Gravitas ethical cosmetics

Gravitas ethical cosmetics Follow

100% pure natural cosmetics from ethical brands.
Luxury is to find time for yourself & live it consciously.
#gravitas_cz_sk
💌 kontakt@gravitas.cz
⬇️

http://bit.ly/2RqKnjP

5,842 Followers  554 Follow

Share Share Share

Každý je špecifický svojim zložením. Povedala by som,že kým Zuii rozjasňujúci krém je vhodný pre všetky typy pleti, Nini by vďaka svojmu zloženiu čisto z olejov nemusel byť príjemný pre vyslovene mastnú pokožku.

Tipy a triky k ich používaniu, či na čo si dávať pozor a ako sa s nimi dopracovať k perfektnému výsledku už nájdete vo videu!
...dnes sa mi vybavilo to, prečo je dobré na dlhšiu dobu odísť preč.

Keď sme žili v Portugalsku boli sme úplne sami. Bolo mi z toho chvíľami ľúto a smutno. Časom som ale pochopila aký dar to bol a ako nesmierne sme to potrebovali.

Úplne nás to vycuclo z matrixu v ktorom sme tu žili. Oddialite sa priateľom, ľuďom s ktorými sa často stretávate, vybehnete zo stereotypu...a získate odstup, nadhľad, čistú myseľ a za seba musím povedať, že mi to vždy pomôže prehĺbiť napojenie sa na seba-intuíciu.

Môže sa stať,že pochopíte,že niektoré "priateľstvá" spájajú už len spomienky na staré dobré časy, či udalosti kde sa vaše životy pretli...možno si začnete viac uvedomovať čo v živote robiť nechcete a budete si dni plniť tým čo chcete, pretože ten pocit krásna (z dovolenkových dní) si chcete udržať i doma... Robiť, čo chceš. Keby si to ľudia naozaj dovolili. Nekonať z výčitiek či dobrého úmyslu ale pretože to tak cítiš. Hlavne byť úprimný, čestný a férový.

Dovolíte si vy tak konať? Tráviť svoje dni? Týždne? Mesiace...život? Alebo sa neustále prispôsobujete okolnostiam? Máte strach odkomunikovať čo máte na srdci? Máte strach, že by to druhému ublížilo a tak radšej "hráte"? Ja nemyslím, žiť na bahamách v baráku zo zlata...ale proste povedať nie keď nechceš alebo áno keď chceš. Poďakovať, pochváliť, pustiť tie svoje emócie tak ako ich cítiš ... Bea
.
.
#gravitas_cz_sk
Ďakujem krásne @martadrimalondrackova za násherné video k Jemnému balzámku Hemptouch.

Jemný balzámek je pre detičky "len tak na premazávanie" zo všetkých Hemptouch balzámkov najvhodnejší - neobsahuje CBD and esencialne oleje. Mal by tak sadnúť i tej najcitlivejšej pokožke.

U produktov Hemptouch za môžeme vždy spoľahnúť na čerstvosť, čo je v kozmetike to najdôležitejšie. Balzámky sú len z čistých za studena lisovaných olejov a masiel. Žiadne konzervanty, parfemácie ani emulgátory.

Nedávno získalo i ocenenie od @beautyshortlist za jeden z najlepších produktov pre mámu & dítě 🙏♥️ Ďakujem krásne za všetkých spokojných zákazníkov a prajem krásne leto so zdravou, žiarivou pleťou pre maminky aj ich malé lásky.

Bea
.
.
#gravitas_cz_sk #hemptouchczsk #hemptouch #mamandbaby #babycare #nontoxic #naturalskincare #soft #gentle
Aké momenty v živote máte najradšej?

Ja sa neustále vraciam k tomu, že vlastne asi tie najobyčajnejšie. Keď si ku mne schúli hlavu a chce pomojkať, každý jeho úsmev, všetky naše objatia alebo keď začne tancovať pri hudbe hoc uprostred ulice.

