Elsa&Bambi Gelin Aksesuarları

Elsa&Bambi Gelin Aksesuarları Follow

Vintage gelin aksesuarları için en zevkli adres. Istanbul & Rotterdam.

http://www.elsaandbambi.com/

1,436 Followers  325 Follow

Share Share Share

Biz bu sonbaharda Lydia alınlıklı tacımızla yine çok nostaljiğiz.
Güzeller güzeli gelinimiz Meltem Hanım, Violette boleromuzla bir masal prensesine dönüşmüş adeta. Sonbahar gelinleri, dikkat dikkat! Havaların serinlediği bu günlerde omuzlarınızı Elsa & Bambi'nin ışıl ışıl gelin bolerolarıyla sıcak tutmak harika bir fikir... #Repost @mltmturani with @repostapp
・・・
Bolerom ❤ ben
Mesai bitti... Haftayı Georgette gelin buketi ve çiçekli tacımızla uğurluyoruz. Lavanta, gül, şakayık, adaçayı, sukulent ve dantel detaylarıyla pudra, krem, lila ve nefti yeşil tonlarının hakimiyetindeki bu seti, naif ve vintage esintileri düğününüze katmak için tasarladık!
Alınlıklı tacımız Lydia'nın enfes detaylarına bir de böyle bakalım.
İnci, kristal ve oyma detaylarıyla Lydia alınlıklı tacımız, düğününüzü bohem bir rüyaya çevirmek için sizi bekliyor.
Lila, nefti yeşil, krem ve uçuk sarı tonlarının hakimiyetindeki Valeria tacımız; lavanta, anemon, frezya, adaçayı ve bahar dalı detaylarıyla kırların arasında bir yürüyüş gibi ferah ve zarif. 
Valeria uyumlu gelin el buketi, damat yaka çiçeği ve topuz tokasıyla web sitemizde sizi bekliyor olacak.
Elsa & Bambi çiçek açtı! Gerçekçi kumaş çiçekler, danteller ve gerçek kuru bitkilerle zenginleştirilmiş gelin buketi, damat çiçeği ve çiçekli saç aksesuarı koleksiyonumuza göz attınız mı? Birbirinden romantik çiçeklerimiz web sitemizde sizi bekliyor.
Bu harika kareye yorum yazarken epey zorlandık :) Sevgili gelinimiz Tuğçe Hanım, saçıyla uyumlu altın tonlarındaki Elsa tacımızla melekler gibi görünüyor. Kendisine bizi unutmadığı için teşekkür ediyor, bu masalsı fotoğraf kadar güzel bir ömür diliyoruz.
Ömer Berk Saraç'la gerçekleştirdiğimiz nostalji dolu çekimden sihirli bir kare... Daha fazlası için takipte kalın! 
Repost @omerberksarac.wedding with @repostapp
・・・
Style shoot with @elsaandbambi 📷 berksarac.com
Günün kapanışını saç aksesuarı koleksiyonumuzun en sevimli üyesi Liv'le yapıyoruz! Şeftali çiçeği biçimindeki topuz tokamız Liv, görünümüne minik ama etkili bir vurgu katmak isteyen gelinler için ideal.
Vera küpelerimizi tercih eden sevgili gelinimiz Senem Hanım'dan gelen bu güzel karelerle nikah heyecanına ortak olduk. "Küpelerinizi çok beğendim, düğümde de kullanacağım. Başka takıya ihtiyaç duymuyorum." notuyla paylaşması sevincimizi daha da arttırdı. Güzel çiftimize fotoğraflarındaki gibi ışıl ışıl, mutlu bir ömür diliyoruz.
Gelin eldiveni koleksiyonumuzun en yeni üyesi Gloria, eski gelinlerin vazgeçemediği zarif tığ işi eldivenlere bir saygı duruşu gibi.