Gravitas ethical cosmetics

Gravitas ethical cosmetics Follow

100% pure natural cosmetics from ethical brands.
Luxury is to find time for yourself & live it consciously.
#gravitas_cz_sk
💌 kontakt@gravitas.cz

http://www.gravitas.cz/

4,829 Followers  505 Follow

Share Share Share

Milé ženy 
Práve som spísala mail,ktorý by už mal čakať vo vašich online schránkach. Išlo to von samé, pravdivé a svojské,tak ako ste už u mňa zvyknuté.

Chcela som Vam poďakovať,že ma prijímate takú aká som.I ak vás iritujem ale niečo vás stejne ťahá k tomu neodpojiť sa.No a v prípade ak vás fakt 💩em proste ma nesledujte a šetrite svoje mentálne zdravie 😁

O jedinečnom balíčku Znovuzrození som vam už písala a teraz sa môžete dozvedieť ešte viac už i na webe.Za prepojenie so @spiritwoman.love a úžasnými tvoriteľmi ako dievčatá z @mineralbangle , @zuiiorganic.cz @mocer.cz , @cestazasvetlem a moja veľká srdcovka @oshadhi_aromaterapia som nesmierne vďačná 🙏

Ide o limitovaný počet balíčkov a prostredníctvom predobjednávky si môžete rezervovať tú vašu.

Na záver: Nebojte sa spoznať samu seba,nebojte sa prejaviť tak ako to cítite, nebojte sa pustiť pohodlnej istoty ktorá vás však nenaplňuje, než skúsiť cestu bez zaručeného výsledku no cítiť pri tom absolútne naplnenie a rast ❤️ Nebojte sa odpojiť od istôt a napojiť sa na seba,svoju intuíciu a silu.

Nebojte sa hodnotenia,ohovárania ani kritiky ostatných.Ide len o reflexiu ich vlastných komplexov a strachov.Nebojte sa odsúdenia a nesúhlasu.Často je potrebné porozumieť,že sa neobklopujeme správnymi ľuďmi. Nebojte sa povedať nie a nebojte sa povedať ako sa skutočne cítite.

Nebojte sa žiť podľa seba a pre seba, len tak môžeme žiariť a rozosievať radosť, lásku a pomoc všade navôkol tak, aby to nebolo zaťažené žiadnym bremenom výčitiek a vydierania.

Nebojte sa zamilovať sa do seba,do toho kým ste a čo všetko dokážete.Len vtedy sa stanete skutočne nezávyslou bytosťou,nelpiacou po pochválení a uznaní niekde inde.

Nebojte sa žiť.
Nebojte sa Znovu-zrodiť. 
Ono je to celoživotná cesta od toho prvopočiatočného programovania mysle kým sme,čo by sme mali a nemali v tomto našom krásnom svete.
Bea
#gravitas_cz_sk #spiritwomanlove #spiritwoman #znovuzrozeni #krasnyprojekt #vedomazena #silnazena #dejsisanci #versi #milujse #vdaka #laska
Každý malý krok sa počíta a my i dnes vybalujeme,pracujeme a snažíme sa všetko pripraviť aby som v pondelok mohla pohodlne pracovať na vašich objednávkach 🙏❤️ Ďakujem,ďakujem krásne za podporu,každý koment,správu,srdiečko. Dodávate mojim unaveným krtkovským očiam energiu!!!
Bea
#gravitas_cz_sk #obchudekgravitas #kouseklaskavehovesmiru #loveuall❤️
...na nové začiatky ❤️ Bea
#gravitas_cz_sk #vybaluju #zarizuju #obchudek #prirodnikosmetika
Hit tohtoročných Vianoc Face roller z ruženínu bol práve naskladnený!

Thank you @natural.self for express delivery 😍

Bea
www.gravitas.cz
#gravitas_cz_sk #faceroller #crystals #rosequartz #weloveself #vanoce #idealnidarek #tipnadarek #naskladneno
Repost od @helenahoudova @spiritwoman.love 
A pak,že na soc.sieťach je len odpad.I na soc.sieťach je len taká realita akú si sami zvolíme.Mňa dnes ráno privítala táto nádherná mandala.Resp.nie som si istá či ju môžem nazvať mandalou dle definície,skrátka tieto farby,obrazec so mnou silne rezonujú.A keď som prečítala jej príbeh...rovno vám to nazdielam.

