Petra Butkova

Petra Butkova Follow

#Trnava Upcycled #fashion, #zerowaste, #mother of 2 kids, #workoutlover, #blog #byfoxygreen
Actual blogpost:

http://byfoxygreen.blogspot.com/2019/01/nuteny-social-media-detox-alebo-ako-som.html?m=1

520 Followers  728 Follow

Share Share Share

Včera som začala s #30dayschallage, ktorú odštartovala @nataliapazicka
Ide o to vypiť každý deň (30 dní) jedno #smoothie
Nezačala som celkom správe (už viem, že grep a banán nieje najvhodnejšie kombinovať), ale chutné určite, takže rozhodne dnes pokračujem. Máte nejaké tipy, aké smoothie by som mohla dať dnes?
.
#everyindividualmatters #30dayschallage #smoothiechallenge #healtlife #healthyfood #fruits #bloggersk #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #petrabutkova #flatlay #flatlayczsk
Krásny víkend... prvý krát to hovorím naozaj (nepracovne). Aj keď dnes výnimočne nepracujem, trpím zato dostatočne nebojte sa. 3 zuby rozvŕtané, jeden vytrhnutý a zašitý. Nuž genetika sa v tomto ohľade na mňa veľmi nesmiala, ale nemôžem mať všetko však?
.
PS: šaty som si ale ušiť zvládla (nie dnes, dnes sa ledva najesť dokážem) .
#zuby #pain #weekend #bloggersk #petrabutkova #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #petrabutkova #fashion #slowfashion #sustainibility #ihlow #ihlow.sk #dress
Toto je jedna z troch sukní, ktoré som si už veľmi dávno, pradávno kúpila v Pezinkom sekáči. Všetky 3 majú rovnaký strih a všetky mi boli veľké, takže som ich musela zužovať, ale všetky 3 mám veľmi rada a nosím ich už... hmm bude to aj takých 8 rokov určite.
A stále ma neprestali baviť.
K tejto vzorovej sa mi časom v sekáči podarila uloviť rovnako zelená (pre farbu potiahni prstom) riflovka a dokonca aj rovnako zelené tričko s čiernymi príšerkami (to na fotke nemám). A všetko to krásne k sebe sedí.
Som rada keď veci do seba zapadajú a nielen v oblečení.
Máte aj vy dom v skrini nejaký dokonalý match?
.
#perfectmatch #green #pattern #ootd #lookoftheday #frenchlook #bloggersk #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #petrabutkova #fashion #slowfashion #sustainibility #secondhand
Vonku už po snehu takmer nič nezostalo. Ale chladno pokojne aj na kožúšok stále je.
Prečo píšem o počasí? Úprimne s tou bolesťou, ktorá má momentálne trápi ma veľmi zmysluplnejšia téma nenapadá.
Zajtra bude hádam lepšie.
.
#blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #blond #petrabutkova #snow
No pondelok. Pre niekoho bastard (viď fotku), pre iného nový začiatok a nové príležitosti.
Aj napriek tomu nápisu som skôr za to druhé. Asi preto toto tričko zásadne nosím v Sobotu. (vtedy ja mám ten nenávidený pondelok).
A nedám sem otázku za čo ste vy, aj keď by ma to celkom zaujímalo, veď keď mi to budete chcieť povedať, urobíte to aj bez nej. .
#monday #bastard #streetstyle #mirror #newstart #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova
Sneh - nenahradiťeľná zábava pre decká. Môj malý hneď ako napadol, túžil si doňho skočiť a urobiť anjela. No tak nedoprajte mu to.
Tá blačkanica, čo po snehu zostala už taká zábava nieje však?
.
#snow #angel #kids #child #fun #family #cold #winter #blogerlife
Trocha #streetstyl u
No hej snažím sa svetu ukázať, že som jemné žieňa, plné citov, ale už asi mám v sebe podvedome zabudované, že svet je krutý a byť za drsňáčku je jeden zo spôsobov ako sa brániť.
Pre farbu potiahni prstom 😉
.
#badas #badgal #streetstyle #hardworld #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova
Dobré piatkové ránko. Niektorí dnes máte posledný deň v práci, tak nech Vám to rýchlo ubehne. Ja mám posledný deň voľna, a hodlám ho využiť naplno.
Chcela som Vám ukázať dve moje nové lásky (nie stále nemám tých kvetov v mojom mini bytíku málo).
A ešte jednu vecičku som si dopriala, keďže mi v práci zmizla moja sklenená fľaška, kúpila som si takúto limetkovú krásku spolu s malinovkou a odteraz bude chodiť do práce somnou stále (kým si ju zasa niekto neprivlastní)
.
#niceday #plants #natur #home #love #glass #bottle #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova
V živote sú veci, ktoré nám jednoducho nezapadajú, tak ako v šatníku sa niekedy nájdu také kusy oblečenia. Ale ak ich máme aj napriek tomu radi (ako ja túto sukňu), mám ju vyhodiť? Posunúť ďalej? Ak sa neviem rozhodnúť čo spraviť s jednou sukňou, ako sa mám rozhodnúť s ľuďmi, čo nejak do môjho života "nezapadajú" ?
Aši si zväčším skriňu a život si tiež upravím podľa seba. Veď čo už by malo do môjho života zapadať viac ako to (ten alebo tá) koho mám rada.?
.
Áno niekedy si treba upratať a všetko zbytočné vyhodiť. Ale láska (nemyslím teraz len tú romantickú) predsa nikdy nieje zbytočná.
Zrejme stojí dosť síl a námahy bez nároku na odmenu, ale aj tak stojí za to.
.
A už na dnes som asi vyplodila dosť "múdra", tak dobrú noc a krásne sny 😘.
.
#mudro #love #benice #slovakblogger #bloggersk #blogger #bloggersre #superblogeri #petrabutkova #ootd #skirt #boots #stripes
Tak teraz je presne to počasie, ktoré malo byť na Vianoce. Sneh mám veľmi rada, aj napriek tomu, že zimu ani náhodou. Asi preto je jedeným z mojich neuskutočniteľných snov, zažiť teplý sneh. Viete si predstaviť, že by táto krása padala z neba v lete?
.
#dream #snow #warmsnow #snowflakes #blonhair #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova
Ach jaj tie Vianoce mi teda dali zabrať. Niežeby som sa nejak extra namakala. Skôr som to myslela tak, že som sa poriadne a usilovne napchávala. A dnes sa mi to aj potvrdilo. V robote sme sa vážili (doma váhu ani nemám) a po sviatkoch som pribrala 2 kilá. Niežeby mi to nejak vadilo, ale bohužiaľ som ich nepribrala tam kde by som chcela 😂.
No nič, usilovne som sa cpala koláčikmi, tak hold teraz musím usilovne cvičiť.
.
#workout #body #abs #afterchristmas #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova
Nový rok začal skvelo, mám chuť začať všetko odznova. Ale nikdy nezabudnúť na to, čo ma už život naučil.
.
#blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova #blond #mirror #light #handmade #hat #pink #room