Justyna Lis

Justyna Lis Follow

A woman who loves being a woman
Style blogger since 16’

✍🏽 to inspire & get inspired
💌 justynalis.com@gmail.com

Jak pokonać jesienną chandrę 👇🏽

http://www.justynalis.com/2018/09/sposoby-na-jesienna-chandre.html

19,720 Followers  2,786 Follow

Share Share Share

Kocham budzić się rano z myślą, że jest w życiu coś, co kocham robić. P a s j a. Nie wyobrażam sobie bez niej życia. Nie wyobrażam sobie nie mieć w sercu zaszczepionego pierwiastka czegoś, co mnie napędza. Nie narzekam na nudę. Jest tyle rzeczy, które bezustannie chcę robić, tyle projektów do zrealizowania, tyle planów do usnucia! Moją pasją od lat jest moda. Co jest Twoją pasją? Masz coś takiego?
Bare legs cause the last moments of hot autumn days need to be well used 💁🏽‍♀️
Leżę sobie i myślę, jak pięknie jest ż y ć. 🌜
L-O-V-E-R 💘
Retro vibes in my mind 🐆
Doceniam. Gorącą i tak dobrą kawę rano, że jeden kubek to o jakieś trzy za mało. Wolne dni i te pracujące też. Że mogę robić to co robię i sprawia mi to tyle radości. Doceniam to ile życie daje mi możliwości. To, że na każdym kroku mogę się czegoś uczyć. Że mogę zrobić ze swoim życiem tak wiele, bo każdy dzień to sto różnych rozwiązań. I mogę w nich przebierać. Doceniam to jaką cudowną garstkę ludzi mam przy sobie. To, że wiem komu mogę zaufać. I to, że jestem swoją najbardziej stabilną podporą. I te małe rzeczy, które przychodzą co dzień - bardziej lub mniej spodziewanie. I te duże, nad którymi pracowałam latami. Doceniam. A Ty doceniasz?
Mój ukochany makijażowy look - brąz, brąz i jeszcze raz brąz, a do tego wsuwki we włosach 👰🏽
A gdyby tak zamiast całej kosmetyczki nosić w torebce tylko jeden produkt, który posłuży do zrobienia całego makijażu? Paletka 5w1 od @isadora_polska to baza, puder modelujący, bronzer, róż i rozświetlacz zamknięte w zgrabnym, okrągłym opakowaniu, które możecie zabrać ze sobą wszędzie i nie narzekać, że torebka za ciężka! 🙏🏽 Rzadko ufam takim wielofunkcyjnym cudom, ale w przypadku tej paletki jest inaczej, bo w parze z kompaktowością idzie jakość. Przepiękny chłodny kolor pudru do modelowania (plus nie robi plam!), idealny odcień bronzera (zero pomarańczowych tonów), naturalny perłowy efekt rozświetlacza, prosta w użyciu i trwała baza, a na koniec dodający koloru policzkom róż. #isadorable
The most beautiful cake i’ve seen (and ate too) in my whole life from the most beautiful woman i’ve met. 🎂🙏🏽 To był jeden z piękniejszych dni mojego życia!
Przedstawiam Wam najszczęśliwszego człowieka na planecie, który wczoraj dowiedział się że za miesiąc leci zwiedzać Sardynię (Sardynia była jednym moich podróżniczych marzeń). Kocham swoje życie i nadal nie radzę sobie z wdzięcznością, która wypływa z każdej możliwej strony mnie. 
PS.: dziękuję za życzenia! ❤️
Dziś obchodzę swoje urodziny (nie wiem czemu, ale urodziny są dla mnie zawsze mega sentymentalne, ten dzień co roku wydaje się taki magiczny! 🙆🏽‍♀️) i z tej okazji najmocniej na świecie życzę samej sobie jeszcze większej samoświadomości (mam nadzieję że w tym roku życia uda mi się dotrzeć do takich zakątków swoich możliwości i słabości w jakich jeszcze nie byłam 🤔), niekończących się pokładów wytrwałości, otwartości na to co nieznane, spontaniczności, żebym nauczyła się w to, w co jeszcze nie umiem i oczywiście jeszcze więcej tak świetnych osób jakimi jesteście Wy! Kiedy cofam się o rok do tyłu (akurat urodziny spędzałam z P❤️ w Londynie) uświadamiam sobie, że nie miałam nawet 1/3 tak zaangażowanej grupy fantastycznych odbiorców tu na Instagramie! A oprócz tego wszystkiego co dotychczas wymieniłam, przede wszystkim życzę sobie żeby znaleźć sposób w jaki będę mogła odwdzięczyć się mojej ukochanej P za wszystko co robi dla mnie od prawie trzech lat! Jestem taka wdzięczna, że nie macie pojęcia!
Wet hair & freckles kind of look 💁🏽‍♀️