🔴⚽🔵

1,051 Followers  35 Follow

Share Share Share

🎅🏼🎄🎁 #futsalfcb #futsal #banik #team #czech #win #christmas #christmastime #liketeam #likeforteam #follow #followus
Pozitivních zpráv není nikdy dost a tak vám hned přinášíme jednu další: Matyáš Blahuta, Denis Dziuba a Martin Krakovčík, kteří náš klub v posledních týdnech úspěšně reprezentovali na turnajích reprezentační devatenáctky, postoupili o stupínek výš a vybojovali si místo v nominaci národního týmu U21 na lednový turnaj čtyř zemí v maďarském Miskolci! 👌Baník (jako druholigový klub!) se tak společně se Slávií může pochlubit největším počtem zástupců v nominaci, a zapomenout nesmíme ani na fakt, že naši hráči jsou ve výběru (společně se svým kolegou z týmu U19, plzeňským Buchtou) suverénně nejmladší. Všichni jsou ročník narození 2000, zatímco v týmu trenéra Kopeckého jsou i hráči o 4 roky starší. Celou nominaci najdete zde: @futsal_repre_u19_u21
Díky za skvělou reprezentaci klubu a ať se v „nároďáku“ daří! ;) 🔴⚪️🔵 #banik #ostrava #national #team #u21 #reprezentace #bp #fcb #fcbfutsal #futsal #follow #followme #banicek #futsalday
V dohrávce 9. kola 2. ligy skupiny východ zajížděli futsalisté Baníku Ostrava na půdu brněnského týmu Atraps – Hombres, které je momentálně druhé v tabulce. Očekávaní od zápasu byla velká z důvodu, že futsalisté Baníku v sobotu prohráli na stejné palubovce proti Žabinským Vlkům a proto chtěli složit rychlý reparát! Zápas začal ve velkém tempu a hosté z Ostravy měli od začátku utkání více míč na svých futsalkách. V první vážnější šanci se objevil Potůček, kdy po skvělé nahrávce Rodka zakončil pouze do břevna domácích. Poté se začali osmělovat i domácí, ale pozorná obrana Baníku nepustila hráče Atraps do vážnější šance. Když už vypadalo, že poločasové skóre bude 0:0, udeřili dvakrát v poslední minutě prvního poločasu hosté z Baníku! Po slepených brankách Potůčka a Dziuby šli baníkovci do šatny s vedením 2:0. Druhý poločas pokračoval opatrně a obě mužstva hrála takticky, aby neudělala nějakou zbytečnou chybu. Zápas se zlomil až po třetí brance, kdy rozehrál Maleňák roh na volného kapitána Neumanna a ten placírkou uklidil míč k tyči brankáře domácích. Domácí ihned po gólu reagovali hrou bez brankáře, avšak vážnější šanci si nevypracovali. Duel tak nečekaně rozseknul netradičně brankář Baníku Pavel Myška, kdy po nahrávce Maleňáka z autu bodlem z půlky hřiště prostřelil brankáře a skóre bylo již 4:0! Utkání se poté již dohrávalo a domácí už jen zkorigovali brankami na konci utkání na 4:2. Reparát vyšel tedy futsalistům Baníku Ostrava na výbornou a poslední soutěžní utkání v roce 2017 dopadlo na výtečnou! 🔴⚪️🔵 #fcbfutsal #banik #ostrava #futsal #fcb #team #czechrepublic #follow #followme #czech #brno #match #futsalday #futsalfcb #bp
Dohrávku 9️⃣.kola a zároveň šanci na rychlý reparát mají dnes před sebou futsalisté Baníku. V posledním zápase letošního roku se představí na půdě dalšího brněnského soupeře, tentokrát Atraps Hombres.  Zápas tohoto kola můžete přijít sledovat podobně jako před pár dny do SH Tatran v Brně-Bohunicích a podpořit nás tak na cestě za důležitými ligovými body!✊🏼
#futsal #futsalday #futsalteam #futsalfcb #follow #followus #followteam #likeforliketeam #team #gameday #matchday #fcb #banik #czech
Ve včerejším utkání 10. kola 2️⃣. ligy skupiny východ zajížděli futsalisté Baníku Ostrava na horkou půdu brněnských Žabinských Vlků, kteří byli posilněni vítězným utkáním z minulého kola proti Vyškovu. Hosté z Baníku Ostrava byli silnější na míči, vytvářeli si slibné šance, ale neproměnili ani jednu z nich. A proto v poslední vteřině prvniho poločasu udeřili domácí, i přesto že gól padl po závěrečné siréně rozhodčí jej uznali. Poločasové skóre tedy bylo 1:0 pro domácí. Druhý poločas začali aktivně opět hosté z Baníku Ostrava avšak po prohraném souboji domácí rozebrali obranu Baníku a upravili skóre na 2:0! Chvíli poté domácí zvýšili skóre již na 3:0, díky důrazu ve středu hřiště. Hostující trenér Murín reagoval na stav zápasu hrou bez brankáře. Futsalisté Baníku Ostrava si při hře bez brankáře vytvářeli mnoho šancí, ale ujala se pouze Manďákova střela ze 36. minuty po nahrávce Libora Stebela. Další šance zůstaly na obou stranách nevyužity, a proto hosté z Baník Ostrava prohráli na hřišti houževnatého soupeře z Brna. Doufejme, že v příštím utkání opět hráči v Baníku Ostrava naleznou střelecké štěstí a najedou na vítěznou vlnu. 