FC Maccabi Netanya

FC Maccabi Netanya Follow

מועדון כדורגל מכבי נתניה | האינסטגרם הרשמי

https://bit.ly/2pgPNCd

4,443 Followers  42 Follow

Share Share Share

בילוי לשבת בבוקר? בואו להנות מצעירי המועדון ולעודד את סגנית אלופת המדינה! קבוצת הנוער של מכבי נתניה מארחת את קרית שמונה, הכניסה חופשית. עדכונים יובאו בדף הפייסבוק במהלך המשחק 📢#מכבינתניה
יהלומים! שחקן הרכש החדש של הקבוצה, גיא מלמד, כבר מתאקלם, נכנס לגרוב ומזמין אתכם: שבת 20:30 ביהלום 🖤💛 #מכבינתניה
| ממסיבת העיתונאים, לפני שעה קלה |

מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ': "אתה יודע, מישהו סיפר לי משל על המצב שלנו: 'בכיתי שאין לי נעליים, עד שראיתי את האיש בלי הרגליים'. לפני שנתיים לא היה לנו שום דבר, ופתאום בעונה השלישית אנחנו מוכרים את הכוכב שלנו. בהמון כסף, 8 מיליון שקל, והכסף נכנס למועדון, ללא ספק יושקע בו - בנוער, במגרש נוסף, בשחקנים שכבר צרפנו וכאלה שנביא בעתיד. אנחנו לא עוצרים.⚽️ ליברפול רצו לאליפות, מכרו את קוטיניו לברצלונה באמצע העונה, ושאלו אותם 'איך אתם מוכרים את השחקן הכי טוב, מה יהיה עכשיו?'. זה תהליך טבעי.אנחנו יותר שקטים שסיפור דיא נסגר, כי לא ידענו במאה אחוז לאן זה יתפתח עם כל ההצעות עליו. המהלך שבעל הבית עשה עם דיא - היה חייב להיעשות. יש פה בעלים שרק טובת המועדון מעניינת אותו. ⚽️ אנחנו באמת שמחים עם מה שיש לנו בקבוצה. הדרך שלנו ממשיכה. המועדון בריא, הוא נבנה בצורה הכי מקצועית שיש, בהתאם לבנייה של מועדונים טובים בעולם. עם 8 שחקנים מתחת לגיל 20, שחקני אולימפית, עכשיו גם סגל רחב של 26 שחקנים, הרבה אופציות, תחרות על כל מקום בהרכב, ועבורי - אני יכול להסתכל היום במשחק לספסל ויש לי אופציות לשינויים התקפיים. ⚽️
מה שאנחנו צריכים עכשיו זה קצת זמן וקצת סבלנות. כי נכנסנו למקום לא נעים בפתיחת הליגה. אבל אנחנו יודעים מה צריך לעשות. אוהדים, מטבע הדברים, רואים רק את המשחקים, ושם אנחנו עדיין לא משהו ואין תוצאות, אבל אנחנו והשחקנים באים כל יום עם חיוך, ובמלוא הרצינות. ואנחנו אופטימיים. אנחנו מכירים את הליגה הזו, הוכחנו לעצמנו כבר שאנחנו יכולים צ'יק צ'ק לחזור אם נעשה את הדברים נכון." ⚽️ עוד מסלובו - בעמוד הפייס שלנו ⬆️ לינק בביו #מכבינתניה
גמר חתימה טובה לאוהדי ואוהדות #מכבינתניה
| בעלי המועדון - אייל סגל | 
נשאלתי בעבר על מכירת שחקני מכבי נתניה, והקפדתי לציין: השאיפה במכבי נתניה למכור שחקנים לחו"ל בלבד. כשחזרו והתעקשו, הוספתי שבמידה ותגיע הצעה שתגרום לי לא לישון בלילה, אהיה בבעיה.

ואכן, הרגע שלא רציתי שיקרה לעולם, הגיע בטיימינג הכי לא צפוי ונוח בעולם, במוצאי ראש השנה. ההצעה העמידה אותי בפני מציאות שבה סכום העברתו של שחקן מכבי נתניה עתיד לשבור את שיא כל הזמנים בשוק העברות בין מועדונים בישראל.

זו בדיוק ההצעה שגורמת לשנתך לנדוד, ההצעה שחייבת לגרום לרציונליות לגבור על האמוציונליות, לשכל הישר לגבור על הלב. אלו מסוג ההחלטות שכולנו מצפים מהעומד בראשה של מערכת (מכל סוג), לקבל בתבונה ובהיגיון. במהלך עונת המשחקים 17/18, סרבנו ל- 3 הצעות למכירת שחקנים. הקיץ סרבנו ל- 3 הצעות נוספות. אתמול, לראשונה מאז שרכשתי את המועדון מידי המפרקת, נאלצתי למכור שחקן.

