⚽️ Taguj #fotbaljinak a budeš tady!
⚽️ powered by: @fortunacz

986 Followers  13 Follow

Share Share Share

#beachfotball jak Vás baví? Napište do komentářů, kdy sis byl/a naposled kopnout v písku? @tomas_touha dnes ⚽️ 2x jeho tým vyhrál, 1x prohrál 👉 #fotbaljinak by @fortunacz
Bude podle Vás Ronaldo nejlepším střelcem celého MS? Napište do komentářů 👉Co si budem povídat včerejší hattrick byl šokující! 🔥 #fotbaljinak
Tohle se reálně stalo před pár minutama! 😂 Dej si stories @tomas_touha který vsadil na MS ve fotbale v 88 minutě na Výhru Uruguaye, při stavu 0:0, kurz byl 4.9 v daný moment no videli jste sami v 90’ minutě padl gól na 0:1 a tak Tom vyhrává 490,- #tochces #fotbaljinak @fortunacz 🇧🇷🤙🏾 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Sázet nesmí osoba mladší 18 let.
@tomas_touha Jedinný kameraman, který točí na mobil, to je @fotbaljinak 😂 btw. už jste viděli vlog z Rakouska? Napište nám do komentářů, který moment, vás baví nejvíce, díky!
Být 2 metry od gólů, to je nová éra projektu @fotbaljinak ⚽️
GÓL! 1 METR od branky, stál @tomas_touha ⚽️ který natáčel celý zápas, jako vlog, tady je ochutnávka přímo z jeho mobilu, dej si to! #fortunacz
#fotbaljinak je zpět! ⚽️ @tomas_touha byl dnes s @fortunacz na zápase Rakousko x Brazílie, kde natočil exklusivní vlog přímo ze hřiště, takže sledujte tento profil a dozvíte se víc o projektu @fotbaljinak 🇧🇷
SOUTĚŽ o ⚽️⚽️⚽️podepsané Petrem Čechcem pokračuje! Natoč video, jak trefíš Břevno a link pošli na Tomášům email: touhastomasem@gmail.com
POZOR SOUTĚŽ O 3 FOTBALOVÝ MÍČE! ⚽️⚽️⚽️ @tomas_touha
Kolik dneska padne gólů? ⚽️ #fotbaljinak
Photocredit: @ladasoukup
Za necelý 3 hodiny to opět vypukne ⚽️ Těšíme se. Registrace od 17:00h Photocredit: @ladasoukup
⚽️Květnový #fotbaljinak je před námi. Tak si ho pojďme všichni pořádně užít. 🤘🏻🤘🏻🤘🏻3.5. je zatím poslední oficiální turnaj, tak si nenechte nic uniknout a doražte s kamarády či kamarádkami nejen hrát, ale i zafandit a strávit s námi tak příjemný čas! Těšíme se na vás 🙋🏼‍♂️🙋🏻 Photocredit: @ladasoukup  #fotbaljinak #top4football #nike #nikefootball #friends #fotbal #prvnistredavmesici #zabava #fun