Erdek Belediyesi

Erdek Belediyesi Follow

Erdek Belediyesi resmi Instagram hesabıdır.
Official Instagram account of Erdek Municipality.

http://www.erdek-bld.gov.tr/

478 Followers  21 Follow

Share Share Share

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ulu Önderimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen en güzel bayramdır. Sadece ulusumuzun değil, tüm dünya çocuklarının bayramı olan bu anlamlı gün, barışı simgeleyen en güzel gündür. 
İşte bu yüzden; Türk çocukları Atatürk gibi algılamalı, Atatürk gibi düşünmeli, Atatürk’e layık olmalıdır. Bizlere düşen görev; Geçmişte yaşadığımız zorlukları unutmayarak, Cumhuriyetimize, bağımsızlığımıza, sahip çıkmak ve Mustafa Kemal Atatürk’ün göstermiş olduğu ışıklı yolda yürümektir. 
Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına bir kez daha teşekkür ediyor, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor ve tüm ulusumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutluyorum.

Mimar Hüseyin SARI
Erdek Belediye Başkanı

#23NisanUlusalEgemenlikVeÇocukBayramı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 14:00'da ilçemiz Cumhuriyet Meydanında Çocuk Şenliği düzenlenecektir.
Tüm çocuklarımız davetlidir. 
#23Nisan
Günaydın Erdek! 💚
Karadeniz, Marmara, İç Anadolu, Erdek😆😆😆❤ #GüldürGüldür #Erdek
5 - 6 Mayıs 2018 tarihlerinde 2. Erdek Zamanı Festivali kapsamında gerçekleşecek olan Hıdırellez Şenlikleri için geri sayım başladı. 
2. Erdek Zamanı Festivali Hıdırellez ateşinin coşkusu ile taçlanıyor. 🔥🔥
Şimdi #ERDEKZAMANI 🌞🎶❤
Kalbinizden geçirdiğiniz tüm güzelliklerin ve tüm dualarınızın kabul olması dileğim ile, Miraç kandilinizi kutluyor, tüm ülkemize barış, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. 
Mimar Hüseyin SARI
Erdek Belediye Başkanı
2. Erdek Zamanı Festivali etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek olan 5 - 6 Mayıs Hıdırellez şenlikleri için geri sayım başladı. 
Şimdi Erdek Zamanı. ❤ @mimarhuseyinsari
2. ERDEK ZAMANI FESTİVALİ BAŞLIYOR 
2. Erdek Zamanı Festivaline 5 - 6 Mayıs Hıdırellez Şenlikleri ile başlıyoruz. 
Saat 19 : 00 'da Ali Haydar Sarı Sahil Bandı girişinden Erdek Zamanı Bando Takımı eşliğinde kortej yürüşü ile başlayacak olan 2. Erdek Zamanı Festivali; Hıdırellez ateşinin, dans gösterilerinin, halk konserlerinin coşkusu ile taçlanacak. 
ŞİMDİ ERDEK ZAMANI ! 
#2.ErdekZamanıFestivali
LEZZET YOLCULUĞU ERDEK'TE

Erdek'imizin kültürü, tarihi, turizmi, geçim kaynakları ve yerel lezzetlerinin anlatıldığı, Turgay BAŞYAYLA'nın sunduğu, Show Tv ekranlarında 12 -13 Mayıs tarihlerinde saat 12:55'te yayınlanacak olan Lezzet Yolcuğu programı çekimleri Artaki Marina Restoranda gerçekleşti. 
#lezzetyolculuğu
Türk Polis Teşkilatımızın 173.’üncü kuruluş yıldönümünü kutluyor, milletimizin huzuru, güveni ve vatanın bölünmez bütünlüğü için şehit olan emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize ve emniyet mensuplarımıza aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Mimar Hüseyin SARI
Erdek Belediye Başkanı
Her türlü ayrımcılığın ortadan kalktığı, eğitim, sağlık, spor ve sanat alanında fırsat eşitliğinin sağlandığı güzel bir dünya kurabilme ümidiyle, cıvıl cıvıl, rengarenk, özgür ruhlu, neşeli kültür ve yaşam tarzlarıyla toplumumuza renk katan Roman vatandaşlarımızın 8 Nisan Dünya Romanlar Günü’nü kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 
Mimar Hüseyin SARI
Erdek Belediye Başkanı 
#DünyaRomanlarGünü
2 NİSAN OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ 
FARKINDA OL!  #2Nisan #Otizm #FarkındalıkGünü