מתנ"ס יקנעם

מתנ"ס יקנעם Follow

רשת מרכזים קהילתיים יקנעם מהווה את הזרוע היוזמת, המתכננת והמבצעת של עיריית יקנעם בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, התרבות ובפנאי בעיר.

http://www.matnas-y.co.il/

329 Followers  928 Follow

Share Share Share

מחנה ריקוד פסח 2019 הגיע לסיום היה מושלם 😍
יום ראשון
ושימו לב, עברנו לרחבת המתנ"ס ....
1.	תעודת בוגר של קורס מדריכי אמנויות לחימה טיפוליות הוענקה לרון חיימוביץ  מדריך בית הספר לאומנויות לחימה משולבות והגנה עצמית של מתנ"ס יקנעם. חיימוביץ' הינו בוגר איכותי של הקורס הייחודי: מדריכי אמנויות לחימה טיפוליות לבעלי הפרעת קשב וריכוז מטעם המכללה האקדמית בוינגייט . בקרוב יפתח הקורס הראשון במתנ"ס. בתמונה יחד עם ד"ר אבי אשר קלאו ראש הקורס.
מתנס יקנעם מדבר מעשים טובים בדגש על היום המיוחד הזה. עם הפנים לקהילה במהלך כל השנה. מתנס יקנעם שלך ובשבילך.
עושים טוב כל השנה.
איזו התרגשות!!
מאושרים לספר שאתמול בערב הוסכם כי יומיים לפני ההופעה בת"א יגיע @בון ג'ובי להופעת אנפלגד יחידה ובלעדית בעיר יקנעם - כשהטבע פוגש קידמה . 
ההופעה היחודית הובטחה ואושרה אחרי שיחה חמה בין האמרגן והמפיק שוקי וויס לבין ראש העיר סימון אלפסי ששנייהם שמו לפניהם להביא מופעים גדולים גם לפריפריה של ישראל. 
המופע יתקיים באמפי פארק ביקנעם ומכירת הכרטיסים תחל בקרוב.
http://www.matnas-y.co.il/html5/EventproLookup.taf?function=details&_ID=31326&did=4500&G=&SM=&_UserReference=FA484C7EDD3F90FF5C88C1B0
שוב, הג'ודו של מתנ"ס יקנעם חוזר עם קולקציה חדשה של מדליות מהתחרות גביע האיגוד שהתקיימה לאחרונה ברעננה . בתמונה, גודאי המתנ"ס מימין לשמאל - מיכאל מרזין – מקום 1, אורי סיוון -1 . דניאל רוייטברג (על הכתפיים)-2. נועם בן שמעון – 3. מתן מאיוסט - 2 . אייל שיימן - 1 .אלמוג קמינר - 3 . כי הדרך לאולימפיאדה עוד ארוכה ומפותלת.
מה עושים עם הילדים בפסח? 
נרשמים לקיטנות פסח במתנ"ס >> http://bit.ly/pesahmatnas
קונצרט חורפי של מחלקת הנשיפה של קונסרבטוריון מתנ"ס יקנעם בניצוחו של המורה לאוניד קובלנקו, התקיים השבוע במתנ"ס אלונים. התלמידים ניגנו יצירות מגוונות כסולנים ובהרכב. קלאסי לטיני, קווין ועוד. ההורים התרגשו.....
•	יום האישה ביקנעם. מאות נשים הגיעו ליהנות ולהתענג עם פאר טסי במופע  סוער ומקפיץ שנרקם בשת"פ בין מיכל דריהם רכז תחום הנשים במתנ"ס יקנעם וכרמית חובל-טון ממעמד האישה בעיריית יקנעם.  בין המברכים היו יו"ר הנהלת המתנ"ס לאה פדידה ומוניק קונפינו מנכ"לית העירייה. נציגות בנק פועלים וחברת סינייל קיבלו פרחים והוקרה על תומתם להצלחת המופע. בסוף המופע, נשים רבות דיברו ואמרו שהן מוכנות למופע כזה מידי חודש.
מי עוד לא נרשמה?? >>> http://www.matnas-y.co.il/html5/EventproLookup.taf?function=details&_ID=31098&did=4500&G=&SM=&_UserReference=FA484C7EDD3F90FF5C88C1B0
הנבחרת התחרותית המקצועית בהנהלת ליהי דניאל השתתפה בתחרות בינלאומית dance star international .שהתקיימה באור עקיבא .וקטפה את הגביע היוקרתי grand pri מעל המקום הראשון הפרס הגבוה ביותר בתחרות בקטגוריית ההיפ הופ . אנחנו גאים ומאחלים לנבחרת לקטוף עוד הרבה מקומות ראשונים בתחרויות מכובדות כמו זאת . כל הכבוד לליהי דניאל כוראוגרפית יוצרת ורקדנית ולכוראוגאפית שלה דורין פלדמן .