Mavigün Koleji

Mavigün Koleji Follow

İZ BIRAKACAK NESİLLER İÇİN
Anaokulu İlkokul Ortaokul Fen Lisesi And.Lisesi
Gaziosmanpaşa / İstanbul

http://www.mavigunkoleji.k12.tr/

1,110 Followers  36 Follow

Share Share Share

Taşarım ve Keçe Kulübü öğrencilerimizin 1. dönem sonu "Sergileri"
#mavigünkoleji #izbırakacaknesiller
Okulumuza ilçe, il ve ulusal düzeyde çeşitli yarışmalarda derece kazandıran öğrencilere İFTİHAR belgeleri takdim edildi. Ayrıca karne ortalamalarına göre 5,6,7 ve 8. sınıflarda ilk üçe giren öğrencilere BAŞARI belgeleri verildi. #mavigünkoleji #eğitim  #akademikbaşarı #izbırakacaknesiller
İSTANBUL BÖLGE SATRANÇ TURNUVASINDAN FİNALLERE 
16-17 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen İstanbul 2.Bölge Okullar Arası Takım Satranç Turnuvasında, MİNİK KIZ takımımız Bölge 4.sü, olarak İstanbul Finallerine gitme hakkı elde etmiştir.  Bayrampaşa,Beşiktaş, Beyoğlu,Esenler,Eyüp,Fatih, Gaziosmanpaşa,Sarıyer, Sultangazi,Şişli, Zeytinburnu ilçelerini kapsayan, 2.Bölge Turnuvasında okulumuzu başarıyla temsil eden Minik Kız Takımı öğrencilerimiz; Melek Polatkesen, Ecrin Şimşek, Naz Aslan, Duru Nisa Koca, Şevval Demirci'ye ,turnuvada öğrencilerimize rehberlik eden Okulumuz Satranç Antrenörleri: Faruk Hasanoğlu, Zülfa Ünal ve Hakan Hanlı'ya, öğrencilerimizin satranç konusundaki gelişimlerini takip eden İlkokul Müdür Yardımcımız Erhan Taşçı'ya , desteklerinden dolayı sayın velilerimize çok teşekkür eder, öğrencilerimize FİNAL TURNUVASINDA başarılar dileriz.
#mavigünkoleji 
#izbırakacaknesiller
Minik Kız Satranç Takımımız Bölge Turnuvalarında gösterdiği başarılı performans ile İSTANBUL OKULLAR ARASI FİNAL TURNUVALARINA katılmaya hak kazandı. Öğrencilerimize bu önemli turnuvada başarılar dileriz.
#mavigünsatranç 
#mavigünkoleji 
#izbırakacaknesiller
3.Sınıflarımız "Yazılı Anlatım Becerileri" etkinlikleri kapsamında "Mektup" yazmayı öğrendiler. İlk mektuplarını da Okul Müdürümüz Sn.Mustafa Aguş'a yazdılar. 
#mavigünkoleji #izbırakacaknesiller
5. sınıf öğrencilerimizle baş harflerimizi boyadık ve "ondalık sayı" gösterimlerini yapraklarına yazdık.Matematik Öğretmenimiz Büşra Şahin Özkaya'ya teşekkür ederiz.
#izbırakacaknesiller #mavigünkoleji
Enerji verimliliği; tüketilen enerji miktarının, üretimdeki miktar ve kaliteyi düşürmeden, ekonomik kalkınmayı ve sosyal refahı engellemeden en aza indirilmesidir.  Türkiye genelindeki ortaokullar arasında; enerji verimliliği bilincini arttırmak, enerji kaynaklarının verimli kullanılması, çocuklar arasında farkındalık oluşturmak ve bilinç düzeyinin geliştirilmesi için “Enerji Verimliliği” temalı öykü yarışması düzenlendi.  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı İşleri Genel Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün  işbirliği ile düzenlediği bu yarışmadan okulumuz 8C sınıfı öğrencisi Kadir Can ÖZER, İLÇE ÜÇÜNCÜSÜolmuştur.  Öğrencimizi ve yetişmesinde emeği geçen Türkçe Öğretmenimiz Begüm Sağlam’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

#mavigünkoleji #izbırakacaknesiller
Küçük Kız Satranç Takımımız İstanbul Bölge 2.si 
#mavigünkoleji #izbırakacaknesiller
3 Takımla katıldığımız "İstanbul 2. Bölge Okullar Arası Takım Satranç Turnuvasinda"
Küçük Kız Satranç Takımımız Bölge 2.si oldu.
Öğrencilerimizi ve emeği geçen antrenörlerimizi tebrik ederiz.
#mavigünkoleji #izbırakacaknesiller
15 Ocak 2019 Salı Günü Ortaokul öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz "KARTEPE GEZİSİ"
#mavigünkoleji #izbırakacaknesiller
15 Ocak 2019 Salı Günü Ortaokul öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz "KARTEPE GEZİSİ"
#mavigünkoleji #izbırakacaknesiller