⚽️ Taguj #fotbaljinak a budeš tady!
⚽️ powered by: @fortunacz

1,143 Followers  14 Follow

Share Share Share

Živě ze zápasu @slaviapraha vs. @fcviktoria_official sledujte stories! ⚽️ #fotbaljinak
@tomas_touha začínal s fotbalem v klubu SK Motorlet Praha a má díky tomu na mládí ty nejlepší vzpomínky! 👉 Kde jsi začal/a ty? Napiš nám do komentáře a označ kamaráda, který tak hraje, díky!
@tomas_touha ve dnešní magazínu @isportcz 👏👏👏 více o #fotbaljinak najdeš na @mujprvnigol foceno ve @vnitroblock
Dnes @tomas_touha natáčel svůj medailonek pro pořad @mujprvnigol Můj první gól je unikátní projekt mapujíci vzpomínky na první, či zásadní góly hostů pořadu, jako např. Pavel Nedvěd, Václav Kadlec, nebo Tomáš Rosický, či Jakub Kohák. Teď je řada na Tomášovi a myslím, že se máme na co těšit! Tomáš začínal hrát v klubu SK Motorlet Praha a více se dozvíte na @isportcz za pár týdnů 👏 #fotbaljinak
Míč a mikrofon = @fotbaljinak Tomáš byl dnes v Olomouci společně s @fortunacz a @isportcz aby natočil nový formát reportáže a rozhovorů #prihraj ⚽️ Máte se na co těšit! Víc info na stories
Pohled do zákulisí! Jak vypadá pult videorozhodčí? Takhle👉#videorozhodci #fortunaliga #prihraj #dukla #plzen #fotbaljinak #juliska 🎥⚽️
NOVÝ POHLED NA FOTBAL! 🕶 #prihraj Dukla vs. Plzeň na živo, ro je @fotbaljinak ⚽️
#repost @tomas_touha a nová střelnice pro FORTUNA:LIGU ⚽️ dej si to!
#beachfotball jak Vás baví? Napište do komentářů, kdy sis byl/a naposled kopnout v písku? @tomas_touha dnes ⚽️ 2x jeho tým vyhrál, 1x prohrál 👉 #fotbaljinak by @fortunacz
Bude podle Vás Ronaldo nejlepším střelcem celého MS? Napište do komentářů 👉Co si budem povídat včerejší hattrick byl šokující! 🔥 #fotbaljinak
Tohle se reálně stalo před pár minutama! 😂 Dej si stories @tomas_touha který vsadil na MS ve fotbale v 88 minutě na Výhru Uruguaye, při stavu 0:0, kurz byl 4.9 v daný moment no videli jste sami v 90’ minutě padl gól na 0:1 a tak Tom vyhrává 490,- #tochces #fotbaljinak @fortunacz 🇧🇷🤙🏾 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Sázet nesmí osoba mladší 18 let.
@tomas_touha Jedinný kameraman, který točí na mobil, to je @fotbaljinak 😂 btw. už jste viděli vlog z Rakouska? Napište nám do komentářů, který moment, vás baví nejvíce, díky!