کهور | زندگی در سبک

کهور | زندگی در سبک Follow

ارائه دهنده انواع پوشش های ديوار و كف
اصفهان، شيخ صدوق شمالی، ابتدای شيخ مفيد‌

☎️ 36618180

http://www.kahour.com/

18,434 Followers  4 Follow

Share Share Share

.
هر سال با نزدیک شدن به ایام کریسمس رنگ سال نیز انتخاب می شود. از سال ۲۰۰۰ رنگ هر سال توسط شرکت پنتون تعیین می شود که بسیاری از مردم با اطلاع از رنگ سال لباس ها و لوازم خود را بر اساس این رنگ انتخاب می کنند. این شرکت امسال رنگ مرجانی را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده.
.
#coy2019
.
با رنگ‌های گرم هوای سرد رو گرم کردیم
.
زیبایی طبیعت را به داخل خانه آوردیم.
.
انتخاب رنگ کاغذ دیواری در اتاق کودکان خود از قواعدی جداگانه برخوردار است.
برای مثال برای اتاق نوزاد بهتر است از رنگ های ملایم و آرامش بخش استفاده شود.
.
کاغذ دیواری سبز رنگ با الهام از عناصر موجود در طبیعت، فضایی آرامش بخش که هم جنب و جوش و هم دنیایی از رنگ های گرمسیری را به سرعت در محیط داخلی شما به جریان میاندازد .
دیوارپوش هایی با سبک گرمسیری و استوایی از جمله کاغذ دیواری هایی هستند که فضایی متفاوت را به تصویر می کشند.
.
در صورتیکه شما از کاغذ دیواری با طرح های گلدار ریز و در هم رفته و به اصطلاح رایج شلوغ در فضاهای اصلی استفاده کنید فضا جمع تر و کوچک تر می شود. پیشنهاد ما به شما این است که از این مدل کاغذدیواری ها در کنج ها و گوشه ها ی اتاق یا تک دیوارها استفاده کنید.
.
اگر به دنبال اتاق خوابی با فضای گرم سنتی و اندکی تجملی هستید، استفاده از رنگ‌های به کار رفته در صنایع دستی شرقی راه حلی مناسب برای دستیابی به چنین فضایی است.
.
برای محیطی اداری که سبکی بسیار مدرن دارد، باید از کاغذ دیواری هایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید. کاغذ با مشخصات ذکر شده محیط شما را آرام و منظم خواهد کرد، همچنین اگر در انتخاب رنگبندی کاغذتان، از کاغذ های رنگ روشن و ملایم انتخاب شود آرامش بیشتر در فضا جریان خواهد یافت.
.
از نظر بسیاری از افراد ایده آل ترین محیط برای زندگی، فضایی است که در طول روز نور خورشید تماما در آن حضور داشته باشد. خلق کردن چنین فضایی در بهترین حالت ممکن، تنها از طریق آشنایی با تاثیرات رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار امکان پذیر است.
رنگ های گرم و درخشان همچون کاغذ دیواری رنگ زرد با افزایش روشنایی محیط و احساس گرمای مطبوع، همواره حس تابش پرتو های نور خورشید را در شما ایجاد خواهند کرد
.
سرگرم کننده ، جذاب ، پر انرژی و کارا ، از ویژگی های بارز و چشم نواز رنگ نارنجی است که باعث تحریک فعالیت و حس زندگی در انسان می شود. این ادراکات از رنگ نارنجی سبب می شود تا این رنگ به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای دفاتر کار ، به خصوص محیط های خلاق و کارا قرار گیرد ! اجرای دکوراسیون داخلی با بهره گیری از کاغذ دیواری در طیفی از رنگ های روشن و تیره نارنجی ، یک فضای شیک، شاد و با هویت را در محیط کار شما ایجاد خواهد کرد
.
استفاده از طرح های بافت دار علاوه بر عمق بخشیدن به دیوارهای اتاق، صدای محیط را نیز تا حدی جذب می كنند و نسبت به سطوح براق و صیقلی دیوارهای رنگ شده انعكاس صدای کمتری دارد.
.
انواع کاغذ دیواری
.
"بخش دوم"