Laber Organik Kozmetikler

Laber Organik Kozmetikler Follow

Laber Kimya'dan,Anadolu’nun el değmemiş muhteşem doğasından,eşsiz güzellikteki bitkilerinden sertifikalı organik kozmetik ürünler.Organic cosmetic.

http://www.laberkimya.com/

1,005 Followers  1,519 Follow

Share Share Share

İva Natura Kozmetik Kısa Film Yarışmasında ödül alan filmlerin gösterimini yaptık. 
#ivanatura #kazdaglari #organikkozmetik #organikyaşam
Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Iva Natura Akademi işbirliği ile kozmetik bitkileri yürüyüşü yapıyoruz. Cittaslow seçilen Erzurum'un doğa harikası ilçesi Uzundere de, kozmetik bitkilerinin izinden yürüyeceğiz.  Atatürk Üniversitesin den kalkacak otobüsler ile gerçekleşecek gezimiz de Eczacılık Fakültesi'nin değerli hocaları güzergah üzerinde ki bitkileri tanıtacaklar. Katılım için belirttiğimiz telefon numaralarından ve email adreslerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.
#atatürküniversitesi #erzurum #ivanatura #eczacılık #kozmetikbitkileri #doğayürüyüşü #gezi #etkinlik #dogalhayat #organikyasam
Genel Müdürümüz Sayın Levent Kahrıman Yaşar Üniversitesi öğrencileri ile girişimcilik üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

#laberkimya #leventkahrıman #girişimcilik #laberorganikkozmetik
Vivaness Organik Kozmetik fuarındayız. Dördüncü kez katılıyor olduğumuz bu fuarda aynı çosku ve inanç ile Anadolu'nun kozmetik bitkilerini içeren İva Natura Organik Kozmetik ürünlerimizi  anlatmaya devam ediyoruz. 
#ivanatura #organikkozmetik #organiccosmetics #vivaness2018 #anatolianplants #germany
2. İva Natura Kozmetik Kısa Film Yarışması hazırlıkları başladı. Kısa süre içinde yarışma takvimini paylaşacağız.

#ivanatura #kisafilm #anadolubitkileri #anatolianplants
Genel Müdürümüz Sayın Levent Kahrıman yarın saat 11.00 da  Ege Radyo da Sayın Eylem Aslan 'ın konuğu olacak. Organik Kozmetik üzerine olacak bu güzel programı dünyanın her yerinden aşağıda ki linkten dinleyebilirsiniz. 
#ivanatura #organikkozmetik
#organikyasam #radyoege
#eylemaslan #leventkahrıman
http://ege.radyoege.com.tr/player.php
Karakafes otu ve Kekik özleri ile cildinizin akne ye karşı bakımını yapabilirsiniz. Iva Natura Organik Sertifikalı Akne Karşıtı Krem sadece 53 TL ve de kargo ücretsiz. Hemen sipariş verin.

#ivanatura a #organikkrem #organikkozmetik #karakafesotu #kekim #çanakkale e #kazdağları #anadolubitkileri #anatolianplants
The fourth time at Vivaness. 14. - 17. Februar 2018, Exhibition Centre
90471 Nürnberg, Germany.
#ivanatura #vivaness2018 #biofach2018 #laber #anatolianplants #organiccosmetics #organiclife
İva Natura Siyah Organik Şampuan ile tanışın. Isırgan özlü bu ürün ile saçlarını daha güçlü ve daha sağlıklı olacak. Üstelik sadece 35 TL ve %10 Laber Market puanı kazanıyorsunuz. 
https://www.labermarket.com/kategoriler-urun-ayrinti-iva-natura-organik-siyah-sampuan-85-153

#ivanatura #organikşampuan #siyahşampuan #ısırgan #nettle #kars #anadolubitkileri #anatolianplants #sağlıklıyaşam #güçlüsaçlar
Etkinliği doğrulanmış İva Natura Organik Beyazlatıcı Krem. Meyan Kökü özleri ile hazırlanmış bu özel krem sadece 59 TL ye, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile ulaşabilirsiniz. 
https://www.labermarket.com/mobil/kategoriler-urun-ayrinti-iva-natura-organik-beyazlatici-krem-90-144

#ivanatura #organikkozmetik #organikyasam #organikkrem #beyazlatıcıkrem #whiteningcream #meyankökü #licorice
Son gün yarın , büyük indirimi kaçırmayın. 
www.labermarket.com 
#ivanatura #organikkrem #organikyasam #indirim #labermarket
Yeni yıl öncesi mesaide yılın son kahvaltısını birlikte yaptık :) herkese iyi yıllar diliyoruz. 2018 yılında da kalite ve sağlık dolu ürünler yapmaya devam edeceğiz .

#ivanatura #organikkozmetik #laber #yeniyil #2018 #ekipruhu