Jeho bezprostrednosť a voľnosť ma poslednú dobu inšpirujú taky polaviť vo svojich okovách.

A stejne...najviac milujem tie ne-obyčajné chvíle, ktoré plnia každý deň.

Bea
.
.
.
#gravitas_cz_sk #portugal #portugalsko #nomadim #mamaentrapraunuer #mylife #momentystesti #heandi #myson #preciousmoments
Prezradím vám na seba jednu vec...som v celku staromódna. Zatiaľ čo fandím technickému pokroku a príde mi neskutočné, že môžem mať video hovor s rodinou priamo z pláže a podeliť sa s nimi i vizuálne o tú nádheru ... tradícia nepustí a milujem staré zvyky.

Keď som s rodičmi dovolenkovala ako dieťa vždy posielali pohladnice a pamätám akú radosť im spravilo, keď si niekto spomenul zas na nich a v schránke čakala ručne napísaná farebná pohľadnica.

Darmo, emaily a sms niektoré veci predsa len nedokážu dobehnúť... Napadlo ma, či by niekoho z vás potešil taký pozdrav a pohľad odo mňa z Portugalska 🙈 Snáď to nebude ticho ako po pěšině!

Na každej mojej ceste som myslela i na vás a nakúpila pár pohľadníc a rada sa opýtala, či by niekomu priniesli radosť?

Mám tu dve z Fatimy, môžete si priamo napísať o ne, jednu z Porta a zbytok neutrálny Portugalsko.

Napíšte mi do komentára o ktorú by ste mali záujem a či vy radi posielate alebo dostávate pohľady, dopisy atď?

Budem sa moc tešiť a srdečne pozdravujem dnes naposled priamo z pláže.
Bea
.
.
#gravitas_cz_sk #pohlednice #portugalsko #retro #myslimnavas
...3.5 hodiny inštalácie, prečítala som celé stránky www.kalisek.cz 🙏 zaspamovala všetky zasvetené kamarádky a pak ho nemohla nájsť! ⛔vhodné len pre silnénpovahy⛔

Opäť ma raz môj menštruačný kalendár nesklamal(ako vtedy keď som nemala otehotnieť), keď mi vypočítal príchod mojich Happy days po návrate do Prahy...a oni na mňa už dnes ráno "Olá Bea boli sme zvedavé na Portugalskooo"... Odhodlane som utekala do lekárne či náhodou...a bol tam! Veľkosť A! Ale veď manžel vravel,že od porodu žiadnu zmenu necíti, tak to risknem!

Inštalácia trvala dáku tú chvíľu a nejak sa to podarilo.Hlavne sa ma nepýtajte ako... Kalíšek opravdu perfektne sadol,vôbec ho necítiť, je jemný a vše pobral jak mal!

No ale po príchode z pláže nastal čas ho vybrať.Hmm...hmmm...kde je?! Po polhodinke hrabkania sa tam už ma začína zalievať pot a vidím sa na gynekologickej stoličke kde portugalskému lekárovi vysvetlujem čo sa stalo a čo má hľadať 🙊🙈. Googlim,spytujem kamarádky a rady sú rôzne...do vane a čúraj, tlač, podrep a uvoľni svaly alebo si to proste urob!

Tak reku zbavím sa trochu toho stresu a zvolila som jednu z uvedených možností!

Pomohlo!
Kalíšek sa našiel a teď už sedí vo svojom pytlíčku ale poviem vám, nebolo mi všetko jedno!

Máte i vy zážitok s kalískom? Mňa to trochu vystresovalo a nie som si istá,či zajtra do toho idem zas ale chce to len ľahké nervy a trpezlivosť.Zatiaľ predstava že si to mením niekde na WC je úplne mimo realitu 🤣

Organic cup som kúpila v portugalsku v lekárni ale vy ho nájdete na @biorganica_cz 
Som zvedavá na vaše príbehy a prípadné tipy ako na to!

