milen

milen Follow

🐩 unstable af
🖤 BE Love, be kind
💃🏻 #thriftedfashion
📍Wrocław
🖊 czasem piszę:

http://www.unstableaf.pl/

745 Followers  333 Follow

Share Share Share

nie wiem czy bardziej jestem wdzięczna za tych wszystkich super ludzi, którzy przewinęli się przez mój rok czy za to, że więcej czasu świadomie spędzałam sama ze sobą i grzebałam sobie w głowie więcej niż dotychczas. Jedno i drugie nauczyło mnie bardzo wiele. 2018, you were 👌🏻
Nieświąteczny człowiek próbuje poczuć klimat. I życzy Wesołych Świąt 🖤🎄
Tutaj ja, ponownie w czarującej toalecie @ala.amelia (po ośmiu miesiącach!) rozmyślam o czasie i przestrzeni i tym że tego czasu w sumie nie ma. I nie chodzi mi o takie grubsze koncepty jak to, że ów czas nie istnieje i poza momentem teraźniejszym nie ma nic, tylko takie proste - wszyscy jesteśmy zajebiście zajęci. Nawet ja, chociaż nic takiego w zasadzie nie robięXD Zgrywanie swoich harmonogramów dnia, żeby napić się razem tej głupiej herbaty może i jest oh so hard, ale trzeba, ponieważ jest wtedy miło, a inni ludzie są super. Koniec przemyślenia.
po jednej rączce na każdego pieska, dałam radę 🥰
PS. tak dawno nie głaskałam zwierząt, że to było jak terapia
najzwyklejsza owsianka w porcji dla dzika bo nie wiem jak dziewczyny z jutuba najadają się tymi mikro jedzonkami w estetycznych miseczkach:c
Muszę się pochwalić że dojrzałam do picia kawy bez ciasteczek lub czekoladek i teraz czuję się trochę koneserką czarnej kawy bio eco organic fairtrade choć dalej zalewam ją wrzątkiem z czajnika bo nie mam ekspresu i musiałabym go chyba trzymać na balkonie gdyby był (a nie ma)
Miałam jakieś 9 lat kiedy po raz pierwszy zamiast witcha kupiłam gazetkę dla NASTOLATEK, bravo girl, która poza fajnym gratisem w postaci brokatowego paska i wciągającym fotostory, oferowała artykuły (możemy tak to umownie nazwać) na temat bardzo interesującego, acz mało dla mnie jasnego zjawiska, na które mówiło się seks albo sex. Od tej pory plułam na inne gazetki typu fanclub, bo nie było tam żadnych wypowiedzi seksuologów (a poza tym była droższa, a ja oszczędzałam, żeby wymienić tę beznadziejną komórkę z klapką). Uświadamiałam też wszystkie koleżanki i pożyczałam im moje cenne gazetki (zanim do mnie dotarło, że kupowanie ich to wiocha). Moja wczesnoszkolna kampania edukacyjna nie była prowadzona na tak szeroką skalę i muszę przyznać, że Anja zrobiła to lepiej. No i bazowała na ciut lepszych źródłach XD Sza po ba.
#urbanjungle na klatce schodowej, bo malowanie mieszkania 🌿🌱☘️
Przyjechałam po więcej swetrów i ozdoby świąteczne, bo wczoraj w nocy widziałam śnieg, a śnieg zmienia wszystko (nawet jeśli padał tylko chwilę)
Ja cb tez kawo (kiedyś się rozstaniemy, ale jeszcze nie w listopadzie, bo kawa is very much needed right now)
Takie rękawki w sam raz do maczania w zupie albo innym jedzeniu
W jak Wracam
W jak Wrocław
W jak Wreszcie 
W jak W listopadzie ☔️
Lokalne radio, którego słucha moja mama, ma specjalną sobotnią audycję "prywatka starszego nastolatka" (XDD), w której rozbrzmiewa li tylko disco polo, a jako że doczekałam się piosenki z moim imieniem to w soboty cala drżę, że puszczą to coś, a moja mama z wyrazem dzikiej satysfakcji pobiegnie do radia, żeby dać na fula i patrzeć jak płaczę.