Z N O V U Z R O Z E N I
Do sveho života privolavam vice odvahy milovat sebe a byt laskou,kterou jsem.Odvahy stat se svym otevrenym srdcem a nasledovat sve dary.Odvahy tvorit podle sebe a zit zivot ze sve pravdy a v tom, s cim souzni moje duse.Energie posvatneho zenstvi se probudila a my nemame na vyber,nez se probudit s ni a nasledovat.Sebe.Svoji zenskou linii.Matku Zemi.Svoje sny a vize.A protoze transformace s tim spojena neni vzdy jemna a setrna, a protoze vim a citim,ze si temito teansformacnimi zmenami prochazime sestersky vicemene vsechny,chtela jsem nam vytvorit neco, co nas podpori.Podrzi.Pripomene,ze mame pravo byt laskou,zarit,nasledovat sebe,tvorit,dat sebe na prvni misto.Rok 2019 muze prijit.A s nim i transformacni balicek Z N O V U Z R O Z E N I.
S laskou a v lasce
Helena Houdova
www.spiritwoman.love
🙏❤️🙏 Buďte úprimný a skutočný voči sebe samotným a vesmír sa vám otvorí s nekonečnými možnosťami a láskou.

Balíček Znovuzrození je naplnený produktami a energiou z ľudí,ktorí tvoria srdcom a s láskou.Myslia na seba i prostredie okolo nich.Z Gravitas tam bude esencia od Oshadhi ale aká ešte neprezradím ❤️ Bea
Repost od @lovecolorsslovakia 
Snáď najvyšší level jedinečnosti je mať svoj charakter vložený do Jednorožca.Magického stvorenia ktorý vás prinúti veriť v zázraky, pretože on sám zázrak je 🦄

Julinka je studnica kreativity a oslovila ma,že by rada vytvorila jednu z jej nádherných jednorožkýň s "mojou" osobnosťou/príbehom a tak vám predstavujem Beatris.

Beatris patrí do veľkej rodiny Wolfordovcov.Žije na zámku (v reále rozumej 2+1 okraj Prahy) so svojimi sestrami Susie a Vivien(v reálu kočka Cica a pejsek Lela 😁).
Beatris vlastní malý obchod s naturálnou kozmetikou v centre mesta.Vlastnoručne vyrába mydielka (a bola i za TV star v Ptákovi Loskutákovi! 😀), dováža tie najkvalitnejšie kozmetické výrobky z rôznych krajín sveta.Taktiež na svojom insta účte pridáva videá cez ktoré testuje výrobky,ktoré ponúka vo svojom obchode.

Snáď Julka nedostane infarkt z môjho doplnenia príbehu Beatris 😁

Som poctená a dojatá. Beatris sa bude na vás v obchúdku vždy tešiť! 
Krásny večer
Bea

Pozrite na nádhernú ručnú tvorbu Julky na @lovecolorsslovakia
.
.
#gravitas_cz_sk
#originaljelenjeden
Záver týždňa bol rušný a než sme vyrazili na veletrh, zazvonil kurír!

Tešila som sa z doskladnenia produktov a doplnenia o nové nádherné odtiene lakov Sienna Byron Bay.

Výber som doplnila o jemné pastelové farby.

HARMONY- úplne roztomilá marhuľková pastelka 🍑

UTOPIA- jemná zelenkavá krásne pastelová

ATLANTIC- raz ho navštíviš a nikdy naň nezabudneš.My sme pri búrlivom, nevyspitateľnom atlantiku žili dva roky a manžel s ním vyrastal v nádhernom meste Nazaré,Portugalsko. Prekrásna farba v ktorej mám i zásnubný prsteň ❤️ nesmela vo výbere chýbať.

WATEGONE-je ako detský obláčik v ľahkej svetlúnko modrej ⛅

Ktorý sa vám páči najviac? 
Už ich nájdete na webe www.gravitas.cz

Krásny víkend Bea
#gravitas_cz_sk #siennabyronbay #nailpolish #netoxickylaknanechty #nontoxicnailpolish #vegannailpolish
Tak a je po Pražskom GreenBeautyMarkete!

