Erdek Belediyesi

Erdek Belediyesi Follow

Erdek Belediyesi resmi Instagram hesabıdır.
Official Instagram account of Erdek Municipality.

http://www.erdek-bld.gov.tr/

996 Followers  31 Follow

Share Share Share

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen en güzel bayramdır. Sadece ulusumuzun değil, tüm dünya çocuklarının bayramı olan bu anlamlı gün, barışı simgeleyen en güzel gündür. 
Bu anlamlı bayramı çocuklarımıza armağan eden  başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm silah arkadaşlarına bir kez daha teşekkür ediyor, geçmişten bugüne yitirdiğimiz tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, tüm ulusumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz. 
Erdek Belediye Başkanlığı
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMI 
#23nisankutluolsun 🇹🇷
Günaydın Erdek! 
Mutlu, huzurlu bir hafta olsun. 🕊❤
ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ VETERİNERLİK İŞLERİ BİRİMİ'NDEN;  Birkaç gündür bölgeye yeni gelen küpesiz iri ırkların yerleşik hayata geçen küpeli dostlarımıza zarar verdikleri görülmüştür. 
Aldığımız köpeklerden bir tanesi saldırgan olmak üzere diğerleri önümüzdeki günlerde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile yaptığımız protokole istinaden iş planı çerçevesinde, belediyemiz mücavir alanı içerisinde bulunan mahallelerinin tümündeki hayvanlar belediyemiz bünyesindeki hayvan bakım evinde  kısırlaştırma, aşılama, işaretleme işlemleri yapilacaktir. İşlemler bittikten sonra, kontrol ettiğimiz dostlarımız doğal ortamlarına bırakılacaktır. Bu hususta gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmayı yaparken çekilen bir videonun sanki yasadışı  uygulamaymış gibi bir algı yaratmaya çalışan kişi ve grupları esefle kınıyoruz.
Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI bu akşam; Karşıyaka mahallemizi ziyaret ederek, vatandaşlarımızla bir araya geldi.
Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI, Uluslararası Erdek Romanlar Derneği'nin düzenlemiş olduğu geceye katılarak, Roman vatandaşlarımızla bir  araya geldi.
Kadınlarımız, aile kurumunun temel yapı taşıdır. Fedakarlığı ve çalışkanlığı ile her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sunan kadınlarımızı, her alanda etkin bir şekilde görmek bizleri mutlu etmektedir.
Ülkemizin çağdaşlık sınavını sürdürebilmesi için kadının toplumsal statüsünün güçlendirilmesi gerekmektedir. Kadın öğrenirse, öğretir. Kadın gülerse, dünya güler. 
Kadınlarımızın hayatın her alanında katılımlarının yükseldiği, şiddet, taciz, ayrımcılık, fırsat eşitsizliği gibi sorunların tamamıyla çözüldüğü ve kadına yönelik şiddetle mücadele günlerine gerek duymadığımız, huzurlu, özgür bir dünya diliyor, tüm kadınlarımızın 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

Mimar Hüseyin SARI 
Erdek Belediye Başkanı
Mübarek üç ayların başlangıcını müjdeleyen, Allah’ın rahmetinin ve bağışlamasının bol olduğu Regaip gecesinde, kalbinizden geçirdiğiniz tüm güzelliklerin sizinle olması ve tüm dualarınızın kabul olması dileğimle, Regaip kandilinizi kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Mimar Hüseyin SARI 
Erdek Belediye Başkanı
" Belediyecilik şefkat demek. "
@mimarhuseyinsari
Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn. İsmail OK, pazar yerini ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi. @mimarhuseyinsari @ismailok10
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn. İsmail OK ve siyasi parti temsilcilerimiz Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI'yı makamında ziyaret ettiler. 
Ziyaretin ardından; Cumhuriyet Halk Partisi Erdek İlçe Başkanlığı ve İyi Parti Erdek İlçe Başkanlığına ziyarette bulunuldu. @mimarhuseyinsari @ismailok10
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. İsmail OK bugün ilçemize ziyarette bulundu. 
Coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Millet İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. İsmail OK ve Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin SARI, halkımıza hitap ettiler.  #martınsonubahar #hepberaberiyiolalım @mimarhuseyinsari @ismailok10