M I C H A E L A

M I C H A E L A Follow

▫2018 / 16 📖
▫CR: // 📘
▫books 📚
▫blog ⬇

http://justbreatheandread.blogspot.cz/

512 Followers  75 Follow

Share Share Share

Myslím si, že je zbytečné Velkého Gatsbyho představovat, protože určitě většina z vás viděla film nebo knížku četla. Každopádně musím říct, že Velký Gatsby bude podle mě asi jedna z nejlepších knížek z maturitního seznamu. Knížka je krátká, snadno a rychle se čte a děj je taky zajímavý. Moc mi vyhovoval formát i velikost písma knížky, takže jsem měla knížku za chvíli přečtenou.
.
.
3🌟/5🌟
#thegreatgatsby #francisscottfitzgerald #book #bookstagram #booklover #bookworm
Tipy na letní čtení 🌞 i když musím říct, že moje letní čtení je zatím v úplně opačném duchu 
#kieracass #theselection #whatthegirlwants #lindseykelk #kerstingier #abbyclements #smoothie #books
No, musím říct, že na to, jak Dívka ve vlaku byla opěvovaná a všude propagovaná, mě trochu zklamala. Pořádná akce byla až na posledních 70 stránkách (knížka má něco málo přes 400). Občas samozřejmě autorka odhalila něco nečekaného, ale do těch konečných 70 stránek se spíš řešily vztahy mezi Rachel, Tomem a Annou.
.
.
.
3🌟/5🌟
#thegirlonthetrain #paulahawkins #book #bookstagram #booklovers #bookphotography #bookworm
Dlouho jsem chtěla zkusit přečíst knížku v angličtině, dokopala mě k tomu nakonec kamarádka, která mi koupila The girl on the train od Pauly Hawkins k narozeninám. Zatím jsem před stranou 200 a čte se mi to dobře, námět je zajímavý, zatím mi to ale přijde pomalé. Jsem téměř v polovině a skoro nic se tam nestalo. Doufám tedy, že přijde nějaká ta pořádná akce. Jakou anglickou knížku jste jako první přečetli vy?
.
.
#thegirlonthetrain #paulahawkins #reading #book #bookstagram #booklover #roses
Nedávno jsem se dívala na stránky Levných knih a zaujala mě tato knížka. Druhý den už jsem ji měla doma. Jedná se o dobrodružství Sherlocka Holmese a doktora Watsona. Bylo to poprvé, co jsem něco společného se Sherlockem četla. Nikdy jsem ani neviděla film, ani seriál. Očekávala jsem, že mě to bude bavit a ono mě to fakt bavilo. Takže pokud chcete nějakou levnou a dobrou knížku, skočte si pro ni, stojí asi 79 Kč.
.
.
4🌟/5🌟
#bonniemacbird #artintheblood #book #bookstagram #bookworm #glasses #reading #bookphotography
Co máte v plánu číst v létě? 🌞
.
.
.
#jennyhan #thesummeriturnedpretty #wewillalwayshavesummer #itsnotsummerwithoutyou #books #bookstagram #bookphotography #booklover #jota
Asi před týdnem jsem dočetla druhý historický román, který jsem zatím přečetla. Ze začátku (prvních asi 100 stránek) mě to absolutně nebavilo, potom jsem se ale do příběhu začetla. Jednoznačně mě více bavily pasáže z pohledu Vivian. Nakonec knížku hodnotím průměrně, jelikož historické romány nejsou uplně můj šálek čaje, nicméně tuto autorku mám opravdu ráda, i když si myslím, že její romány ze současnosti jsou o dost lepší. Pokud vás historické romány baví, tak si ji určitě zkuste přečíst.
.
.
3🌟/5🌟
#adeleparks #ifyougoaway #book #novel #bookstagram #booklover #bookworm #flower #czbookstagram
Druhý psychothriller od autorky jménem Shari Lapena je tentokrát o tom, že se hlavní hrdinka probudí v nemocnici s tím, že si na to, co se stalo, nepamatuje. Někdo cizí v domě je další skvělý psychothriller, jen je oproti knihy Manželé odvedle méně překvapivý.
.
4.5🌟/5🌟
.
#sharilapena #astrangerinthehouse #books #bookstagram #booklover #bookworm
Asi před čtvrt hodinou jsem dočetla první knihu od autorky jménem Shari Lapena. Myslím si, že knížku všichni znáte, protože jednu dobu byla přímo všude. Normálně thrillery vůbec nečtu, ale tato kniha mě zaujala. A jsem nesmírně ráda, že jsem šla do něčeho nového a knížku si přečetla. Je to totiž dokonalost sama. Pokud jste ještě nečetli, určitě to napravte! Recenzi si můžete přečíst na blogu.
.
5🌟/5🌟
#thecouplenextdoor #sharilapena #thriller #book #bookstagram #booklover #bookworm
#sharilapena #strangersinmyhouse #thecouplenextdoor #roses #books #bookstagram #bookphotography #booklover
#thebronzekey #cassandraclare #hollyblack #book #bookstagram #booklover #bookphotography #bookworm #czbookstagram #ukazcoctes
Včera jsem dočetla Srdeční záležitost. Upřímně, byla to nuda 😩. Hlavní ,,moment překvapení" vám vyspoileruje už anotace⁉a zbytek jednoduše čekáte. Bylo by mnohem lepší, kdyby to do anotace nedali. Pokud si tedy knížku plánujete přečíst, anotaci nečtěte. Kniha byla ale jinak čtivá 📖, jen děj byl poněkud zdlouhavý. Občas mě taky štvalo, že se něco řešilo, ale autor se chytl jedné věty, kterou začal rozebírat na dvě stránky. Úplně zbytečně. Kniha by mohla být klidně o 1/3 kratší. Od autora se mi jinak líbila nejvíc kniha Tentokrát to vyjde, kterou vám určitě mohu doporučit 👍.
.
.
.
3🌟/5🌟

#GillesLegardinier #book #bookstagram #booklover #bookphotography #bookworm #czbookstagram