מאז חזרתה המופלאה של הקבוצה לבמה הראשית, הוקצעו למעלה מ- 6 מ' ₪ לטובת השקעה ברכישת כרטיסי שחקן - סה"כ כ- 20 שחקנים חדשים, במהלך 24 חודשי פעילות. מטרת הרכישות הינה בניית מועדון רב נכסים, לקראת היום בו הכל יתחבר ומופע הקסמים הטוב בארץ יתקיים ב"יהלום". הרכישות התבצעו מחוץ למסגרת התקציב השוטף, תקציב שפוי ומכובד אותו המועדון מתעקש לנהל באחריות ובשקיפות. "עסקת דיא סבע" תזרים 4 מיליון ₪ לקופת המועדון במהלך עונת המשחקים 18/19 ו- 4 מיליון ₪ נוספים במהלך עונת 19/20. הסכום יאפשר להחזיר לקופה חלק מההשקעה הכספית ולהתחיל בפיתוח מגרשים נוספים למחלקת הנוער המפארת.

תפיסת עולמי הניהולית מאפשרת חופש רב לעובדים במחיצתי. זה וודאי נכון כשמדובר בתחום המקצועי. אני מאמין (באמונה שלמה) בצוות המקצועי המצויין של מכבי נתניה, גם "ברגעים הכי קשים". בחוכמה שלאחר מעשה, נושא ערן היה חייב להיחתך כבר לאחר הראיון בספורט5, דיא היה נמכר כבר ביוני, שון וייסמן וגלזר לא היו מגיעיים בהשאלה ללא אופציית רכישה. מכיוון שאנו רק בני אדם, לצערנו לא תהיה זו הפעם האחרונה בה יתבררו החלטות בדיעבד, כלא נכונות.

הצוות המקצועי יבצע את ההתאמות הדרושות תוך כדי תנועה, ואני בטוח ביכולתם וביכולת השחקנים לחזור להלהיב ולרגש. אני תקווה שהקהל ימלא את חלקו במשוואה, וימשיך לתת רוח גבית. אלו שחושבים שניבולי פה ישרתו את מטרתנו המשותפת – טעות בידכם! נבקש שלא תהרסו לאלפי האוהדים הנהדרים והנלהבים, חובבי הרומנטיקה, שרק מחפשים לראות פעם בשבוע את אהובתם הנצחית. תנו לשחקנים את כל החום שאפשר ותשמרו את כל האנרגיות שבכם לטובת עידוד הקבוצה.

גמר חתימה טובה, אייל.
| ברוך הבא למכבי נתניה |

החלוץ גיא מלמד חתם במועדון לשלוש עונות, עם אופציה לעונה נוספת. זאת באמצעות סוכנו גלעד קצב.
מלמד: "אני שמח להגיע למקום כמו מכבי נתניה. מאמין כי עונה טובה, מרגשת ומהנה לפנינו". #מכבינתניה
| הודעת מועדון |

אנו נפרדים משחקן הקבוצה, שהחל את עונתו החמישית במכבי נתניה, דיא סבע.

סבע עצמו ביקש למסור את הדברים הבאים: "לקהל האוהדים של מכבי נתניה,
ביליתי אתכם את 4 השנים המשמעותיות בקריירה שלי. צמחתי אתכם, ויחד יצאנו מקשיים גדולים לרגעים קסומים. קשה לי לסכם עכשיו, בכמה משפטים קצרים - אני רק רוצה לומר שאני חייב לכם תודה ענקית. לכם, ולמועדון המפואר הזה. 
צר לי לאכזב אתכם היום: לא חשבתי שאעזוב עכשיו, אבל בחיים יש הפתעות, ונעניתי להצעה שלא ניתן לסרב לה, לטובת רווחת המשפחה שלי. אני בטוח שלמכבי נתניה עוד יהיו ימים נפלאים.
מקווה שתזכרו אותי לטובה, כמו שאני בטוח אזכור אתכם לעד. שלכם, דיא." #מכבינתניה
| ברוך הבא למכבי נתניה | 
הקשר סתיו פיניש חתם במועדון לשנתיים, עם אופציה לשתי עונות נוספות. זאת באמצעות סוכנו דודו דהאן.

פיניש: "אני שמח להצטרף למועדון הגדול הזה ולצעוד יחד איתו קדימה. מצפה לנו עונה מרגשת".
נקסט ◀️ כל הפרטים. מכירה החלה אונליין ובמרכולית ⬆️ #מכבינתניה
| ברוך הבא למכבי נתניה |

הקשר מוטי ברשצקי הושאל למועדון לעונה, עם אופצית רכישה בסיומה. זאת באמצעות סוכנו דודו דהאן.

ברשצקי: "אני שמח להצטרף למועדון מכבי נתניה. אני מכיר את הקבוצה והמאמנים, מאמין שאתרום לקבוצה בצד המקצועי ואספק לקהל לא מעט רגעים מרגשים." #מכבינתניה
יש הרכב 💎 #מכבינתניה