Журнал "КАНА"

Журнал "КАНА" Follow

🌻християнський журнал для родини #kana_ua

https://kana.org.ua/

909 Followers  386 Follow

Share Share Share

Вересень. Новий номер. Зустрічайте!!
Фрагмент розмови подружжя Волівендерів, до яких ми потрапили на гостину: "Андрій: У нас нема такого чіткого поділу обов’язків.

Наталя: Андрій може встати зранку і зварити їсти. І каву приготувати. Я от сьогодні вночі пекла пляцок. Зранку прокинулася – кава вже мене чекала.

Андрій: Мене не дратує, що коли я приходжу, дружина шиє чи вишиває, чи робить намисто. Вона не мусить зриватися і давати мені на стіл їсти. Я собі й сам можу взяти, бо розумію, що Наталя теж гроші заробляє.

Наталя: Він може щось сказати, але справді, бере собі їсти сам. Я знаю випадки, коли чоловік не розігріє собі обід, навіть коли все вже приготовлено. Мій чоловік взагалі добре на кухні орієнтується, знає, де що лежить". журнал "КАНА" №7, 2018
– Отче, коли зародилася Ваша любов до сакрального мистецтва?
– Мабуть, того дня, коли я вперше переступив церковний поріг. Мені було шість років. Ще десять років перед тим, тобто 1951 року, радянська влада зачинила церкву в моєму рідному селі Добряни, а пароха о. Богдана Сенету відправили на 25 років до Сибіру. Через 10 років її відчинили, і то з технічних причин: вітер зірвав бляху з церкви. Голова сільської ради Іван Мілян звернувся до райкому і лише з допомогою сільського паламаря зміг вибрати свій ключ з-поміж безлічі інших церковних ключів з цілого району. Маючи в руках ключі, місцеві звернулися до сільського коваля і зробили копію. Так люди повернули собі церковні ключі.

Уривок із розмови Наталія Юліана Андрусів з ієромонахом Севастіаном Дмитрухом, рятівником та ініціатором реставрації пам’яток сакрального мистецтва, настоятелем храму блаженного Климентія Шептицького у Львові, Головою комісії сакрального мистецтва Львівської архиєпархії, невтомним збирачем експонатів сакрального мистецтва, співзасновником і директором Музею сакрального мистецтва Львівської архиєпархії УГКЦ.

журнал "КАНА" №7, 2018
Теплих Вам вихідних!

#kana_ua
Про вміння слухати...