Eesti Kosmeetikute Liit

Eesti Kosmeetikute Liit Follow

- Sinu kindlus🏰 Erialane areng 📚 Tugev kogukond👥ja Lõbusad hetked

https://eesti-kosmeetikute-liit.mykajabi.com/p/opilane

153 Followers  284 Follow

Share Share Share

Loe seda 12 lk raportit, kui oled algaja iluteenindaja ja tahad iluvaldkonnas läbi lüüa!
Link BIOS 
#beauticianlife #beginner #estonia #beautytips #beautybranding
Kui sa oled iluvaldkonnas algaja, aga sul on soov alustada oma karjääri ja hakata iluteenindajana oma teenust pakkuma, siis tõenäoliselt keerleb su peas praegu ainult üks mõte: "Mida teha ja kuidas alustada, et äri oleks edukas?" Sellepärast, et see teekond oleks sinu jaoks lihtsam, oleme kokku pannud 12 soovitust, kuidas saad oma ilubrändi loomisega edukalt alustada. 
Link BIOS!
Viisime suve lõpus Eesti kosmeetikute ja iluteenindajate seas läbi küsitluse, kus uurisime, et kuidas saame neid nende erialases arengus rohkem toetada. 90% vastanutest oli huvitatud iluäri edendavatest koolitustest. 
Webinarid on meil juba tükk aega plaanis olnud. Nüüd lõpuks sai see siis ära tehtud!

Aga selle asemel, et teha lihtsalt ühte järjekordset koolitust, mille eest teised tegijad tavaliselt raha küsivad, otsustasime meie teha pisut teisiti... Sellel webinaril juhib pikaaegsete kogemustega muusikapsühholoog Dali Kask Sind samm sammult läbi tõestatud strateegia, mis kinnitab, et salongis mängiv taustamuusika on TURUNDUSVAHEND ja tõepoolest paneb klienti rohkem või vähem raha kulutama. Sa mõistad seda isegi siis, kui Sul POLE MITTE MINGISUGUSEID teadmisi selle kohta, kuidas muusika inimese tegevust mõjutab. 
See on informatsioon, mida saad iluteenindajana koheselt oma sissetuleku suurendamiseks ära kasutada. 
Me lubame, et peale webinari tunned end inspireerituna ja enesekindlalt, nii et lähed ja viid oma iluäri koheselt uuele tasemele!
Registreeri webinarile alloleva lingi kaudu https://eesti-kosmeetikute-liit.mykajabi.com/p/dali_kask
Rahulolu loova õhkkonna kujundamisel on suur osa ruumis kõlavatel helidel. Nende oskuslikul valikul on võimalik mõjutada inimese meeleolu, parandada enesetunnet, suunata kliendi käitumist ja luua keskkond unikaalseks ning teistest sama teenust pakkuvatest kohtadest eristuvaks. Pole ime, et koht, kus tunneme end hästi hoiab meid kinni ja meelitab tagasi tulema.. Loe Eesti Kosmeetikute Liidu blogist, millistest põhitõdedest soovitab muusikapsühholoog @dalikask  ilusalongi omanikel ja iluteenindajatel ilusalongi taustamuusika valikul lähtuda ja mida vältida. Link BIOS.

#eestikosmeetikuteliit
#beauty #beautyandthebeast
#beautytips #beautycounter #beautybloggers #beautician #beauticianlife #beautysalon #skincare #skin #skincareroutine #skincaretips #music #dalikask
Sõitsime Läti sõpradele külla
I Am Beautiful 2018 seminarini on jäänud vaid 12 päeva. Viimased piletid saadaval Eesti Kosmeetikute Liidu kodulehel.
Iluseminar I AM BEAUTIFUL 2018 toob kohale parimatest parimad.
Dr. Tiia Tamme astub iluseminaril üles ettekandega "Näo implantaadid ilukirurgias". See on väga spetsiifiline valdkond ja informatsiooni antud teema osas on üsna vähe kajastatud. Kosmeetikutel ja iluteenindajatel, kes on omandanud seminaril teoreetilisi teadmisi ilukirurgiast, on eelis oma konkurentide ees, sest nad suudavad oma kliendile jagada kvaliteetseid teadmisi ka näoimplantaatide osas. 
Link 👉BIOs 
#ilumess #iambeautiful2018
Hea meel on kuulutada välja järgmine spiiker, kelleks on veresoontekirurg Dr. Veronika Palmiste. 👉 Link BIOS 
@ilumess @veenilaiendid @raul.mee #iambeautiful2018
#iambeautiful2018 
Link BIOS 👌