Elsa&Bambi Gelin Aksesuarları

Elsa&Bambi Gelin Aksesuarları Follow

Vintage gelin aksesuarları için en zevkli adres.

https://www.elsaandbambi.com/collections/kupeler

1,897 Followers  286 Follow

Share Share Share

Bir yağmur damlası kadar saf ve narin Vera gelin küpemizle görünümünüze son noktayı koymaya ne dersiniz? Vera'yı ve birbirinden ışıltılı diğer küpe modellerimizi yakından incelemek için bio'da bulunan linke göz atabilirsiniz.
Audrey gelin eldivenlerimizi düğün gününüze Audrey Hepburn'ün unutulmaz zarafetini taşımak için tasarladık. Audrey ve tüm diğer gelin eldivenlerimizi yakından incelemek ve satın almak için bio'da bulunan linki kullanabilirsiniz.
İnci işlemeli mini duvağımız Cosette ile hayata vintage tonlu romantik bir filtrenin ardından bakın... Cosette'i daha yakından incelemek ve satın almak için bio'da bulunan linki kullanabilirsiniz.
Valeria çiçekli saç aksesuarımız, Provence kırlarının rustik cazibesini saçınıza taşıyor. Valeria'yı daha yakından incelemek ve satın almak için bio'da bulunan linke göz atabilirsiniz.
"Nerede o eski gelinler" diye düşünmekten kendini alamayanların yardımına Elsa & Bambi koleksiyonunun en nostaljik parçalarından Lady Mary tacımız koşuyor. Gerçek incilerle kristal kakmalı yaprak ve çiçek figürlerini bir araya getiren, zarif el oyalarını anımsatan el yapımı Lady Mary gelin tacını daha yakından incelemek ve satın almak için bio'daki linke göz atabilirsiniz.
Bir çift tığ işi gelin eldiveniyle eski gelinlerin o çok özendiğimiz naif havasını yakalamak mümkün. Gloria gelin eldivenimizi bio'da bulunan linkten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.
Astrid yan tokamızla en güzel gününüze etkileyici bir dokunuş... İster topuzunuzu onunla tamamlayın, ister açık saçlarınıza iliştirin; Astrid'in geçmişin ihtişamını görünümünüze katacağı kesin. Astrid'le daha yakından tanışmak isterseniz ürünümüzü bio'da bulunan linkinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.
Kır perileri için özel üretildi! Sezonun gözdesi kır düğünleri için tavsiyemiz koleksiyonumuzun naif üyesi Pomeline. İrili ufaklı inci işlemelerine eşlik eden mine kaplamalı çiçek ve yaprak figürleriyle çiçeklenmiş bir elma dalını anımsatan modelimiz, açık saç modelleri, yarım toplamalar ve dağınık topuzlar ile mükemmel görünüyor.
79 yıldır minnet ve özlemle andığımız Atamızı manevi kızı Nebile'nin düğününden bu güzel fotoğrafıyla hatırlayalım istedik. #10kasım
Biz bu sonbaharda Lydia alınlıklı tacımızla yine çok nostaljiğiz.
Güzeller güzeli gelinimiz Meltem Hanım, Violette boleromuzla bir masal prensesine dönüşmüş adeta. Sonbahar gelinleri, dikkat dikkat! Havaların serinlediği bu günlerde omuzlarınızı Elsa & Bambi'nin ışıl ışıl gelin bolerolarıyla sıcak tutmak harika bir fikir... #Repost @mltmturani with @repostapp
・・・
Bolerom ❤ ben
Mesai bitti... Haftayı Georgette gelin buketi ve çiçekli tacımızla uğurluyoruz. Lavanta, gül, şakayık, adaçayı, sukulent ve dantel detaylarıyla pudra, krem, lila ve nefti yeşil tonlarının hakimiyetindeki bu seti, naif ve vintage esintileri düğününüze katmak için tasarladık!