Kahveciniz

Kahveciniz Follow

İşletmeniz, ofisiniz, eviniz için 27 yıldır en kaliteli kahvenin satış noktası 🍵
Alışveriş linki ⬇️

https://www.kahveciniz.com/

20,115 Followers  485 Follow

Share Share Share

Kosova Kahvesi Grande Millennium tekrardan satışta. Link Story'de 🍵
Ambruvase Guatemala Çekirdek Kahve 500 Gr 🍵
Sen hiç Guatemala kahvesi denedin mi? Denemiş olsaydın öyle bakmaz, hemen alırdın. Keyfine bakardın.  Çekirdek halinde, hep taptaze. Ohh mis!
Bütün cihan işitsin ki efendiler, artık İzmir hiçbir kirli ayağın üzerine basamayacağı kutsal bir topraktır.
İlk yudumundan son yudumuna kadar lezzetinden ödün vermeyen bir fincana kahveyi hızlı ve doğru metotla demlemenin en pratik yollarından biri: ‘American Press’.
Kuşadası Rockburger Festival ine Karavanımız ile gidiyoruz...Bekleriz...#kahvecinizshop #kahveciniz @rocknburgertr #rocknburgertr #rock #kuşadası #kusadasi  #festival #kafematik https://www.kahveciniz.com
Kahveciniz Rock'N Burger Festivalinde!🦉 Rock'N Burger Konsept Festivali, İzmir'in Selçuk beldesinin Pamucak sahilinde 6-7-8-9 Eylül'de gerçekleşecektir.
#kahveciniz #rocknburger #pamucak #pamucaksahili
Damlama yöntemi ile soğuk kahve demlemesi Hario Shizuku ile artık çok kolay. Özel tasarımlı damlama mekanizması ile akış ayarı ihtiyacı duymuyor. Bu sayede herkes tarafından kolayca kullanılabiliyor. 1-2 saatte 600ml kahve demlemenize olanak sağlar.Damlama yöntemi ile soğuk kahve demlemesi shizuku ile artık çok kolay.
Zafer bizim. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun! 🇹🇷
Cafflano All in One, 6 ekipmanı birden içinde barındıran,kahve tutkunlarının diledikleri zaman ve diledikleri yerde nitelikli kahve demleyebilmelerini sağlayan dünyanın ilk taşınabilir kahve makinesidir.
İyi bayramlar 😀
Kapsül kahve sevdalıları için çeşit çeşit kapsül kahveler Kahveciniz'de.
Lavazza, Caffe Vergnano, Cru Kafe, Kimbo , Douwe Egberts, Gimoka, Nescafe, Illy #kahveciniz #uyumazuyutmaz #kahvecilerim #kahve #kahvekahve #filtrekahve #jacobs #lavazza #çekirdekkahve #filtrekahve #kahve #kafematik #hario #filtrekahvemakinesi #filtrekahvemakinesi #kapsül #motta #nespresso #kapsülkahve #demleme
Dünyanın en çok tüketilen çekirdek kahveleri Kahveciniz'de. Hemen uğrayın 🍵