Mediwell

Mediwell Follow

70 Yıllık Şanlı İlaç Tecrübesi İle Büyük Mediwell Kampanyası , Bugün Saat 13:00 da n11 Mobil Fırsatlarda Başlıyor! Takipte Kalın!

https://urun.n11.com/krem-ve-losyon/mediwell-bitkisel-elayaktopukdudak-bakim-kremleri-seti-P218683447

35,493 Followers  6,129 Follow

Share Share Share

Hediye yağmuruna hazır mıyız ? #sadeceikisaatinvar
Büyük Yaz Kampanyası Başlasın! Yarın saat 13:00 da n11.com’da Mediwell hediye yağmuru başlıyor! 13:00 - 15:00 Arası #sadeceikisaatinvar
#sadeceikisaatinvar #bitkiseliçerikli
Mediwell dudak bakım kremi içeriğindeki nane yağı ve bitkisel özler sayesinde çatlamış ve kurumuş dudaklara yoğun bakım uygulayarak nemlendirme ve koruma sağlar. Hasarlı derinin hızlı bir şekilde onarılmasına destek olarak anında ferahlatır.
Mediwell!
#heryerdemediwell #hermevsimmediwell #bitkiseliçerik
Mediwell Dudak Bakım Kremi, özel bitkisel içerikli formülü ile çatlamış ve yıpranmış dudaklarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırır. Her mevsim bakıma ve korumaya muhtaç olan dudaklarınızı yazın güneşin yakıcı etkisinden, kışın ise soğuğun yıpratıcı etkisinden özenle korur.

#freeparaben #freesls #bitkiseliçerik
Gençler, milli ve manevi değerlerimize sahip, çalışkan, vatanını, milletini seven bu ülkenin yarınları olarak; daha çok çalışmalı ve ay yıldızlı bayrağımızı ilelebet dalgalandırmalısınız. Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
#mediwellheryerde #freeparaben #freesls
Eveet!

Çekiliş Sonuçlarımız Açıklandı. 
Beş şanslı arkadaşımızı tebrik ediyoruz. * Talihlilerimiz adres bilgilerini 13.04.2018 tarihine kadar info@mediwell.com.tr adresine göndermeliler. * Gönderimler 7 günlük süreç içerisinde gerçekleştirilecektir.

@mutfak.tan
@nilaysezginn
@elita_elif
@makeupandaaa
@esinzi

#heryerdemediwell #Hermevsimmediwell
#heryerdemediwell 😍😍😍😍
Mediwell Bakım Serisi, cilt ile uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiş, paraben ve koruyucu içermeyen bitkisel içeriği ile doğadan gelen sağlığı cildinize taşır. 
Mediwell Ürünlerine n11 Yesforbeauty Sayfasından Ulaşabilir siniz!

#mediwell #heryerdemediwell  #bitkisel #bitkiselurunler
Mediwell Dudak Bakım Kremi, özel bitkisel içerikli formülü ile çatlamış ve yıpranmış dudaklarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırır. Her mevsim bakıma ve korumaya muhtaç olan dudaklarınızı yazın güneşin yakıcı etkisinden, kışın ise soğuğun yıpratıcı etkisinden özenle korur. #mediwellheryerde #mediwelllipbalm  #hermevsimmediwell  #mediwelllipbalm
Evet Kızlar Çekiliş Vakti!
Beş takipçimize Mediwell Bakım Ailesi Hediye Ediyoruz!
Yesforbeauty.com.tr adresinden Mediwell bakım ailesini inceleyebilirsiniz!
Yapmanız gerekenler çok basit.
- Bu gönderinin altına beş arkadaşınızı etiketlemek. - Yesforbeauty.com.tr sitesine üye olmak
- İnstagram Sayfamızı Takip Etmek
Çekiliş sonucu 10 Nisan Günü Duyurulacaktır.

Facebook Sayfamızı Beğendiğiniz Takdirde , Şansınızı İki Kat Arttıracaksınız!