Екологічні будівельні рішення

Екологічні будівельні рішення Follow

Офіційний дилер
#Koramic керамічна черепиця
#KME покрівельні мідь
#Terca клінкерна цегла
#Penter бруківка
#Porotherm #Leier керамічні блоки
0676747032

http://www.komplex-dah.com.ua/

6,163 Followers  2,378 Follow

Share Share Share

Палац Естергазі впродовж усієї своєї історії знав багато реконструкцій та перебудов. Але ця була особливою. Запропонований проект видався надзвичайно цікавим. Не тільки через багату кількасторічну історію, в яку вирішили вписати сучасні будівельні технології. 
Архітектори поєднали, здавалося б, непоєднувані речі. Для добудови нових приміщень палацового комплексу використати керамічні блоки Porotherm 25, 30 та 38.

#комплексДах #Porotherm #керамічні блоки
Які плани на вихідні? :) #комплексДах #вихідні
Сьогоднішній настрій :) #комплексДах
Неспокійні сусіди?
Маємо вирішення)) #комплексДах
Вже п'ятниця)
А ви розпланували з ким проведете вихідні? :) #комплексДах #вихідні
Коротко про використання клінкерної цегли 
Beijing Nutrichem Research Center

#настрійдня #комплексДах
#Китай #Terca
Цервка у  Chideock Британія.

Історія цієї каплиці сягає часів Громадянської війни 1642–1651 років. Тоді це був палацовий амбар, де проводились таємні католицькі служби. Хампфрі Вільд та його син Чарльз розбудували тут прекрасну церкву присвячену святому Ігнатію Лойолі, засновнику єзуїтського ордену, або як їх ще називали “піхотинці Папи”. Для реставрації будівлі з такою особливою історією були потрібні особливі покрівельні матеріали, зроблені на замовлення. Для прикладу архітектори використали старі черепиці, знайдені в одній з складських будівель.

#Комплексдах #Британія #Черепиця
Як створити школу мрії? В Нідерландах підійшли творчо до цього питання. Що з цього вийшло ви можете побачити на світлинах.
Та особливого шарму (на нашу думку :) ) цій будівлі надає керамічна черепиця Koramic Actua 10. 
Компанія #комплексДах  пропонує найширший асортимент керамічної черепиці #Koramic
Звертайтесь і ми витілимо найсміливіші ваші ідеї

#нідерланди
Тут переплелась історія з ароматним запахом кави. Саме таке виникає враження, коли відвідуєш один з кращих львівських готелів – “Леополіс”. Вперше кам’яницю, що стояла на цьому місці згадано у 1767 році. Першим господарем був “золотих і срібних справ майстер”. Сучасного вигляду будівля набула на зламі 19-20 століть. В той час вона належала родині купців Шафф.
Кам'яниця органічно вписана у рядову забудову вул. Шевської, вирізняючись неоренесансним архітектурним декором, характерним для Львова XIX ст. Саме цей фактор, а також декілька інших (функціональність, довговічність, ціна) були головними при реконструкції даху готелю “Леополіс”. У всі ці параметри ідеально вписалась черепиця Koramic E32 поставлена компанією Комплекс Дах.

Керамічна черепиця Е32  виготовляється на німецькому заводі у місті Гьорліц. Її форма є найпопулярнішою в сучасній Європі. Ця черепиця надає покрівлі неповторного класичного вигляду, а також підкреслює статус її власника. Ціна коливається від 18,6 євро/м2

#комплексДах #Koramic #львів
Німецька клінкерна цегла Terca BK1
Розміри: 240x115x71
Вага: 3,75 кг
Марка міцності 300
Ця красуня прикрасить фасад будь-якого будинку

Дізнавайтесь ціну за телефоном 
067 6747 032

#комплексДах #Terca #клінкернацегла
Плануєте відвідати Польщу? Тоді не оминайте увагою Hotel Krasicki.

Ізюминкою стане його багаторічна історія. Більше чотирьох століть тут проживали Вармінські єпископи (історична область Прусії). Стіни готелю пам'ятають численних знаменитостей та світових політиків, серед яких: Сигізмунд ІІІ Ваза, імператор Павло І, Карл ХVII та сам Наполеон Бонапарт.

Проводячи покрівельні роботи архітектори обрали особливу керамічну черепицю #Koramic #Cavus 14.

Черепички модельного ряду Cavus ідеально підходять як для нових будівель, так і для об'єктів, де важливо зберегти історичну атомсферу навколишнього середовища.

#Комплексдах #Подорожі #koramic
Приємно, коли розумієш, що за продуктом, який ми пропонуємо – майбутнє. #Екологічність та #енергозбереження – це вже давно не тренд, а основна з засад в будівництві. 
Саме такі думки виникли при активній участі #комплексДах'івського десанту в #ActiveHouseDays.
Чекайте втілення нових ідей вже невдовзі, а поки що можемо поділитись світлинами з цього надихаючого заходу.

П.С. Приємно вражені презентацією наших друзів з #VELUX

#Київ #Архітектура #екодім