Strefa JBIEBER.pl

Strefa JBIEBER.pl Follow

Oficjalny Instagram polskiej strony JBIEBER.PL - śledź nas, by być na bieżąco z wiadomościami z życia Justina!

http://www.jbieber.pl/

305 Followers  210 Follow

Share Share Share

📃 Hailey Baldwin udzieliła wywiadu dla THECUT, w którym opowiedziała o ślubie z Justinem, planach i o relacji artysty z jej rodzicami. Zobaczcie przetłumaczony artykuł i przeczytajcie co miała do powiedzenia!

Kiedy zapytałam, czy przyszła pani Bieber wie, gdzie chciała się pobrać, uśmiechnęła się i powiedziała: "Myślę, że zawarcie związku w lesie byłoby bardzo piękne." Mówi, że ma wspaniałą osobę do planowania ślubu, która szuka idealnego miejsca, najlepiej na zachodnim wybrzeżu, a podczas gdy suknia ślubna jeszcze nie została stworzona, wybrano projektanta. Wesele będzie małe i rodzinne.
"Moja siostra będzie moją druhną" - uśmiecha się. "Ja byłam jej [druhną] w zeszłym roku. A może młodsza siostra Justina jako dziewczynka sypiąca kwiaty. Czy 10 latka jest za stara?”
Hailey mówi, że wie, że wielu widzi 22 letnie osoby jako zbyt młodych, aby się ożenić (mówi, że ślub będzie w 2019 roku), ale nie jest to czymś nowym w domu Baldwinów.
"Moja siostra miała 24 lata, gdy brała ślub, a moi rodzice też się pobrali się kiedy byli młodzi. Nie widzę powodu, aby czekać. Kiedy wiesz, że to prawdziwe, to jest prawdziwe.”
Najwyraźniej jej rodzice zgadzają się.
"Powiedziałam im: „Zatrzymalibyście mnie, gdybyście uważali, że to nie jest właściwa decyzja, prawda? A oni nie zrobili tego” mówi ze śmiechem. "Myślę, że kochają go bardziej niż mnie!" via. Thecut
📸 (09.09) Justin Bieber zauważony w Grand Rapids, Michigan.
📃 Karla Welch, długoletnia stylistka Justina Biebera opowiedziała o jego stylu, o pracy z nim oraz o zmianie wyglądu w wywiadzie. Koniecznie przeczytajcie!

Pytanie: Czy wy we dwoje usiedliście i zdecydowaliście o zmianie jego wyglądu czy to stało sie tak nagle?
Karla: To stało sie nagle. Od początku oboje zdecydowaliśmy się na to. Działam na ślepo, żeby pokazać mu kilka rzeczy. On zawsze to lubił. Czasem dostawałam sms z trasy, gdy pisał, że potrzebuje nowego białego stroju i w dwa dni je robiłam, po czym wysyłałam to w świat. Ze wszyatkich moich klientów, zawdzieczam moje nerwy i spokoj Justinowi. Na ten moment Justin nie jest bojaźliwy, więc ja też nie jestem. 
Pytanie: Kiedy stylizujesz kogoś na gale to jak to robisz? To jest ty pomagasz, które buty założyć ze spodniami? Czy to Twoje ramie ubiera tę osobę, bo wiesz jak z nią współpracować? Jak to wygląda?
Karla: Nie jestem stylistką z dnia na dzień  Wysyłam mu rzeczy, które mi się podobają i wiem, że jemu też się spodobają a potem on miesza to w taki sposób, w jaki mu się to podoba. Czasem wysyłam mu podpowiedz ja ma to wyglądać. 
Pytanie: Co idzie pierwsze?  Wąsy i włosy, a potem reszta czy nowy styl, a potem włosy? I kogo postanowieniem były włosy i wąsy?
Karla: Kto idzie pierwszy Justin czy Justin? Nie ma nikogo innego niż on! Zero strachu. Kocham to! 
Pytanie: Znasz słowo „scumbro”, które jest używane do opisywania wyglądu i co o tym myślisz?
Karla: Ha, więc ja mam wrażenie, że to utrzymuje biznes. 
Pytanie: Czy Justin decyduje o tym co założy czy oddaje decyzje w Twoje ręce?
Karla: Coś pomiędzy. Jest bystry. Ale wie, jak bardzo kocham jak pyta co o tym sądzę. On naprawdę wie, że to sprowadza moje życie w dobrą stronę!

Pytanie: Jeśli miałabys zrobić zdjęcie Justinowi do magazynu w jakim stylu by to było?
Karla: Moglibyśmy użyć wszystkiego po trochu, więcej alohy w naszych życiach ludzie!
📃 Karla Welch o Justinie Bieberze: „To co kocham w nim to jest to, że kocha ubrania, ale on nie myśli o tym jak chce wyglądać przed wejściem do garderoby. On niczego się nie boi! Wie o mnie bardzo dużo i zawsze pokazuje mi nowe marki i style. Lubi współpracować.”
📃 Hilaria Baldwin, ciocia Hailey Baldwin wypowiedziała się o zaręczynach @justinbieber i @haileybaldwin. Przeczytajcie co miała do powiedzenia! „Są bardzo dobrzy, jesteśmy bardzo podekscytowani z ich powodu. Przyjechali tego lata tuż przed zaręczynami i są bardzo słodcy. Znali się od zawsze, wiesz, kiedy widzisz tych ludzi w swoim życiu i mówisz: "zdecydowanie jesteście sobie przeznaczeni”. Po prostu bawcie się dobrze, możecie żyć tylko raz.”
📊 Zestawienie piosenek wydanych po albumie #Purpose! Zobaczcie jak prezentują się na platformie @spotify!
📸 (12.09) Justin Bieber i Hailey Baldwin z fanami w Atlanta, Georgia.
Więcej zdjęć znajdziecie na: www.jbieber.pl/gallery
📸 (12.09) Justin Bieber i Hailey Baldwin sfotografowani przez fanów w Atlanta, Georgia.
Więcej zdjęć znajdziecie na: www.jbieber.pl/gallery
📸 (12.09) Justin Bieber i Hailey Baldwin sfotografowani przez fanów w Atlanta, Georgia. 📝 (12.09) Fan: „Dzisiejszy dzień był szalony! Widziałem Justina i Hailey Byłem także w stanie uchwycić ten piękny moment dwóch szczęśliwych ludzi, zakochanych w sobie.”
📊 Zobaczcie jak #nobrainer prezentuje się w odsłonach na poszczególnych platformach!
📝 (11.09) Fanka: „Zrobiłam sobie zdjęcie z moim przyjacielem Justinem w Caribou, w Atlancie. 
On i jego dziewczyna Hailey byli niezwykle hojni dla wszystkich, którzy robili z nimi zdjęcia.”
🚨 WSPÓŁPRACA 🚨 
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com