post na naszym Facebooku! Facebook.com/dzikistylx
Z serii "Kiedyś to było" Dokładnie dwa lata temu na świat wyszły naszywki dla 117 Gromady Zuchowej "Ale heca". Kiedyś to było? Dajcie znać w komentarzu!
Z serii "Kiedyś to było". Niecałe dwa lata temu zaprojektowaliśmy naszywki na potrzeby festiwalu piosenki "Bzzzyk"!
Zwycięzcą naszego FOTOKONKURSU została @klaudia._.a Gratulujemy! Niebawem zobaczycie bluzę, która zostanie wyprodukowana w formie nagrody dla Klaudii! Co myślicie o winietkach wyprodukowanych na potrzeby Studniówki Elektronik 2018?
Koszulki dzikiego u Gurala! Streamer o liczbie już blisko 200 tysięcy subskrybentów skorzystał z naszych usług! Koszulki i inne gadżety z naszymi nadrukami kupisz w oficjalnym sklepie Gurala - guralsklep.cupsell.pl
Nadszedł czas kiedy klienci wysyłają zdjęcia prezentów pod choinkę zamówionych u nas! A oto jeden z nich 💣🔫
Aż 115 koszulek powędrowało do 11 Zielonego Szczepu Harcerskiego "Impares" z Hufca ZHP Opoczno! Jesteś na zdjęciu? Zgłoś się w komentarzu, oznaczymy Cię!
Oto przypinki zaprojektowane dla 5 ADH "Enigma" z Hufiec ZHP Augustów na potrzeby biwaku detektywistycznego "Break the law"
Tym razem wykonaliśmy projekt logo i wizytówek dla biura rachunkowego Hejho! Księgowe 👒😍 podobają się? 😀
Ile energii mogą wyprodukować te zwariowane przyjaciółki w naszych koszulkach? 😍 Uwielbiamy atomówki, a wy? 😝