Mavi Şimşekler

Mavi Şimşekler Follow

Mavi Şimşekler Resmi IG Hesabı
(Official Instagram Account of Mavi Şimşekler)
http://twitter.com/Demirsporum
http://facebook.com/mavisimseklerim

http://www.mavisimsekler.com/

12,921 Followers  29 Follow

Share Share Share

Hayatta olmayanlara rahmet dilerken... Hayatta olan tüm babaların, sağlıklı bir ömür geçirmesini dileyerek, babalar gününü kutluyoruz..💙 #BabalarGünüKutluOlsun
Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Salim Manav ile yaptığı görüşmede açıklamalarda bulundu. Hatay maçının ardından teknik heyetle oturup konuştuk en faydalı isimler üzerine bayram sabahı dahil çalıştık. Bizimle ilgili meşhur isimler yanyana getirildi.. Kimse bizden meşhur olmuş futbolcu beklemesin.Biz, bizim takıma en uygun futbolcuyu alacağız. Herkes müsterih olsun kulüpten bir forma çıkacağı zaman bile parası ödenerek çıkıyor. Yaklaşık 15 milyon temlik var kulübün başında, ve TFF'den gelen para komple Mehmet Gökoğluna gidiyor.

POTE İLE YOLLARIMIZ AYRILDI

Pote ile görüştük ve gidiyor. Karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Allah ondan razı olsun. Çok çalıştı uğraştı ama olmayınca olmuyor. Keşke biraz daha faydalanabilseydik ondan , bellkide şu an süperligde olabilirdik ama olmadı. Allah yolunu açık etsin. Gladky ile ilgili birşey demek istemiyorum. Karşılıklı konuşmadığımız kimse ile ilgili birşey demek istemiyrum.

SEZER ÖZMEN ADANA DEMİRSPOR'DA

Sezer Özmen'le görüştüm, Nasılsın dedim.. İyiyim hatta 3 maç oynadım diyince, bende gel o zaman bizim kampa katıl dedim. Neticede bizim için ayağını kırmış bir adamdı ve ona borcumuz vardı.

YILMAZ VURAL VE TANJU İLE MAHKEMELİĞİZ

Yılmaz Vural bizi mahkemeye vermiş. Ben gidersem bir kuruş para almam demesine rağmen. 400 bin lira için bizi mahkemeye verdi. Tanju Çolak'da bizi mahkemeye vermiş bizde ona çek sahtekarlığından dolayı mahkemeye verdik.

BORÇLA İLGİLİ OLARAK

Bizi siyasi olarak yıpratmaya çalışıyorlar. Borç var evet ama bize borç, o parayı isteyende yok edende yok. İlk geldiğimiz zamanda söylediğimiz gibi bir kuruş bile temlik koymayacağım. Ama o borç orada akbabalar için duracak, yarın bir gün o akbabalar geldikleri zaman o borcu görüp Adana Demirspor'dan nemalanmalarına izin vermeyeceğim.
Adana Demirspor başkanı Sn. Murat Sancak "Bana Adana Demirspor Başkanlığını teklif ettiklerinde 35 milyon TL borç var demişlerdi, şehirden 20 Milyon para toplanacaktı. Kalan 15 milyon da eski yöneticilerindi onları ödemeyeceğiz diye düşünüyorduk. Transferleri de ben yapar, 25-30 milyon lirayla bu işi biterebilirdik  ama öyle çıkmadı. Eski borcumuz 53,5 milyon olarak belirlendi. Ve hatta hala kayıtlarımızda görünmeyen eski futbolcular bile mahkeme kararıyla gelip paralarını almaya başladılar. Koskoca Adana'dan sadece 1 milyon toplandı. Verdikleri sözü tutmadılar. Buradan şehrin belediye başkanlarını ve valisini eleştiriyorum." ADANA DEMİRSPOR'UN TOPLAM BORCU 103 MİLYON TL

Başkanımız Sn. Murat Sancak ile yaptığımız görüşmede, kendisi bu bilgiyi doğruladı ve "Evet doğrudur. Kulübü 53,3 Milyon borçla devraldık.. Transferler, kulübün aylık giderleri ve primlerle buraya çıktı. Dışarıya 23,5 milyon borcumuz var sadece. Diğer borç bize, yabancıya değildir." şeklinde ekleme yaptı.
FırçaSON!
İzlanda'yı Adana'ya bekliyoruz.. 😍😘
Adana 5 Ocak Gazetesinden Ergun Kara, altyapı ile ilgili Gökhan Göktürk ile yaptığı röportajda Adana Demirspor'un geleceğinin emin ellerde olduğunu gösterirken, açılan futbol okulları ile yetiştirilen ve tespit edilen yeteneklerin Adana Demirspor'u yıllarca sırtlayacağı sinyalleri verdi. Bu röportajı bugün ki 5 Ocak gazetesinde bulabilirsiniz.

