Gym Balla

Gym Balla Follow

🔹Palestra Balla
⏩ Couple instructors 👫
🔹Adresa:Tek Fresku, rruga Muhamet Deliu.
📲+355694419188
⏺️Gps

https://www.facebook.com/palestrauniversaleballa/

498 Followers  441 Follow

Share Share Share

Our champion 💪 @klejdi_delaj
Instruktori me bishen 💪
Ne u kthyem me nje kup nga Kosova, dhe me deshiren per te fituar e shume te tjera. I urojm suskese te metejshme klejdit(client) , dhe Fationit(instructor) per punen e mbrekullueshme qe kan bere. 💪 16 vjec, pa proteina,vetem me diet te personalizuar. Sebashku do te ecim akoma me lart. 💪#fitness #fitnessmotivation #fitness
💪 ju na jepni besimin, ne ju ofrojm ndryshimin.... Proud of our client's Instructor of girls @fitt_mum_life #fitnessaddict #fitnessmotivation #fitness #fitbody
Ne emisionin Dite e Re ,xhirime ne ambjentet e palestres tone.
1 muaj pas lindjes 👶-1vit pas lindjes👶(ne foton e pare nuk duket barku pasi ka korse)  #postpartumbody #postpartum #gym #gymmotivation #fitness #fitmom
💪💪 bravo gocat