Share Share Share

KONTO NAŠEHO SRDCE POMŮŽE I VÁM!

Potřebujete vy nebo znáte někoho ve vašem okolí, kdo potřebuje pomoc Konta našeho srdce? Neváhejte se na nás obrátit! Na webu hcverva.cz vyplňte jednoduchý formulář, podepište jej a zašlete nám ho poštou nebo e-mailem.
Jedeme v tom spolu! 💛🖤
Jan Myšák byl hostem zábavné talk show Karla Šípa Všechnopárty. Vysílání 📺 proběhne dnes ve 21:55 v @ceskatelevize na kanále ČT1 👍
Brankář Lukáš Horák @hory61 se včera stal mistrem francouzské ligy, když Grenoble porazil v dramatické finálové bitvě Rouen 4:3 na zápasy! Gratulujeme! 💪👏
V úterý 9. dubna slaví své 21. narozeniny útočník Filip Helt! Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a spoustu úspěšných zápasů v černožlutém dresu! 💪🖤💛
⚠️ 1. května začíná velká rekonstrukce Zimního stadionu Ivana Hlinky, Litvínov bude hrát v Chomutově a v Teplicích ⚠️ Už ve středu 1. května odstartuje dva dny plánovaná rekonstrukce Zimního stadionu Ivana Hlinky, která potrvá až do dubna příštího roku. Následující sezónu tak Litvínov odehraje v Chomutově, při kolizi se zápasy Pirátů potom v nedalekých Teplicích na novém zimním stadionu.

Zápasy v Chomutově bude koučovat litvínovský odchovanec Vladimír Růžička. "Na chomutovský stadion jsem zvyklý, jinam se mi ale jezdit nechce," říká někdejší trenér národního týmu. "Protože v Litvínově se drží hesla Ivana Hlinky 'Hlavně se z toho nepos*at', na středeční svačinky můžou hráči zapomenout," dodává Růžička po nedávné nešťastné epizodě s tatarákem v kabině Pirátů.

Utkání v Teplicích se pak budou netradičně hrát ve formátu 4na4, protože tamní ledová plocha má menší rozměry. Vzhledem k nízké kapacitě teplického zimního stadionu budou vstupenky prodávány pouze na jednu třetinu. "Po třetině diváci opustí hlediště a přenechají místo dalším. Chceme vyjít fanouškům vstříc a takhle se jich na zápas podívá třikrát tolik," upřesňuje šéf marketingu Jan Klobouček.

Těšíme se na vás v nových halách a věříme, že nám zachováte přízeň i v další sezóně!
Osmáci vezou z mistrovství republiky zlato! ✌️🏆🥇Gratulujeme! 👏
Konto našeho srdce opět rozdávalo radost. Za malou Ninou, která trpí závažným onemocněním nervového systému lissencefalií přijel Lukáš Kašpar. Mistr světa z roku 2010 předal za Konto našeho srdce sedmileté Nině speciální pomůcku, kterou potřebuje pro trénink zrakového vnímaní.

Lissencefalie je onemocnění nervového systému, které poškozuje i zrakové centrum. Světelný panel, který zespod osvětlí předměty, čím povzbuzuje ke zrakovému zkoumání a objevování. Panel umožňuje zvolit jednu ze tří úrovní svítivosti. Mimořádně efektní je zejména při použití průsvitných nebo průhledných předmětů. Nina může díky této pomůcce se svou maminkou procvičovat zrakové vnímání. Dar Konta našeho srdce podpořil náš partner Sedláček Trucks. Děkujeme za podporu! Jedeme v tom spolu!
Dan Bartoš a David Jindra včera odehráli premiérový zápas v extralize. Oba se blýskli svým prvním gólem v nejvyšší soutěži a k tomu každý přidal i jednu asistenci! Jen tak dál kluci! 🍀👏✌️
Poslední vteřiny letošní sezóny a radost mladých hráčů po dnešním vítězství! #LITvCHO
Sezóna 2018/2019 je u konce! Omlazená sestava v čele s kapitánem Janem Myšákem na závěr zvítězila nad Chomutovem 4:2, první extraligové branky dnes vstřelili David Jindra a Dan Bartoš. #LITvCHO
Kdy nás čeká další zápas, to ještě uvidíme :)
Hosté ve druhé třetině vedli o dvě branky, nám se však během dvou a půl minut podařilo otočit stav! #LITvCHO 2:3
První třetina se odehrála v rychlém tempu, byli jsme střelecky aktivnější, do vedení šli ale v závěru třetiny hosté. V naší největší šanci trefil David Drašar horní tyč. #LITvCHO 0:1