Sylwia S.

Sylwia S. Follow

Story of mother's #lifestyle 👨‍👩‍👧💋🏖🍽
#Polishmom crazy in love with husband 💏 💒 and daughter 👶
Ambasador @xlander_adventure
Collaboration📩

https://www.everydaybys.pl/latwo-byc-matka-karmiaca/

20,598 Followers  1,390 Follow

Share Share Share

'Ma-ma kapke' czyli mamo zrób mi kanapkę🙈 Jakie są ulubione potrawy waszych dzieci? Anieli to kanapka wyjadą na od środka, brokuły i jajka w różnej postaci? No i ciekawe jak dzieci nazywają te potrawy?😉
.
.
.
.
#instadziecko #instamama #coreczka #coreczkamamusi #kochamnajmocniej
Cześć #instaciocie ❤ Dawno mnie tu nie było i odpowiedź jest prosta - trochę lenistwo, trochę obowiązków i trochę potrzeba przerwy od tego całego Instagrama. Aniela dziś poszła pierwszy dzień do żłobka po bostonce, a ja odsypiałam kilka ostatnich dni. Ale obiecuję poprawę i przygotuje już niedługo dla Was obiecane i zaległe wakacyjne wpisy na blogu: jak spakować dziecko na wakacje, co zabrać na pokład samolotu. 
_____________________
Mam nadzieje, że jeszcze tu jestescie❤ Wiecie jak to jest z tym resetem. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, że jest nam aż tak potrzebny! Okazuje się że mamy jakiegoś doła i nie wiemy o co chodzi, a to zwyczajnie za dużo ciężaru spoczywa na naszych barkach. A jeszcze ta pogoda, która sprzyja takiemu bleee samopoczuciu! Masakra! 
_____________________
Ale wrzucam to zdjęcie z naszych tureckich wakacji licząc na to, że los i Wy dodajcie mi trochę więcej energii i motywacji! Pozdrawiam Was ciepło! 
P.s. kto ma też już dość tej pogody?!
.
.
.
.
#polishgirl #instamama #morze #wakacje #wolność #energia #turcja #blondynka #radość
Pamiętacie ulubione teksty Waszych mam, które Was doprowadzały do wściekłości? Każdy pewnie ma listę chociaż kilku takich. Pamiętam, że mnie najbardziej denerwowalo gdy mama mówiła, że  nie interesuje ją na co dostały pozwolenie inne dzieci, a następnego dnia pytała co z klasówki dostała Kasia i Ola - ehh! Nienawidziłam tego i obiecywałam sobie, że nie będę używać tekstów mojej mamy. No i chyba to się nie uda🤣 Nie dalej jak wczoraj wieczorem, gdy Aniela niby już szła spać, nagle dostała przypływ energii i roznosiła cały salon. Mówię do nie 'Aniela chyba szaleju się najadłaś' i uświadomiłam sobie że to był kolejny tekst, który bardzo często słyszałam w dzieciństwie (bo wiecie ja też byłam bardzo energiczna - karma wraca😂). A jak jest u Was? Jakie teksty Waszych mam najlepiej pamiętacie, a może już same je powielacie?
.
.
.
.
#dziewczynka #instamama #coreczka #ksiezniczka
Anielka w drodze do żłobka 👩‍🎓
Ostatnio mnie tu mało, a przecież powinno być odwrotnie bo mam tyle czasu dla siebie 🙈 prawda jest taka, że zabrałam się za generalne porządki, a w dodatku potrzebowałam i trochę nadal potrzebuję przerwy od świata on line. Zresztą nie ukrywajmy nie mam już tyle możliwości robić zdjęć. Ale wracając do tego 'wolnego czasu'. To taki śmieszny paradoks - z jednej strony cieszę się, że odpocznę, z drugiej zasuwam ostro w domu bo chyba po tak intensywnym roku już nie umiem tyle odpoczywać, a z trzeciej strony strasznie tęsknię za Anielką😩 jeszcze się taki nie urodził co by matce dogodził😂
.
.
.
.
.
#córeczka #instadziecko #dziewczynka #mojamilosc #instamama
Od dziś Aniela jest pełnoprawnym żłobkowiczek. Co prawda myślałam, że zrobię jej jakieś zdjęcie po drodze ale jak sami wiecie pogoda jest fatalna. Po udanej, a nawet bardzo udanej aklimatyzacji postanowiliśmy że Anielka zostanie tam już na drzemkę. Oznacza to, że mam mniej więcej 7 godzin dla siebie, a raczej dla domu bo mam zamiar rozpocząć generalne porządki - zresztą muszę czymś głowę zająć. Trzymajcie kciuki za Anielkę, a ja ciekawa jestem jak to bylo u Was: stopniowo czy na gleboką wodę.