RÖPORTAJDAN ÖNE ÇIKANLAR

Adana Demirspor Altyapısında yıllar sonra büyük bir  hareketlilik var.  Başkan Murat Sancak'ın büyük önem verdiği Altyapıda sorumluluğa getirilen Gökhan Göktürk ekibiyle beraber önemli işlere imza atmaya başladılar.

HEDEF 5000 ÖĞRENCİ

Altyapı Demirspor'un hazinesi olacak diyen Gökhan Göktürk "-10 yaş grubu kurduk. Bunların tamamı futbol okullarımızdan geldi. Hepsi yetenekli yani 10 yıl sonrasının oyuncuları bunlar. Şu an toplamda 22 futbol okulumuz var. 890 tanede talebemiz var. Hedefimiz 5000 öğrenci.

O İSİM CENGİZ ÜNDER'Dİ

Altınordu'da çalışırken Balıkesir'de okul açmıştık. Birgün bizi aradılar. "Gökhan bir tane yetenek var gel izle" dediler. Atladım gittim. O isim Cengiz Ünder idi. Açtığımız futbol okullarından bulduk. Şimdi Çanakkalede futbol okulu açtık, Osmaniye'de, Karataşta Kozan'da okullarımız var. Gelemeyene biz gidiyoruz. Örneğin Doğankent'te futbol okulumuzda öğrenci sayımız 65 oldu. ve buradan da 2 tane oyuncu yakaladık.

LİVERPOL VE BARCELONA İLE OYNAYACAĞIZ

Yurt dışındaki turnuvalara katılmak istiyoruz. Uzun yerlerin hepsine uçakla gideceğiz. Oyuncuların aileleri de çok mutlu. İzmir ve Ankara'dan sonra Alaçatı'da da futbol okulu açacağız. Burada da Demirspor bayrağı dalgalanmalı. Alt kategorilerde Liverpol ve Barcelona ile oynamak istiyoruz" dedi.
Adana Hava Durumu: Şimşekli!🌩️
Dini, imanı olmayan hain terör örgütü pkk tarafından kalleşçe şehit edilen #AybükeYalçın öğretmenimiz. Bugün tam iki yıl oldu. Unutmadık seni..
Fransa'yı sahadan silen, derinden üzen pırıl pırıl, aslan gibi çocuklarımız.. #TURFRA 🇹🇷👊👏
Geçtiğimiz sezon artık geride kaldı ve malesef finalin kapısından son dakikada geri dönmenin hüznünü acısını travmasını yaşadık. Geride bıraktığımız sezonda heyecanlandık, acabalar yaşadık, hocalar değiştirdik, yeni futbolcular geldi... Tribün olarak da, şehir olarak da bütünleşemedik. Esasen bizim tek görevimiz vardı. Tribünlerde sevdamızı haykırmak, tribün dışında ise taraf olduğumuz Adana Demirspor'u onure edip sırtımızda taşımak.

Bu sezon bunun hakkını vereceğiz!

Bu sezon başka olacak, olmalı.. Başkanımız Murat Sancak'ın açıklamalarında belirttiği gibi bizbizeyiz. Ne sponsorlar ne de store gelirleri yeteri seviyede değil ama başkanımız ileriyi gören ve altyapıya dinamik kazandırmaya çalışan, yıllardır beklediğimiz bir lider.. Ona yardım edelim, karşı durarak, yaptığı ve yapacağı transferleri eleştirerek değil. Aldığı kararların arkasında durarak onun safında olduğumuzu hissettirelim.

Burada en büyük görevlerden biri ise internet site sahipleri ve sosyal medyada büyük sayfaları yönetenlere düşüyor. Asılsız ve duyumlara dayalı transfer dedikodularına kulak asılmamalı. Gereksiz ve Adana Demirspor'a yararı olmayan polemiklere girilmemelidir. Bizim için iyi olan ne varsa isteyen ve bunun mücadelesini tek başına veren Sn. Murat Sancak'a destek olunmalıdır. Unutulmamalıdır ki yıllardır Haziran ayında kongre değil transfer yapıldı ve takımımız ilk defa tam kadro yaz kampına katılacak. Bu durumun avantajını ise sezon başladığımızda göreceğimizden şüphem yoktur.

Doğan Ergezer
Atara atar, gidere gider!
90 dakika tribün yapmaktan daha zor olan, 90 dakika davullara hükmetmektir.. ŞİMŞEKLER GRUBU DAVULCULARI