Göztepe UniForce

Göztepe UniForce Follow

Force'umuz Yeter !
Göztepe' mizin Üniversiteli Gücü.
facebook.com/GoztepeUniForce
twitter.com/GoztepeUniForce
youtube.com/GoztepeUniForce

http://www.goztepeuniforce.org/

3,892 Followers  10 Follow

Share Share Share

Geçen sene anasınıfı açılışı yaptığımız Değirmendere İlkokulu'ndaki kardeşlerimizden mesaj var ❤☺💛 "Göztepe'nin Geleceği Göztepe'li Çocuklar"

#ForceumuzYeter #GöztepeUniForce
Çocuklar her türlü ihmal ve istismardan korunmalı, Onlar her koşulda yetişkinlerden daha özel ele alınmalıdır. - Mustafa Kemal ATATÜRK

#DünyaÇocukHaklarıGünü #GöztepeUniForce
Trabzon K.T.Ü. temsilciliğimiz maç izleme etkinliğinde bir araya geldi.

#GöztepeUniForce #ForceumuzYeter
Türkiye'nin bir çok yerinden temsilciliklerimiz Bursa'daydı. Dönüş yolunda arkadaşlarımıza ve tüm taraftarımıza hayırlı yolculuklar dileriz.

#GöztepeUniForce #ForceumuzYeter
Ege Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde yoğun bakımda yatmakta olan Kubilay Yılmaz kardeşimize acil şifalar diler,bir an önce aramıza dönmesini temenni ederiz.

#GöztepeUniForce
Dumlupınar Üniversitesi'nden üyemiz otostopla yola çıkıp takımımıza ulaştı.

#GöztepeUniForce #ForceumuzYeter
Uçan adamlar bugün saat 17.00 da Adıyaman Belediye SK ile karşı karşıya gelecekler.

#Göztepe #GöztepeUniforce
Saygı ve özlemle ... #GöztepeUniForce #10Kasım1938
Son hafta oynanan Beşiktaş maçıyla bir takım acı gerçekler maalesef tekrardan günyüzüne çıkmıştır.

Yıllardır bu şehrin sahipsiz bırakıldığı gerçeğiyle, Göztepe taraftarı Beşiktaş maçında tekrar karşı karşıya gelmiştir. Ülkemizi ve sporumuzu esir alan, büyük gözükene yalaka olma hastalığının sonucu olarak gördük ki İzmir'li kendi tribününde kendi emniyet müdürü tarafından (yasaya aykırı bir şekilde sahaya girmiştir) sahadan parmak sallayarak tehdit ediliyor ve işaret edilerek tek tek tribünden toplatılıyor. Daha sonra sosyal medyaya yansıyan fotoğraflardan görüyoruz ki sayın emniyet müdürümüz Beşiktaş başkanı tarafından ziyaret edilmiş, hiç çekinmeden de 35 numaralı Beşiktaş formasını hediye olarak kabul etmiştir. Bu şehri yönetenlerden beklediğimiz şey şudur, bu şehirden olmasanız bile bu insanların değerlerine saygı göstermek zorundasınız. Bu, yöneticiliğin temel prensiplerinden olmasına rağmen maalesef İzmir olarak bir çok kez bu saygısızlıkla karşılaştık ve İSYAN ettik. 
Maçtan önce yaşanan bu saygısızlık yetmezmiş gibi daha adı ilk açıklandığında tereddütle yaklaştığımız sözde hakem Hüseyin Göçek maç içerisinde verdiği kararlarla adeta oynanan oyunun önüne geçmiş, sahanın emniyet müdürümüzden sonra en çok parlayan yıldızı (!) olmuştur. Hepimizin malumu, bu isim daha önce Beşiktaş altyapısında forma giymiş biridir. Diğer sözde büyük kulüplerin maçlarına atanması imkansız iken Göztepemiz'in Beşiktaş ile oynayacağı maça atanmış olması da çarpık futbol düzenini gözler önüne sermektedir. 
Tüm bu saha dışı olumsuz olaylar yaşanmışken, maçtan sonra başkanımızdan gelen ilk açıklamanın Göztepe'nin her zaman yanında olan cefakar taraftarını hedef alması ve talihsiz bir şekilde hakaretler içermesi hepimizi derinden yaralamıştır. 
Son olarak dile getirmek isteriz ki İzmir ve Göztepe bu kokuşmuş spor düzeninde sahipsiz değildir. Dillere destan Göztepe taraftarı her zaman takımının yanındadır. 
Yaşasın Şehrine İhanet Etmeyen İzmir Çocukları !!!
Biz İzmir Çocuğuyuz Ya Siz ?

#HaydiBastırŞanlıGöztepe #GöztepeUniForce #ForceumuzYeter
Şanlı taraftarımıza yapacağı yardımlar için şimdiden teşekkür ediyoruz. 
Göztepe'nin Geleceği Göztepe'li Çocuklar

#GöztepeUniForce
#ForceumuzYeter
Kıbrıs temsilciliğimiz yarınki Göztepe - Beşiktaş maçını toplu olarak Girne'de izleyecekler.

#GöztepeUniForce
#ForceumuzYeter