HC VERVA Litvínov Follow

Oficiální profil HC VERVA Litvínov.

8,184 Followers  50 Follow

Share Share Share

Těžká premiéra pro Petra Kváču. Nejproduktivnější extraligový útok nemilosrdně trestal naše chyby, my jsme se prosadit nedokázali a 3 body dnes zůstávají v Liberci. #LIBvLIT
Další zápas nás čeká až v sobotu, kdy doma od 15:00 hostíme Spartu. A máme na čem pracovat.
Druhá třetina byla z naší strany herně lepší, žádnou z několika šancí jsme však v branku přetavit nedokázali. Do třetí části jdeme za stavu 4:0 pro domácí. #LIBvLIT
Nejhorší letošní třetina. Liberec nemilosrdně trestal naše chyby a po 20 minutách vede 4:0. #LIBvLIT
Utkání v Liberci právě začalo! #LIBvLIT
⚠️ Dnes hrajeme v Liberci! Fanklub na zápas vypravuje autobus, o atmosféru tak bude postaráno. 📢  Utkání začíná v 16:00! #LIBvLIT
Proti Brnu jsme se dokázali střelecky prosadit až v samotném závěru, když na 3:1 snižoval svým letošním prvním gólem Jakub Černý. Podruhé v sezóně tak končíme bez bodů. #KOMvLIT
Další zápas je na programu v neděli od 16:00 v Liberci.
57. narozeniny dnes slaví náš hlavní trenér Milan Razým! Přejeme hodně zdraví, pevné nervy a především mnoho dalších vítězných zápasů! 👏
⚠️ Dnes jedeme na led mistrovské Komety! Podaří se nám bodovat i ve čtvrtém venkovním utkání? Začínáme v 18:00, držte palce! 🤞 #KOMvLIT
Díky vstřícnosti reprezentačního trenéra U18 Aloise Hadamczika došlo s generálním ředitelem klubu Jiřím Šlégrem k dohodě, že Jan Myšák odehraje proti Rusku pouze čtvrteční utkání. Bude tak připraven pro obě víkendová utkání Tipsport extraligy v Brně a Liberci.
Jaro Janus už má novou výstroj! 💛🖤 Jak se vám líbí?
Nedělní gól na 2:1 byl pro Viktora Hübla jubilejní 350. v extralize, gratulujeme! Zároveň to byla jeho 77. vítězná branka v kariéře, v čemž Viktor drží absolutní extraligový rekord. 👏🎩
📸 Po víkendových zápasech jsem překonali hranici 8000 sledujících na Instagramu. Děkujeme za podporu! 👏