Petra Butkova

Petra Butkova Follow

#Trnava SK / Upcycled #fashion, #zerowaste, art, #mother of 2 kids, #workout lover, #fashion blog #byfoxygreen.blogspot.sk
Actual blogpost:

http://byfoxygreen.blogspot.com/2018/09/just-be-yourself.html?m=1

453 Followers  638 Follow

Share Share Share

Tak je to už takmer 3 mesiace čo som začala cvičiť (nikdy doteraz som to nerobila, al nerátam tanec) a musím povedať, že cvičenie obohatilo môj život... naozaj zásadne.
Čoskoro sa chystám pustiť do článku o cvičení, o tom ako začať, ako som začala ja a čo mi pomáhalo prekonať sa a pokračovať. Dúfam, že vás takýto článok bude baviť a možno vás aj motivuje poprípade vám pomôže. Určite si na ňom dám záležať, pretože cvičenie je pre mňa dôležité a verím, že by vám mohlo pomôcť tak ako mne.
A budú aj sporty fotky. 😋😉
.
#sport #body #abs #workouts #fitness #petrabutkova #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #greenhair #blackandwhite
Celé leto som zháňala podobnú paletku a nikdy si nevedela vybrať (čo sa týka kozmetiky som strašne nerozhodná), ale táto kráska z @notino_sk je úplne dokonalá. 💗💗💗
Myslíte, že rozjasňovače sa hodia len na leto, alebo ich kľudne môžem používať aj na jeseň alebo zimu?
.
#hightlighter #notinosk #nakupujemvnotino #flatlay #flatlayczsk #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova #dalasomto
Poznáte tie chvíľky na párty, kedy sa všetci obďaleč zabávajú a vy sedíte bokom s fľašou (najlepšie @hubertsekt) v ruke a z diaľky ich pozorujte?!?
Ja áno a práve v týchto chvíľach sa cítim dobre. Nie som samotár, ale vždy som sa cítila trochu iná ako ostatní. Dokážem sa baviť a viem byť riadny blázon a vychutnávať si zábavu plnými dúškami. No ale aj takéto pokojné chvíle majú pre mňa svoje čaro. Stáva sa vám to, alebo som len ja zasa mimoň?

