Petra Butkova

Petra Butkova Follow

#Trnava SK / Upcycled #fashion, #zerowaste, art, #mother of 2 kids, #workout lover, #fashion blog #byfoxygreen.blogspot.sk
Actual blogpost:

http://byfoxygreen.blogspot.com/2018/11/new-zero-waste-in.html?m=1

504 Followers  692 Follow

Share Share Share

Jednoducho #milujemho
.
#love #kids #family #myboy #missyou #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova
Svet zrkadiel. Svet kedy každý vidí sám seba, a spoločnosť mu robí len vlastný odraz. Bohužiaľ aj to je odraz tejto doby. Máme oveľa viac možností spájať sa ale oveľa viac sa oddeľuje e, máme o veľa viac možností pomáhať si, ale oveľa viac hľadím len na seba. Stratený v zrkadlách, tak to vidím ja. Súhlasíte?
.
#selfush #mirror #selfie #world #ootd #look #slovakblogger #bloggersk #blogger #bloggersre #superblogeri #petrabutkova #casual #comfy #slowfashion #secondhand
Áno je sobota - a ja idem spať - a rada 😊 - a viac zo seba dnes už nedám - a dobrú noc 😘
Prečo kovové a nie plastové? Čo všetko mi okrem týchto slamiek pribudlo do mojej #zerowaste rodiny a aké drevené želiezko som objavila? To zistíte v novom článku na blogu (LINK V profile).
A ak náhodou dnes budete sedieť na gauči (pointa pod predchádzajúcou fotkou vo feede), môžete si ho aj prečítať 😉
.
#orangejuice #homemade #straws #sustainibility #orange #flatlay #flatlayczsk #blogger #newpost #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova
Krásny a pohodový piatok vám želám. Priznám sa, že ja sa dnes cítim tak nejak divne. Necítim sa ani ako by mi mal začať víkend (asi preto, že mne ani nezačína), ale ani akoby mi mal začať pracovný víkend (ako vždy), som tak nejak na polceste zaseknutá medzi víkendom a týždňom. A vôbec sa neviem pohnúť. Reálne dnešný večer vidím na filmový večer niekde na gauči, ale tiež tam niekde je chuť sa obliecť do sviatočných handier (nie takých aké mám na sebe, aj keď to je moja obľúbená sukňa) a vyraziť von. Takže podľa mojich pocitov, dnes skončím náhodená👗👠 a pohodená na gauči s cateringom na stole🍓🥥🍡🍨 a dobrou hudbu🎶.
A čo vy ste nerozhodný ako ja, alebo ste tím párty🍾 či tím gauč?
Dajte vedieť do komentov 😉
Nejak mám na cvičenie stále menej a menej času, neviem čím to je. Niekedy mám až pocit, že si vlastne vymýšľam výhovorky, ale na druhej strane mi cvičenie chýba (nie neprestala som úplne, len cvičím o niečo menej). Nedávno som sa Vás svojim článkom snažila motivovať ale teraz by som asi potrebovala nejak povzbudiť ja.
.
#givemesomelove #bemymotivation #fitness #cvicim #body #motivation #fitnessgirl #blogger
Konečne nový #zerowaste update do mojej domácnosti. Teším sa z nových vecí z @prijemneveci a keďže som ich už všetky stihla poskúšať, dám Vám na blog recenziu a tiež Vám napíšem, čo mi tieto nové radôstky priniesli do života.
.
#flatlay #eco #ecohome #goodthings #metalstraws #bamboo #seahub #abeego
Sú dni kedy sa cítim bláznivo, sú dni kedy robím bláznivé veci, ale vďaka nim som to ja. Ak sa ma spýtate, ktorá komiksová postava je mi najbližšie, odpoveď je jasná (Harley), my bláznivky predsa držíme spolu 🤩.
.
#halloween #ootd #thisnight #crazygirl #crazylikeme #scary #harleyquinn #harley
@bratislavafashion.live je pre mňa jeden z naj Fashion akcií u nás a vždy sa naňho teším. Tento rok som si ho nesmierne užila, aj napriek tomu, že som bola len jeden deň. A to aj vďaka super ľuďom, ktorých som tam postretala. 
Ako napríklad 📸 @tom_loft alebo za mňa najlepšie oblečení ľudkovia @vegetarianboy a @cisarovenovesaty
.
#fashionlive2018 #fashionshow #slovakia #slovakdesign #handmade #upcycling #ihlow #ihlow.sk #dress #friends #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova
Hmm dnes to vidím tak, že miesto práce budem o práci premýšľať, deti som nechala doma (áno som zlá matka, lebo do školy chodiť treba, ale na druhej strane aj ja môžem byť dobrá matka a nechať ich doma - len tak), všade samozrejme bordel, ktorý stihli spraviť skôr ako som sa ja stihla vykotúľať z postele.
Ale viete čo, dnes budem dobrá mama (iba pre deti, nie pre dospelých) a bude mi to jedno.
.
#goodmother #motherlife #normallife #nomatter #blogger #bloggersk #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #petrabutkova
"Iba vtedy, keď sa každé ráno spýtam seba kým vlastne som, iba vtedy dostanem odpoveď."
Kto sme, ako nájsť vlastné ja, ako nájsť svoju cestu? Možno som na to prišla a možno nie. V novom článku som sa ale o to pokúsila. (LINK V BIO!!!)
.
📸 @tom_loft
.
#fashion #styling #photoshoot #bohostyle #hat #myway #iamme #blogger #bloggersre #superblogeri #slovakblogger #bloggersk #petrabutkova #new
Krásne veci na @bratislavafashion.live neboli len na prehliadkovom móle, ale aj v showroomoch. A pre mňa tie najkrajšie som si dovolila vyfotiť.
Najnádhernejší náhrdelník (aj ďalší) od @lukzudesign
Voňavé mydielka a rúže od @mylomydla
A úžasný popruh (do ktorých sa zbláznili asi všetci) od @smileforsummer_com
Čo na ne hovoríte.
(mať viac peňazí kúpim všetko 🙈)
.
#design #slovakdesign #showrooms #fashionlive2018