Ďakujem ešte raz všetkým ktorí si našli čas a u stánku sa zastavili, pozdravili alebo si spravili radosť.

Prosím ak máte dáke fotky, označte ma, pošlite mi pretože ja som to tentokrát nestíhala pofotiť a veľmi ma to mrzí. Manžel skonštatoval "..som bol v šoku že nič nepostuješ ale to znamená len jedno,máš plné ruky práce a to je len dobre". Úžasná @greenbeautycz  Andrea, ďakujem za krásne dva dni a teším sa do Ostravy!

Potešilo ma vidieť staré a spoznať nové tváre ❤️🙏 Úžasná spätná väzba od mojich zákazníkov, kde som si mohla konečne spojiť tváre s "insta nikom",nabili ste ma energiou,zahriali na srdci, duši 🙏 
Neskutočne ma prekvapila účasť na rannom workshope k aromaterapii,miestnosť bola plná!!! Fakt som myslela,že prídu traja ludia z toho dvaja bude Jose a Leo 🤣🙈 Vôbec neviem čo nás čaká v Ostrave ale teším sa na vás všetkých!
Bea
#gravitas_cz_sk #greenbeautycz #konjaspongeco #weloveself
...už za pár hodín to vypukne!

Poďme sa na to poriadne vyspať!
Teším sa na Vás
Bea

@greenbeautycz 
#gravitas_cz_sk #greenbeautymarket2018
Váš obľúbený Face roller zo vzácneho růženínu je už opäť skladom ❤️ Růženín je prepojený na srdce.Lásku.SebeLásku.Pochopenie.OtvorenieSrdca.PrebúdzaCit a Nehu.

Ideálne je uchovávať ho pred použitím v chladničke a pleť masírovať studeným rollerkom.

Viac info k jeho užívaniu nájdete vo výbere.

Bea
.
.
.
#gravitas_cz_sk #weloveself #naturalself #faceroller #ruzenin #energie
repost @siennabyronbay 
A pretože sa polovica lakov už za pár dní vypredala, objednala som ďalšie.

Zajtra by nám mali prísť a prihodila som pár nových odtieňov v pastel barvách 😍

Veď idú Vánoce, tak kedy ak nie teraz! 🎄🤗
Bea
.
.
.
#gravitas_cz_sk #lakynanehty #netoxickelakynanehty #krasnybarvy
Nájsť čistý a efektívny Deodorant je celkom náročné!

Viete vlastne prečo sú konvenčné Anti a Deo doranty škodlivé a podpažie je to posledné miesto kam patria?

Lymfatické uzliny je kľúčové slovo a tie v podpaží patria k tým najdôležitejším! Neustále pracujú, z tela vypúšťajú toxiny. Ale pozor,to nie toxíny zapáchajú.Pach spôsobuje ich rozklad v podpaží, kde pokožka nie je toľko vystavovaná vzduchu-dýchaniu.Ruky máme väčšinou u tela a do podpažia  vzduch úplne neprúdi.Pôsobením baktérií a kvasiniek, taktiež odraz toho čo jeme,úroveň stresu a teda hormonálne vyčíňanie, to všetko má vplyv na - pot a pach.

Složky bežne obsiahnuté v konvenčných prípravkoch majú pot zastaviť,čo je úplne celé zle!Bránime tým telu správne fungovať a čo sa s tými toxínmi pak asi tak deje?Kam idú?Prestanú sa tvoriť?To nie ale začnú sa ukladať v tele a zbytok už poznáme...nemusí to končiť dobre.

Potiť sa je zdravé!Dokonca i partnera si vyberáme podľa vône.

Z prírodných Deo som skúšala a neustále skúšam všetko čo tu máme a deo od NaturalisBetter som zaradila práve pre jeho efektivitu a zloženie,ktoré nenarušuje telu tak prirodzenú a nevyhnutné funkciu ako "potiť sa". Obľúbené je i u vás a tak s radosťou hlásim jeho doskladnenie ❤️
Krásny deň
Bea
.
.
#gravitas_cz_sk #prirodnideodorant #