Dzikistyl - Usługi graficzne

Dzikistyl - Usługi graficzne Follow

Ubrania z własnym pomysłem, reklamy papiernicze, multimedialne i zewnętrzne zamówisz u nas!
dzikistyldesign@gmail.com
facebook.com/dzikistylx

http://www.dzikistyl.cupsell.pl/

503 Followers  1,492 Follow

Share Share Share

Human Trenuje na Dzikich koszulkach! 😍 Klasa ID z I LO w Kutnie @dabrowszczak dumnie prezentuje dzikie koszulki w swojej szkole 😎
Dla osób, które czytają opis mamy specjalną ofertę! Pierwsza osoba, która napisze w komentarzu jakie postacie znajdują się na tych koszulkach otrzymuje 20% zniżki na dzikie koszulki!
Koszulki dla całej paczki kumpli idealne na orlika znajdziesz u nas! 😍 Pełna personalizacja, ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia! 😎
Etykiety samoprzylepne na butelki znajdziesz u nas! 😍 Pełna personalizacja! 😱 Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia! 😇
Koszulki od JEDNEJ SZTUKI! W pełni personalizowane, ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia! Co myślisz o tej koszulce?
DzikiStyl na stałe w Kanadzie! Tym razem przedstawiamy logo nowej stacji radiowej w KANADZIE, której właścicielem jest nasza zaprzyjaźniona kanadyjska firma Fitnow! Daliśmy radę?
Kamizelki odblaskowe z dowolnym nadrukiem kupisz u nas! Z odblaskowym i zwykłym nadrukiem, Twój wybór!
Koszulki z własnym pomysłem zaprojektujemy, a także wydrukujemy! Tym razem na koszulce! Taką i inne koszulki kupisz na naszym sklepie - dzikistyl.cupsell.pl
Przypinki też zaprojektujemy! Tym razem z okazji harcerskiego święta przyjaźni czyli Dnia Myśli Braterskiej! Ten Pan na przypince jest twórcą i założycielem skautingu na świecie!
WODOODPORNE naklejki na alkohol zaprojektujemy i wydrukujemy! Można je przykleić nawet na zamrożone butelki, nie odkleją się!
Dodajemy nową usługę na dzikim! Projekt i wykonanie naklejek na alkohol i nie tylko! Pełna personalizacja, na każdą butelkę!
DzikiStyl na Targach Ogrodniczych Gardenia w Poznaniu! Etykiety na potrzeby jednych z największych targów ogrodniczych w Polsce z nazwą tych unikatowych roślin to nasza robota! Czy nasze etykiety rzucają się w oczy?
WYGRANA W KONKURSIE! Bluza z naszego konkursu trafiła do zwyciężczyni! Co myślicie o naszej bluzie i samym nadruku? Jeszcze raz gratulujemy wygranej!