Ekológii zdar!

Bea
Rýchlohlas, že Oshadhi je naskladneno alebo aspoň to, čo to šlo... Nie je toho moc, tak kto čakal nech nezaháľa.

Krásny deň
Bea
.
.
#gravitas_cz_sk #oshadhi #aloeveragel #aromaterapie
Vaše obľúbené Deo sú opäť plne doskladnené a áno! I jemná krásna ženská vôňa Cherry Blossom 🥰 🍒🌸 www.gravitas.cz
Krásny deň
Bea
.
.
#gravitas_cz_sk #benandannadeodorant #doskladneno #nontoxicdeodorant #zerowaste #zerowastedeodorant #zerowastekosmetika #deobezhliniku #prirodnideodorant
🔸Insta Detox - Detox soc.sietí🔸

Z čoho podľa vás vôbec príde ten impulz "Uff dosť!Potrebujem sa vypnúť od sociálnych sietí!" Často to počujem hlavne od ľudí, ktorí nič moc nepostujú. Hovorím im Insta mŕtvolky alebo špehovia 🙊- pretože oni hlavne sledujú ostatných.

Spravte si test a to, všimnite si, či na socialnych sieťach trávite čas tvorením alebo sledovaním druhých. Ak sledovaním, tak sa zamyslite nad tým koho a prečo. Všimnite si ako sa z jednotlivých postov či ľudí,stories cítite.Vyvolávajú vo vás závisť, menejcennosť alebo naopak vám zlepšia deň?

Keď bol IG na začiatku, jasné také som mu podľahla a sledovala všetko a všetkých, veď nám dava ten priestor.I na začiatku Gravitas som sledovala všetky biznis účty, všetkých odberateľov a začalo mi byť stále viac úzko, odvádzalo ma to od mojej cesty, od môjho tvorenia...Až som si dovolila dať UnFollow asi tak 80% účtov a nechala si len to, čo mi robí dobre. Doslova! Účty z ktorých si dokážem odniesť niečo pozitívne, zlepšia náladu, sú vtipné alebo s nimi z akéhokoľvek dôvodu rezonujem.

Stačilo tak málo, no fakt! A nekecám, ten pocit Insta preťaženia nemám. Trávim tu viac času tvorením, než sledovaním druhých a to je pre mňa podstatné. Z toho sa cítim dobre .

TV, internet, sociálne siete majú slúžiť nám, my by sme sa nemali stať ich otrokmi. Tak to uchopte do svojich rúk a sami si zvoľte čím chcete vyplniť tých pár chvíľ ktoré tu strávite a s akým pocitom budete  mobil vypínať.

Tak aké emócie máte zo sledovania či tvorenia vy?

krásny deň
Bea
.
.
.
#gravitas_cz_sk
#instadetox #siotrokalebopan
...priznávam sa, že sa mi vôbec nechce odísť.

Fakt som verila, že po tom mesiaci sa natešene vrátim ale teda...vôbec tá emócia neprišla.

Tu mám všetok čas na seba, pre malého...Je tak zvláštne ako doma upadneme do "musím". Ale ako inak to ide? Musím malého pripraviť do škôlky, musím spraviť svačinku, musím ho hodiť do škôlky ale pred tým ešte musím vyvenčiť psa, niečo taky spraviť so sebou, pak musím do práce ale pred tým na poštu a ešte som neraňajkovala, musím na nákup, obed som nestihla neva dám snáď aspoň večeru, musím spracovať to a hento, musím pre malého do škôlky, musím poprať a medzi tým zvesiť čo je na sušiaku, musím to odložiť ak nechcem aby sa to tu váľalo xy dní až týždňov, musím povysávať a ten bordel nechám na manžela už nevládzem, musím, musím, musím... Ja vám neviem, robím to zle? Taky to tak máte? 
Nezažila som, že by mi prišla mama pomôcť, doniesla navarený obed či na celý víkend, mohla im odovzdať dieťa a mať čas na seba s manželom. 
A teraz tak nejak nemám ani chuť sa do toho musím vracať...tu nemusím nič len zobrať uterák a ísť na pláž. A tak mám novú víziu...dopriať si toto nemusím v živote opäť čo raz viac a častejšie. Nám tá pomoc a uľahčenie z vonku zjavne nepríde, tak si to MUSÍME zariadiť my!