🔴⚪️🔵 #futsalfcb #fcb #banikostrava #bp #follow #futsal #futsalteam #czechrepublic #czech #team #game #brno #ostrava
Naši futsalisté dnes zavítají na palubovku brněnských Žabinských vlků a tím vstoupí již do druhé poloviny sezóny.  Zápas 🔟.kola můžete přijít sledovat přímo do SH Tatran v Brně-Bohunicích a podpořit nás tak na cestě za dalšími ligovými body!✌🏼
Dnešním příspěvkem bychom se chtěli vrátit k letošní cestě pohárem FAČR🏆. Začínáme v měsíci dubnu, kdy jsme v prvním kole změřili síly s týmem Oskarol Orlová a bojovné utkání zvládli výsledkem 4:7.
 Ve druhém kole to bylo o něco napínavější. Na domácí půdě nás přivítal tým FU Kopřivnice, který nám postup hodně stížil, nicméně v dramatické koncovce a po penaltách jsme zápas proti houževnatému soupeři nakonec zvládli - 4:5 p.
 Následovalo finále krajské části poháru, ve kterém jsme se utkali s naším tradičním rivalem VŠB-TU Ostrava. Nutno říct, že po prohraném a z naší strany nemastném prvním poločase (3:0) to s další postupovou radostí nevypadalo vůbec růžově. Poločasová pauza však pomohla a dva slepené góly po pauze nastartovaly náš vítězný obrat - 4:5 ✌🏼. V osmifinále nás čekal první prvoligový soupeř, a sice AC Gamaspol Jeseník. Zodpovědný výkon, trocha štěstí a 3️⃣ góly nám na postup stačily (3:1)! A naši cestu zakončíme zmínkou o čtvrtfinále, kde nás čekal opravdu “sváteční” zápas proti mistrovskému Era-Pack Chrudim. Ta zavítala na Ostravsko po necelých 10 letech. Před vyprodanou halou, skvělou atmosférou jsme rozhodně sehráli důstojnou roli, avšak především zkušenost soupeře rozhodla o tom, že čtvrtfinále bude pro Baník Ostrava letos konečná🎩. Děkujeme všem fanouškům za podporu (nejen v poháru), jste skvělí, věříme, že příští pohárový rok bude neméně úspěšný a že máme rozhodně na co navazovat. 🔴⚪️🔵
#futsalfcb #futsal #banik #team #czech #win #liketeam #likeforteam #follow #followus
Futsalový Baník není jen o mužích, ale od roku 2017 pod něj nově spadá také tým žen, který se o víkendu představí na jednom z největších dívčích turnajů v 🇨🇿 - Kamenex cup.
Kromě toho měly dívky možnost zúčastnit se 3️⃣x mistrovství ČR žen, na kterém v letech 2015 a 2016 obsadily hezké 4️⃣.místo a letos pak místo 7️⃣. Co se domací soutěže týče, v současnosti můžeme sledovat jejich výkony ve futsalové Divizi F . 🔴⚽️🔵 #futsalfcb #fcb #futsal #team #womenteam #banik #women #futsalwomen #czech #liketeam #follow #follow4follow
📸 ze středečního utkání proti Zlínu (5:3) @johnyzahnas
Nejlepší v Česku! @chachari.cz ⚪️🔵
#futsal #futsalfcb #team #czech #banik #chachari #fans #show #liketeam #likeforteam #follow #followus #teamfollowback
Ve včerejší dohrávce 6. kola, 2. ligy sk. východ přivítali domácí hráči vysokoškoláky ze Zlína! V tomto důležitém utkání uspěli po tuhém boji futsalisté Baníku Ostrava, kdy dokázali ztratit vedení 3:0. Zápas však rozhodla nová posila Baníku Ostrava Marcel Rodek po nezjištné nahrávce Libora Stebela na konci utkání! 🔴⚪️🔵 #futsal #czech #banik #ostrava #futsalday #match #zlin #fcb #follow #followme #followus #team #win #game #sport #futsalfcb #czechrepublic #like4like
Dnes od 19:30 přivítá Baník v dohrávce 6️⃣.kola  ve sportovním centru Dubina tým vysokoškoláků ze Zlína. Nenech si zápas ujít a přijď nás podpořit na cestě za dalšími ligovými body!✌🏼