PS: pre farbičky posunute prstom 😉
.
.
#hubertsekt #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova #alonewithpeople #mimon #greenhair
Spontánnosť je niečo čo tvorí veľkú časť mojej osobnosti. Čo si o nej myslím, ako ju vnímam, aj to aký má vplyv na môj život nájdete teraz na blog v novom článku.
!!! Link v bio!!! Konáte viac spontánne alebo skôr ste racionálny tip, ktorý musí mať všetko dokonale a dopredu premyslené?
.
Foto📸 : @tom_loft (a viac fotiek nájdete aj na jeho profile)
Vodičák mám už síce vyše 10 rokov, ale s jedením je to horšie. Nejak sa do toho šoférovania neviem dokopať. Nemám strach z výšok, nebojím sa, že havatujem dokonca sa nebojím smrti (tomuto málokto verí, ale je to tak), ale mám strach o svojich blízkych aj o cudzích ľudí a to je asi to čo má brzdí v šoférovaní.
Čím viac ľudí a áut okolo mňa, tým horšie.
Každopádne s takýmto @minislovensko by sa mi rozhodne jazdilo ľahšie. Veď #minijeikona no nie?
(a povedali by ste, že toto na fotke je len mini verzia mini?). Na tieto fotky som celkom hrdá, tak mi prosím dajte vedieť, či sa páčia aj vám. (nezabudnite potiahnuť prštrkom, je tam aj krásna farbičky žiarivá)
Jeden burger z @regalburger som Vám už vyfotila, ale tento pekne krásne naservirovaný spolu so mnou na servírovanie (ako inak) na zemi som ešte musela od fotiť tiež.
Nestáva sa každý deň, že ja držím v rukách burger, takže prečo si to neužiť. A asi sa nestáva, že na blogerských akciách (#superblogeri sú najsuper spolu nie?) sa niekto váľa po zemi (alebo sa mýlim?), ale toto som si zasa užila ja 🙈😂
Takže, ktorá fotka sa vám pozdáva viac? Tá čisto burgerová (nájdete ju vo feede pár fotiek pred touto), alebo aj so mnou 😋😉😘? .
.
#regalburger #superblogeri #burger #firsttime #food #blogger #bloggersre #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova #greenhair #shorts #longlegs
Biele, červené alebo ružové?
Za mňa teda už len nealko. Ale @hubertsekt našťastie už vyrábajú aj také.
A prečo? Jednoducho som sa rozhodla, že alkohol zo svojho života odstránim nadobro. Nie nebola som žiadny alkoholik a nemala s alkoholom problém, iba som sa raz snažila svoju bolesť prepiť alkoholom (a veľmi rýchlo prišla na to, že to nepomáha) a rozhodla sa, že sa ho viac nedotknem.
Mimochodom čo poviete na moju #flatlay (pre farbu potiahni prstom) , ktorá vznikla na skvelej blogerskej akcii, za ktorou stojí (aj za workshopov, na ktorom som sa konečne ten flatlay naučila) @specialeditionlife a jej @superblogeri
GREEN HAIR 💚
Ani neviem čo mám dnes písať, pretože som tak vyčerpaná (hlavne psychicky), že mi dochádzajú myšlienky. Musím sa nejak dať dokopy, nájsť nejakú rovnováhu, pevný bod na zemi, na ktorom môžem stáť. Lebo zatiaľ len niekam padám ale už je čas chytiť všetko do vlastných rúk a držať sa.
.
.
.
#strong #tired #greenhair #youhairstyling #you #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova #hairstyle
"Niekedy musíš človeka nechať odísť zo svojho života, aby sa mohol vrátiť v tú správnu chvíľu."
Je ťažké vzdať sa ľudí, na ktorých ti záleží, ale občas je to nevyhnutné. Vymazať si niekoho z mobilu však nemusí znamenať, že ho vymažeš aj zo svojho srdca. Lebo niektoré mená v ňom zostanú zapísané navždy.
A nikto nevie čo si život na nás chystá. Sami raz možno budeme prekvapený ak sa nám cesty znovu skrížia.
Komu sa stalo, že niekoho musel zo svojho života odsunúť, aj keď by si neželal nič iné ako ho vo svojom živote mať? Alebo sa to stáva len mne?
Poslušne hlásim, článok na téma spontánnosť napísaný, už len pridať tieto super fotenky od @tom_loft (viac ich nájdete na jeho profile) a môžte sa pustiť do čítania. Link vám dám čoskoro do bio!
Tešíte sa?
Taký malý foťáčik. Áno @olympusczsk je maličký, šikovný a krásny a pritom sa vyrovná výkonom veľkým delám, ktoré s námahou niektorý nosia.
Olympus je moja láska už dlho (takže nieje to tak, že mi na evente sponzori strčili do ruky foťák a vyfoť sa s ním). Ja mám doma trošku iný model, ale spokojne by som brala aj tento.
Ja som si ten svoj zamilovala na toľko, že som sa oň pobila (doslova) a som za to rada, lebo aj napriek mojej fotografickej neschopnosti mi dokáže vykúzliť krásne fotky a pritom sa mi ešte zmestí do kabelky. A je krásny... a bodka. 😂
...
A za krásne fitečky ďakujem zlatíčku @lady_kejmy
Niekedy sa musím až poškrabkať po hlave prečo niekomu tak leží v žalúdku, že je niekto iný. To máme byť všetci rovnaký ako nejaké stroje? Oblečený do uniforiem a v ideálnom prípade aj všetci myslieť rovnako? Iste by to bolo pre pár (vládnucich) jedincov prínosné, lenže (toto mám z jedného môjho obľúbeného filmu, schválne skúste hádať s ktorého)
"Ako ja som iba ja."
A tak by sme sa miesto kritizovania a pohiršovania sa nad tým ako a čím je kto iný mali skôr naučiť rešpektovať jeden druhého a tešiť sa z individuálnosti a rozmanitosti ľudskej 😉
Či nie?
(kto súhlasí hoďte 💓 alebo píšte koment)