Kamarádka sa ma opýtala, čo by som rada keby nebolo keby...a mňa nič nenapadlo. Žijem teď opravdu tak, že nemám žiadne "až raz..." bolo to neskutočné uvedomenie si a pocit vďaky 🙏 V živote som v tomto bode ešte nebola. Ale teď som si uvedomila dve veci...je jedna vec v ktorej za mňa nechavam stále rozhodovať strach- skúsim to zmeniť a druhá, dopriať si menej toho musím a nejak to prenastaviť.

Krásny pondelok
Bea

Make by the atlantic ocean, sand and happiness
.
.
#gravitas_cz_sk #atlantic #mermaid #natural #concsious #loveyourself #freeyourself #portugal #viladoconde
Krásnu nedeľu a vy ma ani nenaháňate, že kde sú vyherci Aura body od Aster&Bay?! Spomenula som si na to až dnes! Prst vybral za výherkyne ➡️➡️
@vladka.galuskova & @karolina.k.art 
Milé ženy srdečne gratulujem a pošlite prosím na adresu kontakt@gravitas.cz vašu adresu,meno a tel.číslo. Počas týždňa vašu letnú odmenu odošleme ♥️ Srdečne gratulujem a všem ďakujem za krásnu účasť 🥰

Slnečné dni!
Bea
.
.
#gravitas_cz_sk #asterandbay #bodyaura #bodyshimmer #summervibes #summertime #beachtime #prirodnikosmetika
Včera sme si v živom vysielaní zhrnuli čo aktuálne používam v péči o oleť.

Čo to znamená aktuálne:
🔹pleť je vystavovaná silnému slnečnému žiareniu, morskému vzduchu a vetru
🔹je mazaná SPF s minerálnym filtrom
🔹je normálna až suchá
🔹pne

Péči  nájdete zhrnutú v živáči do dnešnej cca 17hodiny ale v skratke
Obrázok Gif č 1👇👇👇👇
🔸pleť je dôležité dôkladne vyčistiť od opalovacieho krému-viac v článku na blogu Péče o pleť po opalování
🔸Aloe vera gel
🔸Hydratačný Fluid Eco by Sonya
🔸Vyživujúci pleť.krém Hemptouch s pipetou třpitivého zlata Glow od Nini Organics (aktuálne mám poskedné 3ks)

Pleť nechám odpočoať aby všetky tieto dobrútky spapala.Neostane mastná, len krásne hydratovaná a žiarivá.

Druhý gif je už make up!👇👇👇👇
▪️pleť som len prepúdrovala Bamboo Blur transluscent od 100%Pure v T zóne - je G E N I A L N Y stiahne prebytočný lesk pokožky a dotvára blur effect
▪️oči Paletka Rose Gold 100%Pure
▪️jemná linka tužka na oči Alima pure Ink štetečkom do stratena
▪️Řasenka Alima Pure
▪️Rty Cognac od 100%Pure na obkreslenie línie rtov a rtěnka Lucy(v stories hovorím Olivia-to je tá rudá...) cez stred rtov jemne poťupkaný očný tien z paletky 100%Pure-dokonalosť!
▪️lícne kosti rozjasňovač Rose Gold

Toť vsio!
Viva léto, snedá pleť a Bohémsky make up 😍

Bea
.
.
#gravitas_cz_sk #oshadhi #aloeveragel #hemptouch #nurturingfacecream #alimamakeup #100percentpure #nontoxicmakeup #prirodnikosmetika #netoxickakosmetika #biomakeup #organicmakeup