HC VERVA Litvínov Follow

Oficiální profil HC VERVA Litvínov.

7,317 Followers  50 Follow

Share Share Share

Po 60 minutách přípravného zápasu s Karlovými Vary si týmy vyzkoušely cvičné nájezdy, v nichž jsme zvítězili 3:1. Podívejte se na všechny naše pokusy! #LITvKVA
Třetí přípravný zápas, třetí výhra! #LITvKVA
Přes dva tisíce diváků na Zimním stadionu Ivana Hlinky vidělo celkem 9 gólů! Hosté dvakrát skórovali v přesilovce, my jsme naopak třikrát udeřili v oslabení. Drama až do samotného závěru nakonec skončilo lépe pro nás.

Úspěšnější jsme byli i ve cvičných nájezdech, kdy postupně skórovali David Tůma, Jakub Černý a Karel Kubát. Michael Petrásek naopak chytil čtyři z pěti nájezdů soupeře.
Odveta nás čeká přesně za týden v úterý v Karlových Varech. #LITvKVA
Ve druhé třetině jsme si dvěma brankami vzali vedení zpět! #LITvKVA 3:2
Na začátku zápasu jsme šli bleskově do vedení, hosté však dvěma brankami v rychlém sledu otočili skóre. My jsme už další šance nevyužili, skóre po 20 minutách je tak 1:2. #LITvKVA
Přípravný zápas proti Karlovým Varům právě začal! #LITvKVA
⚠️ Dnes nás čeká první přípravný zápas na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky! Od 17:30 hostíme Karlovy Vary. Přijďte fandit! #LITvKVA
Dnešní trénink už proběhl na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky. Trénoval s námi opět i @pmraza34 a také @krisreichel.
Zajímá vás jak dal svůj první gól za A-tým Jan Myšák na Kladně? Tak tady ho máte! ✌️🥅🏒
První vrstva ledu je připravena a ledaři už mohou namalovat lajny! Od příštího týdne by po rekonstrukci strojovny už měla být pro A-tým připravena ledová plocha 👏
Mostecký stadion si dnes užil přesvědčivou výhru 5:0 nad Kladnem! #LITvKLA