.
.
.
.
.
#coreczka #aniela #mojacorka #usmiech #dziewczynka #instamama
Czy łatwo jest być matką karmiącą? Dlaczego karmienie piersią nie jest dla mnie czymś mistycznym? Strasznie krępuje się karmić w miejscach publicznych - jak sobie z tym radzę? No i jak widzę swój powrót do pracy? Na te wszystkie osobiste pytania odpowiadam w najnowszym wpisie na blogu. Zapraszam jak zwykle link w opisie profilu www.everydaybys.pl .
.
.
.
#simed #laktaelectric #laktatorsimed #mamaicorka #instamama
'Lala, Lala' Powoli nasz dom opanowują lalki😂 Ewidentnie są to już jej najlepsze koleżanki. Aniela próbuje je czesać, karmić łyżeczką, a nawet kładzie spać i nakrywa kołderką😍 Zastanawiam się kiedy moja córka zrobiła  się już taka duża? Dzieci potrafią zaskakiwać każdego dnia. Coś co wczoraj było nieosiągalne, dziś wychodzi jej bez problemu. W dodatku teraz Anielka ma taki etap, że wszystko po nas powtarza. Jak siedzimy na kanapie, to i ona na nią wchodzi. Jak coś notowałam na kartce, to po chwili mi ją zabrała i próbowała coś na niej pisać. Gdy ja się czeszę to i Aniela zaczyna swoją szczotką  głaskać się po głowie😂 Rozczula mnie ta dziewczyna ❤ U Was tez jest podobnie?
.
.
.
.
.
.
#córeczka #instamama #kochamnajmocniej #mojacoreczka
Dziś Anielka rozpoczyna przygodę ze żłobkiem💪 Przed nią 2 godziny z nowymi ciociami i kolegami. A jak poszło? Hymmm chyba dobrze. Ciocia odebrała Anielkę z szatni i moja mała dzielna córeczka pobiegła do sali nawet nie oglądając się na nas😁 wiecie jaka jestem z niej dumna! Zobaczymy przy odbiorze co powie ciocia ale mam nadzieję, że obędzie się bez płaczu😊 trzymajcie kciuki!
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich tatusiów! A ja jestem ciekawa co najbardziej uwielbiacie w swoich tatusiach i ojcach swoich dzieci? Ja w @karolstyczek uwielbiam to, że po powrocie z pracy mimo zmęczenia  pierwsze co robi to bawi się z Anielką z uśmiechem na ustach ❤
.
.
.
.
#tataicorka #dzientaty #dzienojca #coreczkatatusia #instamatka #instamama
Proszę mnie przetransportować nad jakiś basen! My już od 8.30 bawimy się na dworze bo później za duży upał. Czuje się chwilami jak by mnie ktoś grillował🤣  jak w mieście radzić sobie z upałami?
.
.
.
.
#wakacjezdzieckiem #tataicorka #coreczkatatusia #instamama
Nie trudno zauważyć, że ostatnio mnie tu mniej, szczególnie na Insta Stories. Odpowiedź jest prosta - chce na maksa wykorzystać czas jaki spędzam z Anielą zanim pójdzie do żłobka a ja do pracy. Trochę ciężko mi pogodzić się z tym że nie zobaczę każdego jej pierwszego razu i to nie ja będę odpowiedzialna za wszystkie nowe rzeczy których się nauczy. Taka że mnie kwoka 😂😂
.
.
.
.
#mama #mamaicorka #coreczkamamusi #instamatka #instamama
Poniedziałkowe dzień dobry! Dziś ostatni dzień urlopu Karola, który wykorzystujemy na sprzątanie i większe zakupy - taka rzeczywistość 😂 a już za tydzień aklimatyzacja Anielki w żłobku!!! Zobaczymy czy mama będzie dzielna i to zniesie bo o Anielkę narazie się nie martwię😁 to dzielna dziewczynka i myślę, że świetnie się odnajdzie. A ja nawet nie mam jednej rzeczy na wyprawkę żłobkową - nie mogę się do tego totalnie zebrać. A jak u was wyglądają lub wyglądały przygotowania do żłobka? .
.
.
.
#rodzina #wakacjezdzieckiem #wózek #instamama #jestembojestes #macierzynstwo #kochamnadzycie #familyfirst #buzibuzi