Petra Butkova

Petra Butkova Follow

#Trnava SK / Upcycled #fashion, zero waste, art, #mother of 2 kids, fashion blog #byfoxygreen.blogspot.sk and ihlov.blogspot.sk
Actual blogpost:

http://byfoxygreen.blogspot.com/2018/06/tyzden-s-teniskami-palladium.html?m=1

375 Followers  566 Follow

Share Share Share

Minulý rok sme boli spolu na dovolenke na Morave. Kde sme presne boli a čo sme tam robili som Vám napísala na blogu.
Ja viem, nieje to dovolenka pri mory, ale ja si myslím, že aj u nás (ja u nás stále beriem v SK aj CZ) sa dá dobre vydovolenkovať ;)
(link na článok v profile !!! )
.
.
.
#kid #hat #vacation #morava #photo #blogpost #blog #byfoxygreen #newpost #holiday #slovakbloggers #blogerse
Odhlasovali ste si v ankete, že čiernobiele fotky sú fajn, tak tu ich máte rovno dve;) Vitaj späť čb :)
.
.
.
#blackandwhite #photos #feed #portret #ibaja #usmev #smile #blogger #petrabutkova
Kto ma pozná, vie že som občas bláznivá, robím spontánne veci, občas hrotím situácie do extrému, ale viete čo? Väčšinou mi to prináša len pozitívne veci. A ja sa cítim sama sebou. Môcť občas urobiť to, čo sa iným zdá čudné je pre mňa ako si zalietať. Pretože všetci majú krídla, ale len málokto ich používa. 
A čo som tým chcela povedať? Nebojte sa vecí, ktoré sa vymykajú normálo, pretože len takéto veci vám môžu ukázať svet z inej perspektívy.
A inak čo najbláznivejšie ste v žitote urobili???
.
.
#beyourself #crazy #different #somblazonasomnatohrda #weekwith #blogpost #blog #byfoxygreen #blogger #petrabutkova #blogerse #dnesnosim #nejstyl #stylistoapp #slowfashion #secondhand
Nemyslím si, že som dokonalá ale občas sa cítim krásne, ale to len vďaka ľuďom, ktorý sa vyskytli v mojom živote a nezabúdajú mi to dávať najavo. (Lebo všetky sme krásne) 
Ďakujem, že ste ;)
.
.
.
#beauty #loveyourself #prijaťsamseba #body #blogger #bloggersk #petrabutkova
K tejto fotke netreba slov. Takto som si oddychovala ja. V prírode, v tichu lesa mi praskalo pod nohami a ja som bola spokojná. Dovolenka pri mori by nebola zlá, ale ten pokoj čo človek nájde v lese sa len ťažko dá inde nájsť.
.
.
.
#3daysoffline #natural #woods #slovakia #naturlover
Jednu vec nosiť stále do kola? ÁNO dá sa to! 
A prežiť bez netu pár dní? No to Vám poviem keď sa vrátim z dovolenky. Tam totiž žiadny nebude. Takže sa tu zatiaľ majte krásne. Keby ste sa nudili na blogu je viac ako jeden článok a ja aspoň budem v kľude pracovať na nových - offline. 
A hádam sa vrátim oddýchnutá a plná nápadov.
Keď chce človek stihnúť všetko naraz a nakoniec neurobí nič, vtedy je čas na relax. Na oddych by sme ľudkovia nemali zabúdať, aj keď toho na nás čaká veľa a chceme to všetko spraviť teraz a hneď. Prečo? Pretože, len oddýchnutý človek dokáže urobiť viac ako ten unavený a vyčerpaný ;)
Mimochodom aj na túto tému pomaly, ale iste pripravujem článok na blogu. Kým však bude hotový stále sa môžete pozrieť ako som nastylovala tenisky @palladium_boots na 5 spôsobov. (Link na článok v profile)
.
.
.
#relax #chill #flowers #sneakers #5ways #palladium #slowfashion #secondhand #whatiwore #ootd #dnesnosim #nejstyl #blogger #petrabutkova #blog #byfoxygreen
Skôr ako sa pustím do dovolenkového článku, ešte raz Vám chcem pripomenúť tento (link v bio), na ktorom som pracovala nielen ja, ale aj môj drobec. Trošku som ho potrápila, keďže musel fotiť 4 dni po sebe (v článku nájdete 5 outfitov, ale jeden  som mala už na @fash_revslovakia v Bratislave).
Viac ho baví fotiť zvieratká a prírodu, ale nechal sa ukecať a odfotil aj mňa. Je to skrátka zlatíčko.
.
.
.
#phoroshoot #yougphotographer #camo #look #ootd #5looks #weekwith #palladium #sneakers #ihlow #handmade #jacket #fashionblogger #petrabutkova #slowfashion #blog #byfoxygreen #ihlow.sk
Krásne ránko kvetinky. Slniečko sa dnes pekne usmieva, dnes to vidím na pekný deň aj napriek tomu, že ma čaká veľké upratovanie :D Ale dne ssa bude upratovať a triediť o to ľahšie, že zajtra odchádzam na menšiu dovolenkuuuuu :)
Inak chceli by ste nejaké veci čo vytriedim posunúť???
Včera som stratila mobil. Dnes som ho zasa našla, ale za toho pol dňa som si uvedomila, aký sme na mobile závislý. A tým teraz nemyslím len neustále kontrolovanie, prezeranie fotiek či hranie sa. Napríklad mi došlo, že bez mobilu nevstanem včas (iný budík ako v mobile nemám), že ani neviem koľko je hodín, pretože (až na čas v počítači), mi žiadne hodinky nešli správne. Tiež bol problém odhlásiť dieťa zo škôlky, preložiť termín u zubára. Skrátka dnes je človek bez telefónu, nie ako bez ruky, ale skôr ako bez hlavy.
Fotka sa k popisu možno nehodí, ale ak ste sa dočítali až sem, tak vedzte, že toto je jeden z 5tich outfitov v poslednom článku na blogu. 
Link naňho nájdete v profile :)
Na blogu nájdete týždeň s týmito kráskami. 5 outfitov a fotky od môjho Mimiho ♡
Link na článok nájdete v profile ;)
.
.
.
#palladium #sneakers #weekwith #morethanonce #blogger #bloggersk #blogersre #petrabutkova #blog #byfoxygreen #ihlow #photos #photoshoot
Niekedy by som chcela byť chlap, ale keď si predstavím, že ako chlap dostanem chrípku hneď si to rozmyslím :D 
Ale vážne nič v zlom proti chlapom ;)
Aj z mojich chlapcov raz budú chlapi (pevne v to dúfam), ale niektoré veci dokážu ako veľký aj keď sú to ešte len moji drobci. Ako napríklad, keď môj Mimi fotí. Hotový profesionál.
5 dní po sebe, 5 outfitov, 1 tenisky a 1 šikovný fotograf. 
Viac fotiek na blogu: link v bio!!!
PS: bunda by @ihlow.sk .
.
.
#boy #camo #streetstyle #weekwith #palladium #sneakers #slowfashion #secondhand #handmade #sustainibility #youngphotographer