Hapoel Beer-Sheva FC

Hapoel Beer-Sheva FC Follow

Champions of Israel 1974/75, 1975/6, 2015/16, 2016/17, 2017/8

http://www.hbsfc.co.il/

19,092 Followers  89 Follow

Share Share Share

האפליקציה הרשמית של הפועל "תדיראן" באר שבע יוצאת לדרך!
כל העדכונים הרשמיים ממקור ראשון, מחכים לכם עכשיו במקום אחד❤
להורדה במכשירי אפל לחצו: https://apple.co/2FN2ezu
להורדה במכשירי אנדרואיד: https://bit.ly/2RGaN68
עשר שנים עברו, הרבה השתנה, אבל הלב נשאר אותו הלב ❤
#10yearschallenge @melikson24
תמיד היינו, תמיד נהיה. הפועל באר שבע ❤
בן תורג'מן חתם בהפועל "תדיראן" ב"ש לשתי עונות וחצי.
בן אמר: "אני שמח לחזור לבית החם ולהפועל "תדיראן" ב"ש, שתמיד נשארה אצלי בלב. תמיד כיף להיות פה, מוקף באנשים הטובים ואני מצפה לחזרה לטרנר באדום. יש לנו אתגרים וחלומות רבים להגשים יחד. אני רוצה להודות לבני יהודה ולקהל האוהדים שליוו אותי בתקופה האחרונה ולאחל הצלחה רבה לכולנו".
אלונה ברקת אמרה: "אנחנו מצרפים אלינו היום בחזרה את בן תורג'מן ושמחים לראות אותו שוב בין שורותינו. בן מכיר את הדרך שלנו, הערכים שמלווים אותנו והוא כמובן יתרום לנו גם בפן המקצועי".
קווין טאפוקו חתם בהפועל "תדיראן" ב"ש לשלוש וחצי עונות.
קווין טאפוקו אמר: "אני מודה למועדון הכדורגל הפועל חדרה על התקופה היפה ולאוהדים המסורים, שמלווים את המועדון.
אני מאד נרגש לחתום בהפועל באר שבע ומצפה לאתגרים שיעמדו בפנינו כעת ובעתיד. אני מצפה כבר לעשות דברים נפלאים יחד עם השחקנים והאוהדים בטרנר".
אלונה ברקת אמרה: "אנחנו שמחים לצרף שחקן איכותי כמו קווין ואני בטוחה שהוא ישתלב ויתרום לנו רבות".
@k_tapoko
מיחאלי קורהוט, שהיה חלק משתי האליפויות האחרונות, חתם באריס סלוניקי. אנחנו מודים למישי שלנו, על השנים שלו איתנו ומאחלים לו הצלחה רבה! הייתה לנו הזכות להנות מהמקצועיות, שמחת החיים והמחויבות. אוהבים אותך!❤ @korhutmisi #Thankyoumisi
לואי טאהא האריך את חוזהו במועדון בשנתיים נוספות ויהיה שחקן הפועל ״תדיראן״ באר שבע עד סוף עונת 21/22.
@loaitaha20 ❤
במשחק הקבוצה נגד מכבי חיפה נארח את עמיר רפפורט, עדי גולד ואבינועם פורת, שבשנה האחרונה השקיעו את כל מרצם להנצחת מורשת המועדון. במסגרת פעילותם, עמלו רבות לטובת ספר, שמאגד בתוכו את זכרונות האוהדים והשחקנים, אנשי הצוות לאורך השנים ויצרו למעשה יומן מסע, בתוכו שזורות חוויות שונות מן הספורט הישראלי.
את אבני הדרך לאהבת הכתיבה לספורט הישראלי, קיבלו עמיר, עדי ואבינועם מההסטוריון, העיתונאי ואוהד הקבוצה, אריה רפפורט ז"ל, שנפטר לפני שנתיים. במוצאי שבת נוקיר את זכרו של אריה ונביע את הערכתנו לפועלם של עמיר, עדי ואבינועם, אשר הלכו בדרכו ורואים חשיבות עליונה בשימור זכרונות המועדון והספורט הישראלי.
מועצת הנוער בב"ש יזמה את המהלך המבורך של שבוע אהבת חינם. אנחנו כמובן איתם. #רקאהבה
@noar_beer7
Press conference
משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן ואלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע אירחו את שחקני קבוצת "בית המתקינים" – אלופת טורניר הכדורגל של מתקיני המזגנים של תדיראן למשחק ראווה חגיגי יחד עם שחקני קבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע באצטדיון טוטו טרנר בבאר שבע. 
בחודש שעבר קבוצת "בית המתקינים" מראשון לציון זכתה בטורניר הכדורגל של מתקיני המזגנים של תדיראן בו השתתפו למעלה מ-200 מתקינים ו-18 קבוצות מרחבי הארץ אשר חולקו ל-4 בתים מוקדמים שממנו המנצחות עלו לרבע גמר, חצי גמר וגמר. 
לכבוד משחק הראווה המיוחד, שחקני קבוצת "בית המתקינים" מראשון לציון – הזוכה בטורניר הכדורגל של מתקיני המזגנים של תדיראן יחד עם שחקני קבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע יצרו קבוצות משולבות שישחקו אחת נגד השנייה, כשברק בכר ואליניב ברדה מאמנים כל אחת מהקבוצות. 
באירוע השתתפו הנהלת הקבוצה בראשות אלונה ברקת ואסי רחמים, הצוות המקצועי בראשות המאמן ברק בכר ואליניב ברדה וכל סגל השחקנים, ביניהם: מאור מליקסון, בן שהר, מיגל ויטור, אריאל הרוש, לואי טאהא, ג'ון אוגו, דיא סבע, אריק סאבו, נייג'ל הסלביינק, חאתם אלחמיד, שיר צדק, חנן ממן, בן ביטון, עדן בן בסט, חן עזרא, מרוואן קבהא, ניב זריהן. 
בסיום המשחק משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן ואלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל 'תדיראן' באר שבע העניקו תעודות הוקרה לשחקני קבוצת "בית המתקינים" – אלופת טורניר הכדורגל של מתקיני המזגנים של תדיראן על השתתפותם במשחק הראווה וכל המשתתפים נהנו מארוחת ערב חגיגית.
ביחד תמיד היינו, ביחד תמיד נהיה. אתם הכוח שלנו. תודה לכם ❤